Holky, které už máte delší dobu modelaci nebo modelaci s implantáty, napište prosím, jak moc se zpevnila prsa. Jako chápu, že tvar prsou je pěkný po obojím, ale jak je to s jejich konzistencí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Aghy ty furt váháš vid?!Máš pěkný prsa velký takže imploš tam pohmatem neucítíš,máš výhodu bude tam jak v"bavlnce"

mauss82
no, já právě váhám, protože bych nerada, aby mi ty prsa zůstaly takhle měkký, jen s hezčim tvarem, právě spíš řešim, jestli ho tam má cenu vůbec dávat, jestli ty prsa ani nezpevní.

arrow
Neprodává v Bazaru

na kolik tě vyjde ta modelace asi 30co?když bys je dala kolik ti řekli cenu?máš je pěkný žádná asymetrie nic ale modelací se dost zmenší a abys pak nelitovala a ber to z té praktické stránky,nebudeš honit zázračnou pushupku) hele já taky sportuju takže se těch půlitráků taky bojím ale když už do toho jít tak at se vší porádou..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aghy
Ahoj,
nejsem sicee odborník na modelaci, mám jen implantáty. Ale je jasné, že pokud ti doktor dá implantát dostatečné velikosti(po modelaci stačí třeb
a 150-250ml), že ti ta prsa vypne. A hlavně ti díky tomu implantátu vydrží déle krásně pevná. Říká se, že modelace má trvanlivost jen pár let. Prsa prostě časem povolí jako vše, sice ne jako po kojení, ale povolí.
Za to s implantáty ti krásná prsa vydží napořád. Být v tvé situacilurčitě jdu i do implantátů.

Dirtyangel
no, já budu asi stejně ještě rodit, takže v mém případě trvalého nic nebude

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aghy
Většinou se prsa s imlantáty moc nezmění ani po kojení. Tak proč nejdeš jen do implantátů jen s modelací mradavek a nenecháš celkovou modelaci až definitivně po dětech? takhle mi to nedává smysl, proč jít na modelaci, když ještě plánuješ děti. a prsa nemáš nijak hrozná, aby jim trocha silikonu nepomohla.

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj Aghy, taky jsem přemýšlela nad modelací s implantátem, ale nakonec jsem se rozhodla jen pro modelaci. Prsa budou vypnutá i bez použití implantátů, rozdíl je v tom, že nahoře bez podprsenky neudělají bouličky, o které mi šlo A myslím, že tolik pevná jako s implantátem nebudou, ale ten rozdíl by měl být minimální. Na druhou stranu jsem slyšela, že s implantátem jsou prsa těžší a dříve povolí, ale nejspíše je to individuální, protože Dirtyangel píše opak, takže asi záleží na doktoru co vám řekne.

Dirtyangel
hele mě všichni řekli, že by to musel bejt obří implantát a měla bych megaprsa, který by se vzápětí tou tíhou implantátu svěsily. že by to chtělo tak 400 ml minimálně a měla bych minimálně pětky. Jedinej, kto by mi tam takovejhle imploš byl ochotnej dát by byl Remeš a to ještě znova na dvě operace imploš a pak ten dvorec. Ale řešila jsem to na dalších konzultacích s Kmentem a Krejčou a ty se zhrozili tak nevim, no. Jako horší než tyhle visací prsa by byly už jen visací megaprsa..to fakt neee!
Paris
přesně, já tu od jedné holčiny, slyšela to samé, že rozdíl mezi modelací a modelací s implantátem není skoro žádný, jen ve velikosti. Proto jsem zadala to téma, jestli se vyjádří nějaká holka, která to takhle udělaný má. Já myslim, že malej implantát, kterej je menší než samotná moje hmota prsa neudělá asi ani tu bouli nahoře, kterou bych chtěla a to bych pak byla naštvaná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A jak se vám ta prsa mohou svěsit?? Pokud je implantát pod svalem, tak drží jako přibytý a jediné co může povolit jsou vaše vlastní prsa. Toto je naprostý nesmysl, povolit by eventuelně mohly implantáty pod žlázou, ale to se taky stává málokdy.
Pokud máš prázdné prsa, 400ml ti pětky určitě neudělá, maximálně pěkné pevné čtyřky. Pokud jsi byla na tolika konzultacích a věříš doktorům co ti řekli, nevidím důvod, proč zde zakládat téma s žádostí o pomoc.
Bez implantátu je to pořád jen prsní žláza a tuk, která časem povolí a jít na modelaci před plánovaným dítětem mi přijde jako nesmysl.
Bouli nad bradavkou jak popisuješ že bych chtěla ti právě udělá jedině velký kulatý implantát pod žlázou a to taky ne vždy.
Moná by sis měla ujasnit, co vlastně od zákroku očekáváš, aby doktor vůbec věděl, co ti má doporučit, aby jsi byla spokojená.
Prsa s implantátem jsou vždy pevnější než prsa bez, ať je to s modelací, nebo rovnou.

Cituji Aghy: Já myslim, že malej implantát, kterej je menší než samotná moje hmota prsa neudělá asi ani tu bouli nahoře,

Malý implantát do "velké kůže" neudělá nic....zkus si dát do ponožky č.42 mandarinku a do druhé grep.Tak nějak by to bylo s prsem.
Prostě implantát musí buď plně vyplnit prostor prsa a nebo nic.Malý nějak nemá podle mé laické představy smysl.

Dirtyangel
ještě mě sprdni...mám tam hmotu mezi dvojkama a trojkama, podprdy nosim 75 C, takže jako ty před augumentací, jen visací provedení, tak si představ, že by sis tam ty nechala dát 450ml místo toho, co máš a máš z toho pětky až šestky. Navíc velkej implantát tady neřeším, řeším modelace vs. modelace s malým implantátem, toť název vlákna! A jestli je v tom nějaký rozdíl kromě velikosti prsou!
Laky
taky bych to tak nějak viděla. čili buď pětky s megaimplantátem nebo modelace, že?

Dirtyangel
i když vlastně ty bys mi mohla říct, protože máš skoro to samé, co bych měla já. liší se konzistence tvejch prsou teď a před augumentací?

Cituji Aghy: čili buď pětky s megaimplantátem nebo modelace, že

Buď tak a nebo modelací zmenšit kůži a dát rozumně velký imploš.
Pokud chceš prsa pevná na omak,tak toho docílíš jen pomocí silikonu nebo fakt hodně odebrat volnou kůži a pak holt nevím zda ti to málo bude na hrudníku jako velikost vyhovovat.Zbyla by ti asi tak větší dvojka....ale pevná,když pěkně odeberou tu kůži.
Malým implošem do této kůže prostě nevyhraješ....to neudělá nic.

arrow
profile_image
veronisia1986
od 29. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I já chtěla prvně jen na modelaci,ale druhy pan dr. mi napsal, ze v mem pripade by bylo lepsi implantáty. tak nevím,ale asi pujdu do tech silikonů-aby mi to déle vydrželo. Jen jsem jeste zvedavá na cenu.tady v Olomouci za to chce 58tis. ale chtela bych do Hradce k panu Čápovi-prý je to tam levnější-tak uvidím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené