arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj nemáte někdo zkušenost s KLIK pojištěním? Spolupracují s AXA pojišťovnou. Konkrétně u povinného ručení nabízí až podezřele nízké ceny. Uvítám jakékoliv zkušenosti.

Ahoj, mám pocit, že spolupracují s více pojišťovnami. Mé osobní zkušenosti jsou negativní, obzvlášť jejich přístup. Uvidíš je možné, že někdo má jiné zkušenosti, já bych asi využila jiné srovnávací portály, v dnešní době jich je tolik, že si člověk může vybírat...

Reaguji na kostka:
Já s nimi mám dobré zkušenosti. Nevím co konkrétně vadilo Klárce, ale podle mě je jejich přístup ke klientům naprosto korektní a mě se dost hodilo, že fungují i o víkendech, což ani u online srovnávačů nebývá pravidlem. Kopii smlouvy o povinném ručení jsme dostali elektronicky okamžitě a zelenou kartu poštou druhý den, jak avizují na webu.
Co se týče nabídky pojišťoven, tak ta bývá u srovnávačů většinou podobná, liší se jen minimálně. Můžete zkusit, kde najdete nižší cenu, podobné portály jsou např. vpojisteni.cz nebo top.pojisteni.cz. Výsledky budou ale asi velmi podobné.

Reaguji na Alka2015: děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené