arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trávíte dny samy doma s malým dítětem? Užíváte si je nebo jen přežíváte a těšíte se až povyroste a půjde do školky a vy zpět do práce?

arrow
profile_image
ammalka
od 12. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Trebi: těšíte se až povyroste a půjde do školky a vy zpět do práce?

Jak kdy,někdy jsem ráda,že jsem s malým doma,ale někdy si taky připadám na budku,manžel to sice moc nechápe,ale být pořád zavřená v jednom pokoji, ven se nám moc nechce,potkávat pořád stejný lidi a chodit pořád stejnýma ulicema,no nevím.
Ale zase mě někdy napadne,že nechci aby malej chodil do školky, jsem ráda,že jsme spolu a užíváme si to.
Každý měsíc si tchýně malýho na víkend bere,takže orážim a jezdím po nákupech, ale to už se pak na prcka těším a je mi po něm smutno.

arrow
profile_image
Rosamunda
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jsem na mateřské už skoro tři roky, na jaře jdu do práce.ale nechce se mi baví mě být s malým, hrát si s ním, starat se o rodinu, prostě jsem založením trošku kvočna malý je hodný, od malička v pohodě, prarodiče se o něj pravidelně dělí, takže mám i čas pro sebe, když jde k nim. mám za to, že prožívám nejlepší tři roky mého života, doufám, že si to někdy zase zopakuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přežívám to.Upřímě!Je to pořád dokola,moc se snažim,ale už jsem unavená.Stereotyp šílenej.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já totiž mam děti pět let od sebe,takže už jsem doma přes šest let.Nikdy nemam hlídání,nikdy víkend(z technických důvodů),manžela jen vyjímečně požádam,že jdu sama na vzduch...Neznam to si od nich odpočinout,to jediný je problém,jinak já se do práce nehrnu,doma jsem ráda.Miluju své děti,ale je toho moc,moc.
Jo a kojim.Prvního přes tři roky,druhýho rok a půl..fakt se obětuju.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Užívám. První rok jsem myslela,že snad nepřežiju,ale pak parádička. Zaměstavatel mi si drží místo ještě víc než rok,ale myslím,že už se do práce (žádné) nevrátím.
Každý druhý víkend je malá u babiček , táta je už v důchodu a bydlí blízko,tak když se potřebuju prcka "zbavit",není problém

arrow
profile_image
roza
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já užívám. Jasně, že je pořád co dělat, ale mít doma mrňouska je úžasné.

Cituji Edge: Jo a kojim.Prvního přes tři roky,druhýho rok a půl..

Fandím Ti, jsem zastánce kojení.

arrow
Neprodává v Bazaru

No jak kdy.. prvního půl roku to byl očistec /extrémně uřvaný dítě-i dle Dr./, pak se to začlo zlepšovat a teď, když je malé 16měs.,si to užívám..Občas jsou "slabší dny", kdy jsem z ní na nervy a říkám si,že bych chtěla do práce,ale takhle celkově OK, navíc mám k dispozici 1 hlídací ochotnou babičku téměř nonstop.

arrow
profile_image
Ksilhanova
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nedá mi to a taky přispěju Malé je půl roku, teď zrovna bojujeme se zoubky, dřív spala krásně a teď nechce přes den spát vůbec, jen venku v kočárku, docela síla. Večer trvá někdy i hodinu než ji uchlácholíme a uspíme. Těším se až to bude lepší ale jinak si to užívám. Přesně jak některé píšete - občas je to na budku, připadám si jako stroj a blázen, pak to vystřídají dny kdy jsem šťastná, že jsem s ní doma.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si to taky užívám. Jsem s malou ráda,i když hlídání nemám vůbec žádné, manžel rodiče už nemá a moji chodí ještě do práce a manžel je od rána do večera v práci, ale neměnila bych.Snažím se malé co nejvíc věnovat dokud to jde a dokud o mou společnost stojí Do práce se i těším,ale vím že je to až za dlouho, teď čekám druhé mimi takže ještě aspoň 3,5r. budu doma

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené