arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, potřebuji radu. Objednala jsem si vlasy na prodloužení (pásk. metoda) a šla s nimi ke kadeřnici, aby mi dotónovala přelivem mou barvu do odstínu vlasů k prodloužení. Bohužel prodloužené vlasy jsou barvy ,,myší" hnědé a mé vlasy chytly červený nádech a jsou tmavé. S tmavostí bych se jeste srovnala, ale ten odstín je úplně mimo neznáte dobré kadeřnictví v Praze-popř okolí nebo v Ústeckém kraji, kde by mi dokázali z mé barvy udelat zhruba barvu podobnou té na 2. fotografii? Popř. jestli má někdo tip na domácí obarvení, uvítám, ale raději bych to nechala odborníkovi. Pásky barvit nechci, jsou panenské a vyměnit je také nemohu. Předem děkuju za každý tip.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A proč je nemůžeš vyměnit?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lady Flame:
..Protože jsem vlasy objednávala z Austrálie, takže by výměna trvala příliš dlouho a já koncem měsíce odjíždím dlouhodobě do zahraničí a do té doby bych to ráda nějak vyřešila. Navíc barva pásků se mi líbí více.

My bychom to zvládli, ale jsme z Brna.

Toto - byť se to zdá snadné - bude hodně časově i finančně náročné. Červený pigment je nejhorší. Bude to chtít odbarvit, napigmentovat (aby se barva nevymyla) a znovu nabarvit. Dávej si sakra pozor, kdo ti to bude dělat, protože to chce mít určité znalosti a hodně u toho přemýšlet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené