arrow
profile_image
Boruvka345
od 14. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, má někdo osobní zkušenost s paní Bělohubou z Rábů - pokud ano, jak jste byli spokojeni? A jaká je cena? Na internetu nacházím stále jeden dokola opakující se příspěvek, proto bych byla ráda, kdybych získala názor/zkušenost od více lidí

Ahoj, byla jsem, je to cca 6 měsíců zpátky. Cena byla 500,- za hodinku, maximálně hodinku a půl sezení, z čehož je tak minimálně 20-30 minut povídání mimo karty..Nedokážu ani říct, zda jsem spokojená byla či ne, protože ve finále jsem se nic zásadního nedozvěděla.

Byla jsem u ní před dvěma lety na chatě u Seče, strávila jsem u ní asi 2 hoďky, dala jsem jí 400,--. Co se týče nějakého výkladu budoucnosti, tak jsem se nedozvěděla nic, ale popovídání bylo velmi příjemné, co řekla k mé osobě bylo hodně překvapivé a sedělo to, dál jsem od ní dostala spoustu lístečků s různým povídáním, harmonizační podložku pod sklenici, dva kamínky andílky s popisem a radou, jak s nimi zacházet. Ale taky vím, že to tak nebývá u všech, já jsem si s tou paní docela "sedla" a mám s ní spojený ještě jeden zvláštní zážitek. Ale jak říkám, na výklad budoucnosti bych k ní nešla, to mám jiné.

Nu, kdybych ji bývala poslechla, už jsem mohla být odstěhovaná mimo ČR
Za mne sedělo všechno, co mi řekla.
Ale souhlasím s tím, že je hodně upovídaná, a je potřeba ji sem tam směrovat zase zpátky k výkladu

arrow
profile_image
pulkrab
od 31. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
hledám někoho, kdo byl u kartářky pro pár informací. Můžete mě kontaktovat na e-mail: pppht, který mám na centrumu. Budu moc ráda za Váš zájem.

arrow
profile_image
pulkrab
od 31. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
hledám někoho, kdo byl u kartářky pro pár informací. Můžete mě kontaktovat na e-mail: ***************. Budu moc ráda za Váš zájem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené