arrow
profile_image
FateFa
od 20. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, řekla vám někdy kartářka věci ohledně budoucnosti, které pro vás v ten moment nebyly vůbec příznivé, ale nakonec dopadly jinak = dobře, lépe...? věříte věštbám?

arrow
profile_image
maja D
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte,
mě kartářka řekla, že brzo ukončím současné povolání (ten den jsem dala výpověď a pak odpoledne šla k té kartářce), takže sedí. Řekla mi taky, že s prací to budu mít nic moc aj v budoucnu a naštěsí jsem si našla dobou práci a dobře placenou. Řekla taky, že do roku se nám narodí syn, to měla pravdu na půl.. do roku jsem si pořídili chlapečka-štěnátko

Věřím některým. Mně jeden astrolog dělal horoskop a kasal se,že je druhej nejlepší v ČR..BLABLA.. Řekl mi,že otěhotním až v pozdějším věku a že budu mít komplikace a když ne,tak to dítě do půl roku umře! No chápete? Tohle by přece správnej astrolog,věstec ani kartář říkat neměl,pokud vím. Byla jsem kvůli tomu strašně vystresovaná,ale fakt hrozně. Nakonec těhotenství bez komplikací,porod ukázkovej a Yasmínka má 7měsíců..a ještě je mi 18let,takže kecy,kecy,kecy
Byl to nějakej podvodník asi. Já spíš věřím léčitelům..

A co takhle jména těch "věštců", ty tu nikdo nezvěřejní? V jiném tématu zveřejňujeme jména věštců, se kterými jsme byly spokojeny, tak proč nenapsat opačné zkušenosti. Kór, když se jedná o takové katastrofální věštby, které s člověkem mohou opravdu zamávat.

Kartářka nesmí předpovídat špatnou budoucnost,jinak to není kartářka.

Cituji seherezad: Kartářka nesmí předpovídat špatnou budoucnost,jinak to není kartářka.

Já myslím, že to není tak úplně přesné. Pokud někdo má dotaz a odpověď není zrovna příznivá, tak není účelem věštění toho klienta konejšit a říkat mu lži. Ale zase předpovídat smrt apod. je nesmysl. To dobrý věštec (i pokud to fakt ví) neřekne ani na přání.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

dobrá kartářka nikdy neříká nic špatnýho, varuje, že by mohlo, ale ne, že bude, a vůbec žádná dobrá kartářka neříká nic o špatných koncích

HelliDior
karelia

Tak to mně by z toho asi jeblo, kdyby mi kartářka něco takového řekla.

matadi
No ale i to varování stačí. A teď si představ, že se tě někdo zeptá třeba na partnera. Podá přesnou otázku, např. Jestli mi je partner věrný? A co ty mu odpovíš, pokud vidíš, že není? To budeš lhát? Jasně, každý ustojí špatné zprávy jinak, ale opravdové lži já tedy nesnáším a ke kartáři jdu právě proto, že už něco tuším a chci si to ujasnit a jdu tam s tím rizikem, že se třeba dozvím tu horší variantu. Pak ale by ten kartář měl zjistit, jestli se dá něco dělat, aby se situace zlepšila a navrhnout řešení. Někdy to nejde, prostě si něčím člověk musí projít a není cesta ven. Ale někdy ano a pak to chci slyšet a sama si rozhodnu, jak to udělám. Ale nějaké předpovědi katastrofické (jako že někdo umře), tak to se neříká.

lollo
napsala jsem to stručně a ty jsi to upřesnila,myslím tím negace.

Jo a taky je tu riziko, že když nějaký kartář řekne špatnou předpověď a ono to tak ve skutečnosti vůbec být nemusí, že si to někdo může opravdu vsugerovat a přivolat.

karelia
Pokud je i léčitelka,hodně se dá vyčíst z očí.
Pokud prožije ztrátu,stres-tak je to celkově vidět.

karelia
Holka, ty máš tedy těch andělů
Ale že tě ten život zkouší, co.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mě kartářka předpověděla pár ošklivých věcí a bohužel se to naplnilo,ale bylo mi předpovězeno i pár pěkných věcí a také se to stalo,ne vše,ale trefila se celkem dobře.
Byla jsem v jednom týdnu u dvou a opravdu bylo neuvěřitelné,že obě se v podstatě shodly.
Já osobně tomu váhu tenkrát nepřikládala a až po X letech,se pár těch věcí opravdu splnilo,až mě zamrazilo.
Ale už bych asi ke kartářce nešla a hlavně ne ke Kludské-u té jsem byla.

Zanet96
Proč ne ke Kludské?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené