arrow
profile_image
Kaaac
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky!
Prosím poraďte, kam na botox v Plzni, s kým máte dobré zkušenosti a jak cenově?
Chtěla bych píchnout čelo - na svůj věk (25 let) mám opravdu dosti výrazné "mimické" vrásky na čele, dost mě to trápí, je to vidět i nafotkách až jsem se i lekla.. Rozhodla jsem se začít bojovat-proč se taky trápit věcma, které jdou vyřešit,že?
Jinak ještě bych se chtěla zeptat, zda se na vodorovnou vrásku těsně nad obočim či na vodorovnou vrásku u kořene nosu napíchává nějaký jiný sval než u vrásek na čele? ..někde jsem to tu zahlédla v diskusi, ale nejsem si moc jistá.. Jsem laik, tak doufám že píšu aspoň trochu srozumitelně
Za odpovědi předem moc moc díky!

Ahoj holky, kdy se může jít na botox a nějakou výplň po operaci dolních víček. To , že budu mít vějířky / vlastně jsem je měla už před tím/ jsem věděla, ale nějak se mi protáhly vrásky od vnějšího koutku oka skoro až na spánek. Je hlubší, takže sem to asi bude chtít výplň. Jen nevím kdy jít, aby mě to nebolelo / vzhledem k té operaci/ a hlavně abych si tím botoxem ještě nepřivodila nějakou pooperační komplikaci.

Kaaac
Také jsem z Plzně

Kaaac
Já byla na botoxu asi před rokem v Praze, vzhledem k ceně a časové tíži jsem si řekla, že půjdu někde v Plzni. Tak jsem pak byla u Mudr Harlase .Sice to bylo levnější a ušetřila jsem čas, ale už bych tam nešla. Vydrželo mi to snad jen měsíc a hlavně jsem žádné drastické změny nepozorovala ani během toho měsíce. To v té Praze bylo fakt viditelné a vydrželo to min 3 měsíce.
Takže příště půjdu buď k Mudr Voltrovi, má také ambulanci v Oftě na Lochotíně, nebo se taky půjdu mrknour do Medical Beauty to je v Galerii Dvořák. Kdyžtak se mrkni na jejich stránky, máš tam i ceník atd.....
Asi je fakt důležité, kdo ti to dělá, proto se asi víc přiklánim k Voltrovi, je to letitej kožař. To MedicalBeauty je otevřeno tak rok a nevím co tam je za lékaře.
Kdyby jsi o někom taky něco zjistila , tak mi dej taky vědět,zatím ahoj

arrow
profile_image
Kaaac
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

evera

Ahojky!
Díky moc za tip ..také mám zálusk na MUDr.Voltra, o Medical Beauty jsem zatím nic neslyšela, bylo by dobré mít nějaké reference - alespon pro mě, jdu poprvé tak mam trošku strach.. Jinak k MUDr. Harlasovi - zkusila jsi jít ten výsledek "vyreklamovat" - měl by snad případně dopíchnout...?
..Na webu Plastické chirurgie jsem našla ještě MUDr. Kydlíčka, který sídlí v areálu FN Lochotín, zabývá se i plastickými operacemi, na svých stránkách zodpovídá různé dotazy - zkus tam písnout dotaz, kdy můžeš po operaci dolních víček na botox..
Na druhou stranu jsem v jeho příspěvkách našla i poznatek, že k botoxu má nějaké výhrady a požívá výplňové materiály, cena od 2.500,-Kč (příspěvek č.883) tak kdyžtak mrkni..
Kdybych se něco dozvěděla, tak dám samozřejmě vědět..

Kaaac
To víš, že jsem reklamovat nic nešla, hlavně jsem vlastně ani o té možnosti nevěděla, až když jsem to pročítala tady. A ještě taky byl problém v tom, že Mudr Harlas mi píchnul botox i pod oči. To jsem se docela divila, ale on říkal, že to dělá jedinej v Plzni, že za ním jezdí kvůli tomu i klientela z Prahy.... bla,bla,bla
A je pravda, že od té doby jsem měla pytle pod očima daleko větší , vrásky zůstaly stejné. Taky jsem se dočetla tady, že to někdo taky tak měl. Takže na to si dávej bacha, kdyby tě to náhodou někdo chtěl píchat pod oči!! Určitě nebrat!!
Mudr. Kydlíček skutečně botox spíš zavrhuje a myslím, že ho ani nemá a nepíchá ho. říkala mi to kámoška, že ho chtěla a on jí řekl, že výplně ano, ale botox ne. Jo, a díky za tip, určitě mu na e-konzultaci písnu.
V tom Medical...... jsem zatím taky ještě nebyla a ani nevím o nikom, kdo by tam chodil. Na jejich stránkách jsem taky viděla, že dělají botox párty, což je možná fajn vidět jak to tam u nich vypadá a co k tomu říkají.
Tak zatím pa

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kaaac: zda se na vodorovnou vrásku těsně nad obočim

Na třetinu čela nad obočím se botox neaplikuje- spadlo by Ti obočí.. Vol výplň.
m.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji evera: mi píchnul botox i pod oči.

Dle knihy geniální místo- jen 1 jednotka 2 mm pod víčko pod zorničkou. Žel nefunguje po plastice víček. Otevře oční štrbinu až o 1,8 mm!
M.

arrow
profile_image
IKA
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

LEO - doplňuji:

osobní zkušenosti nemám na Slovanech, jen odkaz na zde rozjetou diskusi. Zkušenost v VS lasera mám a dobré. K tématu Harlas - prý je to machr na lasery, botox a výplně dělá nejlevněji v Plzni. Opět nemám zkušenost. Sídlí na Americký.

Moje osobní zkušenost - VS lasera. A dobrá.

arrow
profile_image
handa
od 11. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kaaac
Ahojky chtěla jsem se zeptat jestli už jsi byla na tom botoxu v Plzni chtěla bych jít ale také vůbec nevím ke komu díky

Tak koukám, že na toho Harlase na Americké nejsou dobré reference skoro nikde. Četla jsem na něj na jiném serveru také stížnosti ..holčina šla na laserové odstranění pocení, které tam nově nabízí a také nebyla spokojená...Na mě ta jeho klinika taky nepůsobí moc dobře...spíš vůbec. Dělá to na mě dojem ala "hlavně rychle vytáhnout z lidí peníze a jaký bude výsledek už je nám fuk". Ono se s těma "zkrášlujícíma" klinikama vůbec poslední dobou roztrhl pytel, ale najít mezi nimi někoho komu nejde jen o peníze, to je skoro umění.

arrow
profile_image
Sauvignon
od 29. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, byla jsem na dysportu u MUDr.Voltera VS Lasera a můžu říci, že mi vydržel hodně dlouho. Skoro 7 měsíců. Modřinky jsem neměla. Byla jsem u něho i na výplni okolo rtů a to se mi bohužel moc nepovedlo - asi jsem nesnášela látku kterou mi napíchal....

Vyzkoušela jsem i MUDr. Harlase - příjemný svým přístupem, ovšem jeho botox mi nevydržel ani 2 měsíce a píchnutí pod oko je děs. Navíc jsem měla modřinu, jako když dostanu pěstí .
Zase můžu říci výplň vrásek kolem rtů udělal mistrovsky. Byla jsem moc spokojená. Fakt je, že látka se vstřebala příliš rychle. Během 3 měsíců už po ní není ani vidu ani slechu . Měla jsem tam Surgiderm.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sauvignon: u MUDr.Voltera VS Lasera

kolik u něj vyšla aplikace botoxu??díky

arrow
profile_image
Sauvignon
od 29. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem dysport - čelo, glabela, vějířky kolem očí a tuším, že něco kolem 6 tis, Už si to přesně nepamatuju. Od té doby jsem nebyla ale zas se chystám. Myslím, že to dost potřebuju

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sauvignon
děkuji moc, no já bych šla asi právě jen na to čelo, ale našla jsem v praze kliniku estetiky pod plastickou Perfect clinic a vyjde tam botox na čelo levněji....tak proto si říkám, jestli se vyplatí Plzeň- kde VS lasera je docela drahá, nebo Harlas- levný, ale nic moc, většinou to každému vydrželo jen dva měsíce....
a do salonu krásy nebo medical beauty tam nikdy!nenapichuje to žádný doktor, ani sestra, kolikrát co jsem slyšela, tak to píchne jen kosmetička, co s tím podle papíru muže manipulovat!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené