arrow
profile_image
Kris01
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hezký den,
chtěla jsem se zeptat zda někdo z Vás nemá zkušenosti s kadeřníckým salonem Michala Zapoměla? Předem děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

KRIS01: Na tento salon jsem slyšela jak pozitivní tak i negativní reakce, já sama jsem tam nikdy nebyla, takže bohužel nemohu poradit.

arrow
profile_image
Lenik30
od 13. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kris01
Já osobní zkušenost mám a bohužel negativní....já jsem tam žádný mimořádný UM,mladého kolektivu vedeného zmiňovaným stylistou,neviděla a už vůbec,nezažila....pro mne ,zcela zbytečně vyhozené nemalé peníze....ale kde nebyly naplněny mé představy,mohou být naplněny představy jiných....záleží,co se od nich očekává!

arrow
profile_image
Lenik30
od 13. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...já v kadeřnictví,nepotřebuji mít nad hlavou křišťálový lustr a pod prdelí masážní křeslo(to vše se samozřejmě promítne do ceny)..ale odcházet tak,jak jsem si přála vypadat...bohužel,to se nestalo...navíc mi kadeřnice ,která mne dostala na starosti pověděla,že má takové "tajné"zákaznice,se kterými se za zády pana stylisty,tajně domlouvá na výsledné barvě vlasů,neb pan stylista kolikrát volí né zrovna to nejvhodnější,či žádané...takže v praxi to vypadá asi takto:s kadeřnicí se domluvíte na odstínu a pak přikluše mladý,vydesignovaný stylista,který koukne na vlasy a křikne na tzv.coloristu v jakých poměrech, které barvy namíchat a je vymalováno....pak se jen s kadeřnicí na sebe kysele usmíváte a víte,že to nebude dobrý,ale co se dá dělat...šéf již pravil své....Toť má zkušenost.Ale jak říkám,třeba právě tobě bude tento salón a styl jejich práce,vyhovovat a budeš nadšená...kdo ví???

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenik 30 - tak toto přesně jsem slyšela od kamarádky, ta měla světle hnědé vlásky a chtěla je prosvětlit na léto, dopadlo to tak, že stylista jí skoro vynadal, že ona je typ na tmavé vlasy a odcházela s tmavě hnědou, takže úplně pravý opak než chtěla. Za barvu a zastřižení konečků dala 1700 a za mesíc šla jinak, kde jí udělali melíry a postupně vlasy zesvětluje. Já osobně bych tohle nechtěla.

Kris01
Michala Zapoměla? Předem děkuji za odpověď
S Michalem jsem stejně staří a dobří přátelé.Pamatuju doby kdy začínal a jak se teď úžasně propracoval. Když chci mít příjemně strávený den a účes co mi sluší tak jdu k němu,protože umí člověku poradit a nevnucuje něco co by k člověku nešlo.

arrow
profile_image
Ganti
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě k Zapomnělovi - nemám osobní zkušenost, ale kdysi u něj byla kamarádka. Dal jí super barvu, ale vypadala v ní super pouze na fotkách, v reálu měla image kostry, vstanoucí z mrtvých - udělal z ní tou tmavou barvou děsnou bleduli. Ale nemám co říkat, já u něj nebyla.
Láká mě celková proměna image, kterou na svých stránkách nabízí. Možná to risknu. Někdy.

Dnes jsem narazila na tento článěk zde a zajímalo by mě, jestli některá netušíte s jakou značkou vlásků Michal Zapomněl pracuje, moc by mi to pomohlo,protože kvalitní vlasy na prodloužení pásky se opravdu těžce shání a tyhle vypadají hezky, děkuji za tipy

arrow
profile_image
Petra2412
od 17. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem byla u Michala Zapoměla, když jsem přišla a chtěla jsem zesvětlení z černé barvy na hnědou říkal, že to není žádný problém, že mají šetrnou olejovou metodu, která v žádném případě vlasy nezničí, naopak uhladí…Realita byla taková : Po procesu vlasy zřejmě díky jejich super přípravkům vypadaly lesklé a hladké, a i když barva nebyla, jakou jsem chtěla a byla do zrz, tak vypadaly zdravě. Po umytí doma normálním šamponem a kondicionérem následoval šok…barva se vymyla a musela jsem vlasy obarvit sama znova, vlasy příšerně poničené, tvrdé jak koňské žíně, a toto se opakuje při každém dalším mytí už měsíc…i přes to, že jsem investovala do všech možných olejů atd., po každém foukání koupelna plná ulámaných vlasů…doufám a budu ráda, když se mi podaří dát vlasy dohromady. Salon Michala Zapoměla tedy opravdu NEDOPORUČUJI! Za 2600,– by člověk očekával něco skvělého a ne tohle.

arrow
profile_image
Beata73
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Petra2412:
Dobrý den, právě se tam chystám v Plzni.
To byla návštěva opravdu tak hrozná? a vlasy poničené? Nerada bych tam odtud odešla s něčím co bych vůbec nechtěla a s vlasy poničenými více než už mám... Děkuji za rychlou odpověď. B.

arrow
profile_image
Satisfashion
od 30. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

labradoora na svojom blogu písala čerstvú skúsenosť, že jej u neho v kaderníctve spálili pokožku hlavy. Mala mokvajúce rany a musela ku kožnej

http://www.labradoora.com/2015/10/dlouhe-cekani-po palena-pokozka-moje.html

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se Michala zastávat nechci a blogerka mi nevadí, ale to mohla mít po jakékoliv barvě od jakéhokoliv kadeřníka, bohužel zrovna natrefila na Zapoměla. Alergické reakci se prostě někdy člověk nevyhne, ať dělá kadeřník co dělá a to může pracovat se sebelepší značkou; člověku to občas nesedne. Nevím, v jakém salonu by měli čas vyzkoušet test snášenlivosti, pak čekat den a teprve potom nanést barvu. Já jsem měla taky alergickou reakci v jednom salonu a to dost podobnou jako ta blogerka, ale prostě mi nesedla značka. Kadeřnici jsem z toho tehdy nevynila...

arrow
profile_image
baguettka
od 12. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já se přidávám se zkušeností. Přímo u Zapoměla byla moje mami. Moc se jí nevěnoval. Většinu práce odvedl jeho asistent. Téměř jí neostříhal, jen malinko konečky. Navrh barvu a styling. Stálo to stršně peněz a v podstatě nic moc. Barva nádherná, styling super, ale nic, co by si mohla ženská doma dělat sama. Za týden šla ke své kadeřnici, aby jí to ostříhla...
Já byla parkrát v jeho salonu v Plzni. Asi záleží, k jakému se dostaneš kadeřníkovi. Salon je opravdu nádherný, ale nemyslím si, že by se tam poskytovaly zázračné služby. Prostě to chce zkoušet, dokud vám některý z kadeřníků nesedne a je jedno, v jakém kadeřnictví dělá... Umět někoho ostříhat tak, aby se v tom cítil super, to považuji za umění. Né jenom styling a lezení do zadele, a pak chtít hrůzný peníze...

arrow
profile_image
Besicka
od 14. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

reaguji na zkušenost se salonem Michaela Zapoměla a prodloužení vlasů. Chci jen říci, že není všechno zlato, co se na instagramu třpytí.
Nechala jsem si tam na základě instagramu (to, co jsem viděla a snila) prodloužit vlasy, nadchlo mě to z povídání kadeřnic, že jsem si řekla, že to půjdu zkusit.

Byly mi nabídnuty dva balíčky evropských vlasů, že to na moje vlasy bude stačit, jeden balíček za 5 000 Kč, brala jsem tedy dva balíčky, s tím, že může něco zbýt.
Vlasy dorazily vcelku rychle, ale co mě zarazilo – musela jsem ihned zálohu 5 000 Kč zaplatit hotově, nemohla jsem kartou! Ačkoliv normální služby za vlasy můžete zaplatit kartou.
S účtenkama má pani na recepci docela taky problém (když už se rozhodne vám lístek na vyžádání dát, tak tam napíše kraviny, neví, jak se odečítá záloha a když to dáte na finančák, tak nemají ani lístky číslované)
Vlasy jsem si byla prodloužit za 14 dní, co mě kontaktovaly, že dorazily. Aplikace je vážně rychlá, až mě to překvapilo!

Jen se umyjí vlasy a lepíky se vlasy připojí. Mile mě to překvapilo.
Se vším všady je to do hodiny hotové. Komplet i s prací jsem více jak 10 000 Kč neplatila.

největší šok přišel po umytí, katastrofální chemlon, vlasy musely jít dolů.
Bylo mi to všechno líto, ale nemohla jsem to fakt vydržet.

Nelenila jsem a díky pytlíku (kde jsem měla zbytkové vlasy) jsem si zavolala k „rodejci“ na Slovenskoi a zjistila, že cena jednoho balíčku je cca 2600 Kč
(což nemůžou být evropské vlasy, max. vlasy evropského typu).
Takže hodnota dvou pytlíků byla 5200 Kč a zbytek byla marže salonů + práce, která se vám může jevit jako zadarmo vlastně : -)

Pak jsem si zjistila u salonu Afrodita, kolik se pohybují klasické evropské vlasy a došlo mi, že ta relace je totalně někde jinde, než nabízel tento salon.

Chci toto předat jako ponaučení těch, co věří instagramu, jako jsem věřila já.
Našla jsem si pak další špatné recenze přístupu tohoto salonu (viz bloggerka Labradora, s krásnou blond hřívou) ..

takže jsem v tom nebyla sama. Ponaučení pro všechny, které věří fotkám a holkám, které to mají díky reklamě zadarmo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené