Laky
nee, to já ale ani nechci, však modelace určitě, teď řešim jestli k tomu malej imploš, kolem 220 ml a nebo bez imploše a jde mi o konzistenci prsa, jestli jako bude s tim implošem pevnější než bez něj. Jedna holčina mi tu psala, že viděla a ohmatávala prsa modelovaná s malym implošem a že to bylo stejný (krom velikosti teda) jako kdyby tam ten imploš nebyl. Víš, jako, že ta měkká tkáň vlastní ten implantát překryje a v pevnosti prsa pak neni až tak rozdíl jako od normální modelace. Na mě právě všichni ty dr. dělali, že implantát je v mym případě zbytečnej, pokud mi nejde o větší velikost. Proto to řeším tady.
veronisia1986
hoď foto do galerky, ať to tu můžem posoudit

Cituji Aghy: teď řešim jestli k tomu malej imploš, kolem 220 ml a nebo bez imploše a jde mi o konzistenci prsa,

asi fakt nevím co myslíš,bo když tam dáš 220ml tak to nebude ani poznat a imploš tam bude kvrdlat...........předpokládám,že něvěříš nesmyslu,co tvrdí Erbová,že má jen malý imploš a modelaci. vždyť je to technicky nesmysl....do velký kůže dát malej imploš a k čemu jako?
Do malejch prsou malej imploš chápu,ale do velké kůže mi to nějak není jasné co by to jako mělo za efekt?

Laky
bude to s modelací, žádná velká kůže, zmodelovaný prso

arrow
profile_image
Mína
od 14. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím,že Aghy jde o to,jestli k modelaci přidat malý implantát,zda tím prsa budou pevnější než kdyby jen provedla modelaci. Laky,myslím,že nemá na mysl nacpat ten malý imploš do současného poprsí.

Aghy - modelaci podobných prsou s impl.něco kolem 200 ml má nějaký čas za sebou Petullinka (vlákno zvětšení v Medicom VIP) - možná by ti dokázala odpovědět na to co potřebuješ

Mína
jé super, díky. Konečně mě tu někdo pochopil Však ty řešíš to samé..neptala ses jí už na to? Jdu jí napsat SZ

arrow
profile_image
fifina
od 31. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aghy
ahoj ja som po modelacii skoro dva roky, prso je pekne vymodelované, trosku povolilo, ale idem ho dať vyplniť implantatom, podprsenku nosim ako ty, tiež som chcela len vyplniť malym implantatom,lekar mi doporučil 350, povedala som že mne sa to zda vela, tak pristupil na 325, povedal že maly implantat by to prso pekne nevypol a po bokoch by to bolo volne. Bola som si to odkonzultovať pre istotu u ineho lekara a velkost doporučil presne tu istu.

fifina
hmm, tak to je blbý. to ti povolilo, žes zhubla, nebo samo od sebe?

Cituji Mína: jde o to,jestli k modelaci přidat malý implantát,zda tím prsa budou pevnější než kdyby jen provedla modelaci.

Aha no mě stále mate to slovo malý implantát....bo s malým implošem bude malé prso,sice pevné a tvrdé,ale malé.
Takže otázka by měla znít :"Mám si nechat udělat jen modelaci nebo bude lepší pro pevnost prsou modelace+augmentace?" bo u Aghy si myslím,že malý imploš v její velikosti i po modelaci žádný rozdíl neudělá.

arrow
profile_image
pusaaaaa
od 28. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mm podobná prsa jak Aghy a asi pujdu na nazvednutí bradavek a vyplnit implantátem. Taky na to pořád myslím, mám strah ať nejsou moc velké.

pusaaaaa
no tak jestli je máš jako já, tak touhle metodou počítej s pětkama, minimálně

Cituji Laky: u Aghy si myslím,že malý imploš v její velikosti i po modelaci žádný rozdíl neudělá.

myslíš velikostně žádný rozdíl nebo co se pevnosti týče? Velikost neřešim, to je mi fakt jedno, moje mi stačí. Jde mi o pevnost na pohmat

Cituji Aghy: Jde mi o pevnost na pohmat

pokud ti okrájí kůži na maximálně možnou míru utažení a do toho nacpe imploš,tak budou pěkně tvrdý,ale malý.Ty jsi vysoká a bude to vypadat divně.Prostě těch 220 ml,co jsi tady psala mi přijde jako trapný obsah a kvůli 220 ml bych do implošů nešla.

arrow
profile_image
pusaaaaa
od 28. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doktor mi říkal, že se dá nazvednout dvorec tak o 2 cm, kolem toho dvorce se vyřízne kousek té kůže a pak tam dá imploš.Říkal, že by to byly tak větší 3 až 4. Laky nemáš náhodou ty nazvedlé ty dvorce?

Cituji pusaaaaa: Laky nemáš náhodou ty nazvedlé ty dvorce?

o 5 cm nahoru

arrow
profile_image
Mína
od 14. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laky - kdo ti dělal opku?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené