arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj.Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s alternativní medicínou.Dá se tomu věřit?

arrow
Neprodává v Bazaru

axa
nikdo????

arrow
profile_image
ajaks
od 19. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já alternativní medicíně věřím, ale asi se nemá nic přehánět. Na vlastní kůži jsem vyzkoušela léčbu bylinkama, je to sice už dlouho, ale pomohlo. Měla jsem lehký zánět ledvin, doktorka mi napsala antibiotika, ale já jsem v té době kojila a nechtěla jsem antibiotika bbrát. Tak jsem zkusila bylinky přímo namíchané na ledviny, poctivě pila a při kontrolních odběrech bylo po zánětu. Ale klasické medicíny se samozřejmě nezříkám!

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

axa
To je hodně široky okruh... Ja věřim že nemoc vznika "v hlavě", takže preferuji odstraněni problemu, nikoliv nasledků. Ale občas se musi napřed tlumit nasledky, aby přičina šla vůbec najit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj.Já jsem tady byla u jedné zdravotní sestry a ona pomocí nějakého přístroje(zapoměla jsem název)měří v těch akupresurních bolech jak fungují v těle orgány a podle výsledku tohoto měření mi dala bylinkové kapky.S tímto máte někdo zkušenost?

arrow
profile_image
Karenina
od 31. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám velmi dobrou zkušenost s čínskou medicínou , lékařka mi dle bodů na ušním boltci měřila funkčnost orgánů a pak podle toho aplikovala akupunkturu.
od loňského dubna mám za sebou 2 kůry akupunktury - intenzivní 10 sezení za 5 týdnů, , chodila jsem se " udržovat" 1x za 2 týdny, bohužel už není čas.
Každé ráno více než rok snídám - na doporučení lékařky- slepičí vývar ( oslabená slezina), 12 kilo dole bez většího omezování, loni
v zimě žádná viroza.
Po první kůře akupunktury jsem zase měla chuť do života a sílu
na změny.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě to měřila podle prstů na ruce.měla to jako tužku a vřdy zatlačila na určitý bod a přístroj jí naměřil co potřebovala.

http://www.fildan.cz/

je to metoda EAV....já k tomuto doktorovi chodím cca 4 roky a jsem spokojená .....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené