arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Prdelkaa: delaji to vsichni chlapi?

Tak tohle opravdu všichni chlapi nedělají! Kolik je tvému příteli? Není to ještě nějaký nevybouřený mlaďoch? No co já bych tak poradila... rozejít se, jak jinak. Mě tohle tak vadí, o co jim jako jde? Psát si je jedna věc, ale domlouvat se na živém setkání je věc druhá a to je teda hnus. A jsi si jistá, že opravdu nikdy za žádnou jinou nikam nejel? To že jsi narazila na tyhle dva případy a v setkání mu zabránila, co ty víš co kdy dělal jinýho? Co když má nějakej tajnej mail o kterým nevíš, profil někde na seznamce... Nechci tě strašit, ale takhle ho pořád hlídat přece nemůžeš, to si radši najdi někoho u koho tohle nebudeš muset vůbec řešit

a i kdyz nic tedkon dlouho neudelal?je mlady 20 let. holky určite vite ze to neni lehky po dvou letech nekoho opustit.ja sama sem to zkousela dostkrat a vzdycky sem se slitovala. a nemyslim si jako vetsina z vas ze je spatny je obcas zkontrolovat.aspon z nas nemusi delat kra**

nejsem si 100% jista,ale jednou mi vyčetl, že jsem mu na všechno přišla..že si nemoh nikde zamr***.tak bych rekla ze ne

ja nevim, nekdy mi pride ze me opravdu miluje a ze o me nechce prijit,a jindy jako uplne jiny clovek. obcas kdyz sem se vracela k .,,tomu starymu,,(jak zacal rikat on) tak sem ho tim az tak moc nastvala, ze semnou prastil o postel a tak. nevim jestli mu to samotnymu vadi jeho minulost(i kdyz byla semnou).ja uz ted prave nevim jestli nejsou ti chlapi všichni stejni.neverim nikomu.srasne mi to snizilo sebevedomi i iluze a vztahu na cely zivot.nemuzu se od nej ale odpoutat.hlavne ted ani o nicem nevim..ale stejne me to obcas chytne

Prdelkaa:

rozumim tomu, že od něj nedokážeš odejít. chápu tě, protože jsem sama tohle už jednou prožila. byla to taktéž má první láska-první opravdový vztah. nedokázala jsem odejít, i když mi tolik ubližoval a zesměšňoval mě.začalo to sms kamarádkám, pak se s jednou vyspal a pak mne začal bít. píšeš, že s tebou praštil o postel. bylo to poprvé, co se zachoval tak hrubě? nebo je to opakované?dobře vím, jaké to je. já tomu svému také pořád vše omlouvala. jeho bokovky, to že mě bil - zemřel mu nejlepší kamarád a tak jsem si namlouvala, že je v těžké situaci a že ho nemohu opustit. Po roce trápení jsem to konečně udělala. Opustila jsem ho jednou provždy. Přiměl mě k tomu ale až převoz do nemocnice-miláček měl špatnou náladu a vybil si to jak jinak než na mě.

Pokud ti můj příběh nápadně připomíná ten tvůj, pokud se k tobě zachoval hrubě více než jednou, tak se s ním rozejdi.a to okamžitě. srdce tě bude bolet, to je jasné. ale radši a tě teď bolí srdce, než aby jsi dopadla jako já - se šrámem na duši, zlomeným srdcem, rukou, klíční kostí a otřesem mozku

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Prdelkaa: a nemyslim si jako vetsina z vas ze je spatny je obcas zkontrolovat.aspon z nas nemusi delat kra**

To já netvrdím, kdybych měla podezření, tak určitě taky zkontroluju co se dá

Cituji Prdelkaa: jednou mi vyčetl, že jsem mu na všechno přišla..že si nemoh nikde zamr***

A to ti jako přijde normální tohle slyšet od svého přítele?Že ti ještě bude vyčítat že kvůli tobě si nic neužil??

Cituji Prdelkaa: obcas kdyz sem se vracela k .,,tomu starymu,,(jak zacal rikat on) tak sem ho tim az tak moc nastvala, ze semnou prastil o postel

On něco provedl a ještě za to ublížil tobě? Tohle si žádnej chlap nemůže dovolovat! On by se měl omlouvat a snažit se a ne ti ubližovat! Tys přece nic neprovedla, přes hubu by si zaslolužil on a ne ty za to, žes mu překazila rande. Mám pocit, že si tě vůbec neváží, určitě by ses na něj měla vykašlat, jsi mladá, tak to nebude žádný problém poohlédnout se jinde

Cituji Prdelkaa: holky určite vite ze to neni lehky po dvou letech nekoho opustit

Když máš k tomu takovéhle pádné důvody, tak je to lehčí než si myslíš. Napiš si seznam jeho kladů a záporů a rozumně (ne srdcem) se nad tím zamysli. Co bys poradila nejlepší kámošce kdyby byla na tvém místě? Proboha nenech se sebe dělat vola!

Tatou to všechno napsala naprosto výstižně...

Cituji Tatou: A to ti jako přijde normální tohle slyšet od svého přítele?Že ti ještě bude vyčítat že kvůli tobě si nic neužil?

l v amoku a ve velky hadce,pak se mi za to omlouval. ne nebylo to jednou co ke me byl hruby.ale vzdycky to bylo v nejake hadce.ja bych radci snesla tu fyzickou bolest, než tu psychickou..ale kdyz uz ted nic nedela? treba se opravdu chce snazit

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Prdelkaa: ja bych radci snesla tu fyzickou bolest, než tu psychickou

Myslíš že působit jakoukoliv bolest je to, o co ve vztahu jde? Lidi jsou spolu z lásky, dobrovolně, protože oba chtějí a ne že si jeden bude na druhém vybíjet svůj vztek. Jak jsi psala že je to tvůj první dlouhý vztah, tak chápu že nemáš moc zkušeností, moc chlapů jsi nepotkala, abys mohla porovnávat a zvyšovat svoje požadavky. To není špatně, jsi mladá, někde a s někým se ty zkušenosti musí začít sbírat. Ale věř mi, že tenhle vztah je z jeho strany dost negativní, tohle si nenech v žádném případě líbit a rychle se s ním rozluč.
Je u něj běžné že na tebe sáhne hruběji než by si muž měl k ženě dovolit. Je rozdíl když dá facku holka klukovi než kluk holce. Nejen proto, že se to dělat nemá, ale od toho chlapa to prostě víc bolí už kvůli tomu že jejich a naše fyzická síla se nedá srovnávat.
A to že jsi mu dosud překazila 2 schůzky, kdy byl ochoten jet kvůli sexu třeba přes půl republiky? To je sice fajn že nikam nakonec nejel, ale když si vůbec dovolí na něco takového pomyslet, tak je to celé už od začátku špatně. S takovým se ti nebude lehko žít, nakonec budeš za stíhačku, žárlivku a on ten chudáček co si ani nevrzne bokem, protože má doma fůrii a věř mi že tak tě taky bude jednou prezentovat svým potencionálním milenkám. Takový život opravdu chceš? Nejsou všichni chlapi takoví, spíš bych řekla že ten tvůj je sám případ pro Chocholouška. Odejdi od něj prosím, to je jedno že momentálně nemáš důvod, prostě sis uvědomila že s takovým ubožákem být nechceš a hotovo!

Prdelkaa
Navíc pokud mu je 20 let, zkusila sis představit, jaký bude třeba za deset let? Aby to nebylo ještě horší...

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amazonka1: Malajka : nechci se s ním rozejít a NIKDY jsem nechtěla, i když si asi leckdo řekne, že jsem hloupá. Můj přítel je velmi pohledný a holky o něm vždy měly zájem. a on, jako "správný" chlap si to rád užíval. problém je ale především ve mě. jsem paranoidní, za vším vidím podvod. stačí, když se zmíní o nové kolegyni a já hned vidím katastrofické scénáře. mívám nekontrolovatelné záchvaty vzteku a histerie kvůli hloupostem.přítel se 10min spozdí a já mám málem infarkt. Věřím mu a zároveň nevěřím.je to už rok a já na to myslím skoro každý den. je to k zbláznění. narušuje to náš vztah. i když se rozzlobím a udělám scénu kvůli něčemu jinému (pozdní příchod a pod), tak stejně v hloubi duše vím, že si vylévám vztek a vlastně obrovský strach kvůli něřemu úplně jinému. jediné o co mi jde je, aby mne přítel do zblbnutí ujišťoval, že miluje jen mě a že žádnou jinou nechce.jak dlouho může tohle chlap vydržet?

Holka taky jsem taková žárdlivka, i když on i na mě. Přítel měl také nějaké takové věcičky po internetu a dost mě to bolí, furt na to myslím. Je to ale prej normální, i když v tvém případě asi moc ne. U nás toho je teda kapku více, měli jsme i krizi ohledně financí atd. atd. Někdy si říkám, že odejdu ze vztahu z důvodů toho, jaká jsem.

já si ale spíš myslim,že čím sme spolu dýl, tím se chová lépe..třeba je opravdu možný někoho změnit, když vás miluje.poslední čtvrt rok se ke mě chová hezky..třeba se opravdu jenom potřeboval vybouřit.a já když jsem rozčílená, tak taky říkám věci, které bych jinak neřekla.. co myslíte?

E3len
Flirt, sex po internetu není normální, odborníci říkají, že je horší než ten fyzický, protože je daleko snadnější, dostupnější, zidealizovaný. Zvedá sebevědomí a muži potom neumí vést normální život se svými partnerkami.

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ivik1: Zvedá sebevědomí a muži potom neumí vést normální život se svými partnerkami.

Tak to je pravda.

Cituji amazonka1: jsem přesvědčená, že mi přítel za to trápení stojí a že si zaslouží ještě jednu šanci. věřím v náš vztah a věřím, že si přítel uvědomuje, jak moc mě i "pouhá" nevěra přes internet zranila a že si příště dobře rozmyslí, co dělá. nic jiného než věřit a pracovat na vztahu mi ani nezbývá

No tak já přihodím historku k dobru... na jiné diskuzi jsem tu už psala, jak máme s přítelem období veliké lásky a pak nějaký pokles - no a on v tom poklesu má tendenci hledat na netu to své "šteští". Tentokrát jsem si řekla, proč bych měla být pořád ta, která o ten vztah bojuje (3,5 roku jsme téměř spolu)? Třeba si uvědomí, co doma má, že si strašně rozumíme atd. Tentokrát jsem nic nedělala...a dopadlo to tak, že po 3 týdnech konverzace přes Skype se přítel do té slečny zamiloval a mě poslal k vodě. Jsou to skoro 2 týdny a pořád to nějak nechápu a asi nikdy nepochopím. Říkal mi, že mě miluje a za 3 týdny obrátil a byl chladný jako kus ledu.
Proto říkám, že seznamování přes internet nevěra je! A nikdo by Vám to za zády dělat neměl... Je mi strašně ouzko, že to takhle dopadlo. Fakt jsem si myslela, že to je už napořád. Ale přece fakt nemůžu chlapa hlídat 24h denně. Kdyby neodešel teď, tak by odešel jindy. Ato už by na světě třeba bylo dtě, společný majetek atd.
Jediné, v co doufám, je, že na mě někde čeká někdo, kdo mě bude milovat stejně tak jako já jeho. Kdo bude znát své priority a bude mít rozum. nezbývá než si dát to pochroumané srdíčko dokupy a jít dál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené