arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Oktávka 1,9Tdi 81 kW jezdí za 5,1 kombinovaná spotřeba ty máš trochu slabší tak víc sežere.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Oktávka 1,9Tdi 81 kW jezdí za 5,1 kombinovaná spotřeba

no mě klepne fakt, jak to ty lidi dělaj, to jsem fakt takový jelito? Mně vždycky všecky auta žraly, takže tuším, že chybka bude ve mně a né v těch autech. Zas já si na to ráda občas přišlápnu no

Cituji Tiakia: ty máš trochu slabší tak víc sežere.

no on to právě přítel tenkrát hodně řešil, jestli tu slabší nebo silnější, jenže u těch silnějších zas něco odchází, já už taky nevím co, každopádně ta slabší tenkrát byla nějak výhodně k sehnání a následně ještě jedna (přítel je ten typ, že od auta, kterým jezdí musí mít na place ještě jeden nejlépe více stejných exemplářů v různým stádiu rozkladu kvůli dílům - většinou třeba bouračka + auto se špatným motorem, aby bylo vše po ruce, kdyby něco), takže od toho se to tehdy odvíjelo. Já jsem s tím spokojená, jezdí se mi v tom pěkně, mám to teda jen na cesty do Pha, abych si tady nedělala ostudu po okrese jezdim starou 309, do který nandám psy (který v oktávce teda vidim docela nerada) a nemusím to vůbec řešit, hlavně že to jede a kdyby se něco stalo, není to žádná tragédie.
Ale víš co, Kivus má auto slabší, proto to míň žere, Ty máš auto silnější, proto to míň žere, tak já už fakt nevim

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Nevím no ono se s tím dieslem člověk musí naučit.Nejezdím pomalu,ale mám "lehkou nohu" moji chlapi jezdí taky jinak a mají o pár dcl větší spotřebu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tiakia:
u mě je nejlepší, když jedu v noci nebo v mlze, za deště atd. Ve tmě vidim hůř, takže se bojim mastit rychle někam, kam pořádně nevidim, tak si jedu svých 120 a mám spotřebu taky krásnou. Ale nejhorší jsou takový časy jako neděle ráno a podobný na dálnici ani noha, světlo, a když si k tomu ještě pustim pořádnou diskošku, to pak nafta teče proudem

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: měla jsem 7,5, přítele z toho málem kleplo on mi to vždycky kontroluje a následně dělá přednášky, že jezdim jako prase

musíš říct, že jsi stála dlouho v koloně, to pak spotřeba naskakuje, protože vlastně pořád pálíš palivo a km=0

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: no mě klepne fakt, jak to ty lidi dělaj, to jsem fakt takový jelito

kašli na to a užívej si jízdu, já si neumím představit se celou jízdu krotit a myslet jen na to a stejně se tu bavíš jen o nějakých 6L/100 km což je pořád super ne? takový accord se dělá v naftě jen 2,2L a pod 8 litrů se tam nedostaneš a je spousta motorizací, kde se bavíme skoro o 10-ti litrech . . . bych to tak neřešila, kdyby sis snížila tu spotřebu tak si ten tvůj najde něco jiného, za co by tě drbal, oni jsou prostě přes auta nejlepší

arrow
profile_image
slulunicko
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Ellenuschka: no, asi máš těžkou nohu,nebo ja nevim, my máme taky Octaviu, 1,9 TDi 81kW, jeste k tomu čiplou a normalni cesty jezdim tak 5,2 a kdyz najedu na dalnici, jedu tak 140km/h tak sem schopna se dostat i na 4,9 l. pokud teda neni extra provoz a jedu konstantni rychlosti...ale hned jak zapnu klimu tak mi to cca o půl litru vyjede nahoru a švagr má passata ten samej motor co my a on ma tak spotrebu cca 8.5l a když mu s tim chvilku jezdim ja, tak mu to spadne na 6l a to jezdime zhruba stejne, tak asi mate oba težkou nohu jak ja ríkám

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji slulunicko: jeste k tomu čiplou

dobře provedeným čipováním se zvedne výkon a sníží spotřeba . . .

arrow
profile_image
slulunicko
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kivus: aaaaaaa, tak na to sem zapoměla....

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: A vyrábí se teda auto na plyn už z fabriky nebo jde vždycky o přestavby? Zajímá mě to, jestli to někdo ví, tak napísněte.

Ano vyrábí, ne přímo z fabriky, ale je to podobné asi jako když si auto objednáš, že v něm chceš nějakou výbavu navíc, oni ti ji tam domontují a záruku dají na vše. Když tu přestavbu dělá ta firma, co to přímo vyrábí, tak obvykle dají záruku na vše i včetně toho lpg, ale asi ne úplně každá značka to nabízí.

Cituji mishka999: Ještě jsem na žádné nebyla, ale ano platíš.

Tak dnes jsem se na to byla vyptat úplně detailně, a opravdu mi pán dnes tvrdil, že při té výbavě Exclusive neplatíš nic (je v tom práce, kapaliny, i náhradní díly), Ty jsi tuším psala, že to auto máš v nějaké vybavenější, ne osekanou verzi, to tam opravdu v tomhle nemáš?
Servisní prohlídka prý 1x za 30 tis. km a záruka platí do 150 tis. km.

Cituji Minette: Tak dnes jsem se na to byla vyptat úplně detailně, a opravdu mi pán dnes tvrdil, že při té výbavě Exclusive neplatíš nic

To je možné, protože Exclusive je nejvyšší vybavenost, čili i nejvyšší cena, tak k tomu pravděpodobně jsou nějaké výhody. Já nemám Exclusive.
Co se týče záruky, tak mají opravdu vše vypsané na odkazu, který jsem dávala dříve. Přesně to stejné mám v záručním listu. Není tam nic, co bych se dozvěděla až po platbě za auto.

arrow
profile_image
azeri
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pracuji pro jednu ze zmíněných značek. Kvalita daných vozů bych řekla, že je srovnatelná, jelikož hlavní komponenty jako jsou motor, převodovka, plechy atd jsou pro obě auta stejná. I spousta podružnějších komponentů jsou dodávány stejnými dodavateli. Každopádně větší důraz a prestiž je kladen na Hyundai, jelikož Kia byla Hyundai odkoupena a přidružena. Rozdíly značek jsou hlavně v designu a cílových skupinách... co se týče toho LPG tak zcela jistě tohle ani jedna značka neposkytuje a to ani jako výbavu navíc

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji azeri: Pracuji pro jednu ze zmíněných značek.

Cituji azeri: co se týče toho LPG tak zcela jistě tohle ani jedna značka neposkytuje a to ani jako výbavu navíc

Nabízejí to obě zmíněné značky, dá se to najít i na jejich webech a bylo nám to řečeno ve všech prodejnách.

Cituji mishka999: To je možné, protože Exclusive je nejvyšší vybavenost, čili i nejvyšší cena, tak k tomu pravděpodobně jsou nějaké výhody. Já nemám Exclusive.

U comfortu je zdarma práce a platíš jen kapaliny a pak mají ještě někde Comfort Plus, a tam je zdarma práce + náhradní případné náhradní díly (tím přesně nevím co se myslí, možná např. filtry a tak, protože na jiné díly je zas záruka), u Exclusivu by to mělo být vše zdarma (práce, náhr. díly, kapaliny)

Jo, ale možná, jestli jsi kupovala dříve, tak ta akce ještě nebyla, to nevím.

Jsi teda celkově s autem spokojená? Jak asi často asi jezdíš? Viděla jsem jeden model v Áčkách a hrozně mě překvapilo, že mělo úplně rezavý výfuk a to kolem, byť nemohlo být ani rok staré.

Cituji Minette: pak mají ještě někde Comfort Plus, a tam je zdarma práce + náhradní případné náhradní díly

Tak na to se poptám! Kupovala jsem před půl rokem, tak pokud je to nějaká aktuální akce... ale za zeptání nic nedám a byla bych příjemně překvapena
Zatím jsem opravdu spokojená, ale ještě je brzy soudit. Jezdím téměř denně. Už jsme byli s autem i v Itálii v horách na lyžích.

arrow
Neprodává v Bazaru

o značce to teda vůbec není. dnes už ty automobilky spadají pod jednu společnost, každý dělá něco, od karoserie po motory. cena nijak neudává kvalitu. já jezdím s Audi A5, rok 2011 a kdybych mohla, pošlu to auto ze skály. v ničem horším jsem v životě nejela. kdyby mi nebylo líto toho, že to auto už nemá smysl prodávat, tak ho dávno nemám a jezdím ve staré Fabii.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené