arrow
profile_image
apple.lori
od 18. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, chtěla jsem moc poprosit, zda něko z diskutujících a registrovaných nemáte zkušenost s lékaři z Formé clinic? Chci jít na abdominoplastiku, kdy mi zbyla po těhu nepěkně převislá kůže a jsem z toho nešťastná. Jsem rozhodnutá pro Formé, ale abdomino. tam dělají dva lékaři buď Dr. Krejča nebo Dr. Beneš a nevím ke komu se objednat na konzultaci a bylo by mi trapné pak třeba od jednoho přecházet k druhému. Prosím poraďte jestli máte někdo zkušenost?

arrow
profile_image
MartinaBB
od 15. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám tuto operaci za sebou na klinice Aesthevita (MUDr. Pilka) a jsem maximálně spokojená. Vrátil mi díky skvěle odvedené práci sebevědomí.

arrow
profile_image
riphana
od 19. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

caute detcka , za mě top mudr. Beneš druhého mudra bohužel neznám. Dr. Beneš absolutně jednička, též mam břuch opravený po dětckách a jsem šlankovní výstavní kusek tepic drzim pěstě

arrow
profile_image
petra.sucha2
od 20. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, já mám za sebou teď abdominoplastiku u pana Dr. Beneše, úplně čerstvě. Teď tady pročítám celé omlazení a koukám, že o tom diskutuje, tak jsem se musela zaregistrovat, ať můžu taky diskutovat. Beneš mi byl doporučen od sestry mého přítele, která rovněž u něj podstoupila operaci břiha už před rokem a půl. Myslím, že má břicho teď vážně pěkný, jizvu sice má, ale je v místě, kde jsou okraje kalhůtek, takže normálně není viditelná. A teď i vymyslela, že by tam chtěla tetování, což si myslím, že je dobrý nápad. Já mám po operaci teprv 10 dní, úplně čerstvě, takže nechci úplně hodonotit. Ale průběh operace byl bez problémů. Doktor je sympatickej, vůbec si na nic nehraje, hodně se mi věnoval a všechno vysvětlil. Po operaci mě byl taky několikrát zkontroloat. Sestřičky tam byli moc hodný. Měla jsme vše o co jsem si řekla i neřekla Klinika je hezká, teda já byla na Formé clinic na Václavském náměstí, nevím jestli Dr. Beneš neoperuje i jinde. Jsem i teď furt nateklá, ale docela se hojím doufám dobře. Musím říct, že jsem ze všeho dost vyjukaná, tak vám dám vědět po svátkác h, jak to vypadá. A co ty Aplle. lori, byla jsi na operaci? A u koho ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené