arrow
profile_image
runcajs
od 11. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Potřeboval jsem názor od paní Králové ale velice mne zklamala.
Psal jsem jí:
Podle jedné kartářky byla manželka už nejednou nevěrná ale podle druhé kartářky zhruba o měsíc později má manželka pouze intimnější kontakt s jiným mužem ale sex se údajně neukazuje a ani v dohledné době. Mám nějaké důkazy ale většina je dost neprůkazná ale jeden dokazuje, že opravdu má nějaký poměr. Podvrh člověkem u tohoto důkazu je vyloučen. A ještě potřebné údaje pro práci s kartami.
Její reakce byla:
,,Nechoďte ke kartářkám , použijte vlastní rozum. Pokud s manželkou chcete být, přestaňte zkoumat a pokud ne rozveďte se, ať už nevěrná byla, či ne.  Žárlivostí nedosáhnete vůbec ničeho. Každému se může stát, že se na pár dní někde zamiluje. I vám... Tolik moje rada.
          Mějte se prima Sk“
A když jsem jí napsal:
,,Dobrý den.
Jak se říká ,,Když je v hlavě láska nezbývá místo pro rozum“
S manželkou být pochopitelně chci, stále ji miluji a je můj život, jinak bych už náš vtah ukončil ale ne za cenu, že budu až ten druhý v pořadí. Kdyby nevěrná byla dřív a já se to dověděl až teď, tak bych to nějak překousl, ale ona má poměr teď a už delší dobu (alespoň když jsem to zjistil 4. května loňského roku a navíc to vypadalo, že dokonce s ním otěhotněla)a čekat zda půjde za ním a mne odkopne nebo možná se rozejdou do nekonečna nehodlám. Na to už nemám nervy.
Takže zamilování na pár dní bych dokázal překousnout a odpustit vzhledem k tomu, že jsme spolu 19 let a ne jenom jednou. Stát se to muže každému, se říká ale proč ne mě. Za celou tu dobu jsem se do žádné nezamiloval natož abych s nějakou něco měl. Od té doby našeho seznámení mě žádná jiná žena ani neviděla nahého natož aby se mně dotkla (pokud nepočítám lékař. Vyšetření, saunu nebo nudapláž). Je to žárlivost?
Už vůbec nereagovala ani při opakovaném dotazu.
Tak cosi o tom myslíte teď.“

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na runcajs: viete čo si o tom myslím? Spýtajte sa priamo svojej manželky, aj ked sa pochopitelne velmi bojíte. Ale je to rozumnejšie riešenie než s týmto chodit za kartárkami. Ja p. Královú docela chápem. Keď máte dôkazy, predložte ich svojej žene a vydiskutujte si to. Podla toho ako to dopadne bude jasné či spolu budete alebo nie...

Reaguji na runcajs: Vyrozuměla jsem, že jste paní Královou žádal o RADU, nikoliv o VÝKLAD KARET. Pokud vím, karty ani po emailu nevykládá. Radu jste dostal, to že vám nevyhovuje neznamená, že ji můžete hodnotit jako kartářku. Myslím, že argument, že vás 19 let žádná cizí žena neviděla nahého nebude to jediné podstatné pro vaši ženu. Ve vztahu jsou důležité i jiné věci.A tak souhlasím s Koran, že nejspíše vaše žena by vám mohla říct, jestli jí s vámi něco nechybí.

U paní kartářky jsem byla zhruba před dvěma měsíci. Strašně milá paní. Opravdu jsem byla z výkladu překvapena a někdy až vyděšená kolik toho věděla
Dělala mi krátkodobý i dlouhodobý výklad, no a zatím se teda neplní nic, spíš je všechno naopak než řekly karty, ale tak uvidíme

arrow
profile_image
Zina11
od 10. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem u pi Kràlové asi před 5 lety. Krom věci, které jsou v životě běžné, se mi splnily i ty, které bych od sebe nikdy nečekala. Vdala jsem, se a přemluvila se udělat vysokou školu. Takźe pro mne super zkušenost.

arrow
profile_image
helca.k
od 4. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem u paní Králové letos v červnu a asi po půl hodině jsem získala pocit, že vše je tak , jak má být. Za poslední tři měsíce se stalo všechno, o čem mi řekla. Podařilo se mi konečně rozejít s přítelem, což jsem nebyla schopná udělat poslední 2 roky. Na konci srpna jsem potkala nového partnera, kterého mi vyvěštila. Doufám, že nám to klapne do budoucna, tak , jak říkala. Také mi řekla osudovou dalekou cestu a s novým partnerem plánujeme cestu do Indie. Za mě teda palec nahoru

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené