Zdravím,
Snažím se zhubnout do konce června cca alespoň 8 kg, pokud by to šlo, ale stále nemohu najít nějaký pohyb, který bych měla dělat. Jednou týdně chodím na aerobik a středy střídám zumbu s aerobikem, když je hezky jdu se projít rychlejší chůzí se psem, nějaké úseky i běím (cca 30 minut dlouhá trasa), stravuji se podle této stránky , ale ještě bych potřebovala přidat nějaký pohyb. Našla jsem si cvičební program zeštíhlení na Fithall, ale poté co jsem dnes dělala první video, nemyslím si, zda bych mohla vidět výsledky. Nebo ještě přemýšlím o cvičení s cvičitelkou Jillan Michaels.
Co byste mi prosím vás doporučili?
Předem všem děkuji

Asi bys měla dělat, co tě baví a u čeho pak vydržíš, zhubnutí není na pár měsíců, to chce spíš změnit životní styl. Zkus toho víc a uvidíš, že tě něco chytne. Taky jde o to, jestli jsi hodně obézní, pak třeba to skotačení ani moc dobrý není.

Co třeba plavání?

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslim, když si ty procházky se psem protáhneš na hodinu a půl či dvě, tak do konce června máš požadovaná kila v pohodě pryč. I víc, záleží, jestli máš z čeho hubnout. Ovšem chce to chodit často, tak čtyřikrát do týdne minimálně.
I pejsek by to mohl ocenit

arrow
profile_image
darig
od 1. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanity: Mám úplně stejný názor, minimálně ta hodinka. Můj pejsek to ocenil velmi Je pravda, že na takhle vysoký úbytek váhy (za předpokladu, že ti chybí 8 kg k téměř perfektní postavě) je potřeba ještě nějaký další pohyb, nejlépe silový, aby byl výsledek co nejlepší Ale to už záleží na tvých preferencích.. Rady na sestavení jídleníčku se mi zdají také, že budou mít hlavu a patu. No, držím palce

A odpověď na otázku - můžeš běhat, bruslit, plavat - co tě baví. Navíc bych zařadila buď kalisteniku nebo jen cviky s vlastní vahou. To cvičení s Jillian je spíš místo běhu, plavání.. nenahradí silový trénink, který je potřeba k hubnutí a hlavně tvarování (neznám všechny programy ale třeba oblíbený 30 days shred)

Měřím 160cm a vážím 75 kg. O kila mi sice tolik nejde, ale spíše o ty cm, ráda zhubla alespoň minimálně 5 cm, sice nechci dosáhnout úplné dokonalé postavy, ale alespoň takové, abych se cítila dobře a byla sebevědomější. Hodlám hubnout i dále, abych svého cíle dosáhla, ale ráda bych něco zhubla do léta, promenádování v plavkách nesnáším a ráda bych měla alespoň nějakou postavu, abych se nemusela stydět.
Procházky se pokusím navýšit, ale je u nás menší problém, že zde není možnost si naplánovat nějakou trasu, pořádná co tu je mi trvá okolo 30-40 minut. Když tak opět vyzkouším cvičení s Jill 30ti denní výzvu, snad bych s ní nějakých výsledků dosáhla. Jen nevím zda bych tedy měla spíše zpevňovat nebo zvolit kardio?

arrow
Neprodává v Bazaru

Záleží taky na stravě,jíst pravidelně,spíš na toto bych se zaměřila.Pohybu máš dost.
Na tvou výšku by to chtělo dát dolu alespon 15 kg :-)

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Taky mě to napadlo.
Já mám stejnou výšku a 58kg a necítím se dobře, chtěla bych shodit alespoň na 54kg...ale záleží mi hlavně na cm.
Taky bych ráda do léta, ale zaboha se nemůžu dokopat

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě to není o kg, občas koukám Jste co jíte a nestačím se divit co vše jim vyhazují z ledničky, ale pak se to odrazí na těle v dobrém.

arrow
profile_image
sannutri
od 10. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No podle toho, co píšeš, máš kardia dost. Někdy se váha zastaví, ale to neznamená, že se po čase zase nerozjede, buď trpělivá . Pokud máš potřebu, vrhni se na lehčí posilování. Co takhle jóga nebo pilates? Na youtube je spousta videí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené