Reaguji na Jajulka007: No, impuls je důležitý. Ne a ne přijít. No, správně by ses na to sladký měla vyklašlat a ne si péct zdravější verze, když toho sníš hodně, tak je to stejně jedno. Když bys to měsíc vydržela bez toho cukru, tak pak si něco dáš a nebude ti to chutnat, veř mi, mám to z vlastní zkušenosti a že jsem sladký milovala. Pak přišlo ovoce a cvičení a za měsíc jsem si dala milku a nechutnala mi, kéž by to bylo zase tady.

Jo aha, to mi nedošlo, tak uvidíš, jak to dopadne, snad ti nechá ty "velké".
No, tak každý děcko to jednou vyzkouší, protože v tom neuvidí takový problémy jak mi dospělí, nemá tolik strach z neznáma. Pak už je otázkou výchovy a spíš inteligence, jestli si na tom začne ujíždět nebo ne. Dneska už je to fakt úúúplně všude.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Taky jsem měla před operací a stále mám tvoje prsa stáhnutý v mobilu a říkala jsem si, že budu mít taky tak krásný

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na XTLaMIcKaX: A hlídáš si množství sacharidů, bílkovin a tuků, když jsi "v tréninku"? Dřív jsem dodržovala S 200 g / B120 g / T 43 g za den, ale k tomu jsem měla silový tréninky 3-4x týdně plus HIIT. Přes léto jsem nějak zlenivěla, v horku se mi nechtělo ani běhat a o jídle ani nemluvím a teď se těch 4 kg, co se na mě přilepily, nemůžu zbavit a navíc, po opce ani nemůžu cvičit a už jsem z toho trošku na nervy.. Poradila bys mi, jakou hladinu S/B/T mám teď bez aktivity dodržovat, abych si moc nezpomalila metabolismus a současně něco i zhubla?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na XTLaMIcKaX: Jo tak zvládnout to uplně bez sladkého, tak si pískám a mám dietu vyřešenou, páč budu hubnout v podstatě bez práce . Jen mi řekni, jak to vydržet ty chutě? Potřebuju zatím asi takovou berličku v podobě něčeho jakože na chuť sladkého, ale ne moc kalorického a samozřejmě postupně ubírat a doufám, že do fáze, kdy mi sladké nebude chutnat, se taky dopracuju . No ale řeknu ti, nedávno jsem doma našla Snickers, což teda normálně nejím, ale když byla chuť na sladké a nic jiného jsem nenašla, tak jsem půlku snědla a nějak mi to nejelo, jak to bylo přeslazené...

Je to dneska už uplně všude? Nestraš Já teda drogy nikdy nezkoušela, nepiju ani alkohol, i když se spousta lidí neustále snaží, abych si dala, ale asi už jsem ve věku, kdy nepotřebuju splývat s davem a prostě si nedám a hotovo... Škoda, že to tak nefunguje i s tím sladkým

Reaguji na gambitka: Já jsem to nikdy až tak moc neřešila. Vždycky jsem se spíš snažila poslouchat tělo, jak se po jakém jídle cítím a podle toho jsem upravovala. Pokud chceš zhubnout ty poslední 4 kg, tak to se obávám, že jen jídlo stačit nebude. Ale když máš teď takovej klidovější režim, tak bych ti doporučila snížit sacharidy. Já třeba snídám ovesnou kaši, pak mám pečivo se šunkou a zeleninu, oběd - maso s bramborama nebo rýží a pak už skoro žádné sachry. Na svačinu Cottage se zeleninou, nebo tvaroh nebo občas tvaroh s ovocem nebo bílý jogurt a k véči třeba maso s troškou brambor, nebo vajíčka, nebo tofu, občas jenom tvaroh nebo cottage se zeleninou a knackerbroty. A ty jsi chvíli po op, tak můžeš zatím třeba jen "dělat" rychlou chůzi, stejně je účinnější než běh, protože při rychlé chůzi máš správou tepovku, takže správně spaluješ tuky a ne jen svaly. při běhu je moc vysoká, běh je spíš na zvýšení kondičky. Já jsem před rokem zhubla převážně díky té rychlé chůzi. Třeba 30-45 min denně, ob den, jak se budeš cítit, rychlost taky přizpůsobíš tomu, jak moc budeš zadýchaná atd. to určitě poznáš. Jo a taky určitě zařaď luštěniny, ty jsou super zdravý a mají hodně bílkovin, můžeš je k večeři aji na oběd, je na to spoustu receptů na netu a jsou fakt výborný.

Reaguji na Jajulka007: Asi tak nějak. Sladký je prostě největší droga na světě. To ti neřeknu, protože trpím pořád ale kámoška mi jednou řekla "za těch 5 vteřin chuti v puse to nestojí" a to mně hodně nakoplo, protože je to pravda. Hlavně za to nestojí to, jak to ničí tělo, když už se člověk vyprde na to, jak vypadá. Z jídla je snad nejvíc nemocí, co člověk může mít, spíš většina nemocí je ze stravy (čemuž nikdo nevěří) i u věcí, co bys nečekala, jako třeba různý gynekologický potíže.

No to hodně štěstí, musíme si uvědomit, že cukr je droga jako každá jiná a když chceš přestat kouřit, tak s tím musíš seknout hned a ne postupně. To já jsem zvládla, ale s cukrem mi to vydrželo půl roku a šlul, zase jsem začala jíst a přibrala jsem všechno během měsíce zpátky a kouření jsem vydržela do teď.

Vidíš, dobrý znamení s tou snickerskou.

To tě nestraším, nebuď naivní. Na jakékoliv diskotéce je několik lidí, od kterých si můžeš koupit v podstatě skoro co chceš. Musíš pak děti pořádně vystrašit. Jooo to by bylo fajn.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucciána: ahoj má mu řekla že nechci balony , že běhám, cvičím, že chci přirozený vzhled a on že anatomy. že kulat ne kvůli málo tuku nahoře, kvůli dvojitému prsu, přirozenosti, že jsem drobná , tak nevím. stále váhám zda ne kulaté, ale on mě odrazuje. Ani justan a trupar mi nechtěli dát kulaté. tak váhám a váhám zda 325 nebo 295

arrow
Neprodává v Bazaru

holky a co wobenzin, kamarádka mi ho doporučila kvůli hojení jizev? berete ho a jak dlouho před opkou ho brát

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na XTLaMIcKaX: Teda ta kámoška měla fakt dobrou myšlenku s těma 5ti vteřinama chuti v puse . Na to budu včil určitě pokaždé myslet, děkuji za impulz . S tím zbytkem máš taky pravdu, kolikrát tělu dodáváme takové hrůzy a pak se divíme, že nefunguje jak má... Bohužel je to občas i u jídla, které se tváří zdravě, ale jakmile si člověk přečte složení, tak už to tak zdravě nevypadá... Jsem si dneska koupila slunečnicový chleba a doma pak zjistila, že kromě těch pár slunečnicových semínek tam nic zdravého ani není . Holt dneska vyrábím povidla, tak jsem si říkala, že nebudu péct pečivo a nějaké nakoupím v rámci úspory času... Ono ale tady v Jednotě ani nemůžu nic super čekat, že?

To víš, my stařenky, co jsme byly na diskotéce naposled někdy před více jak 10ti lety, jsme už mimo realitu...
Se synem (7) jsme se o drogách už bavili (sám se ptal, jelikož to slovo někde slyšel a nevěděl, co to znamená), zatím to dost dobře nechápe, ale určitě přijde čas, kdy se to probere víc...

Každopádně s tím kouřením jsi dobrá, že jsi to tak zvládla a se sladkým taky, i když jsi to pak porušila, nicméně to byla velice dlouhá doba, což je chvályhodné . Aspoň víš, že to jde a můžeš kdykolik navázat .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa: Já ho neberu, pro mě je to strašný svinstvo (pracuju ve farmacii).. Hlavně před operací ho v žádném případě neber, zvyšuje krvácivost, doktor ti to sám řekne a je to dokonce napsané i v předoperačních pokynech.. Já mám na jizvy siltape (12 hod denně) a mažu si je i arganovým olejem, jak budu doma, přidám fotku..

Ahoj holky,tak už to mám za sebou..Šla jsem včera v jedenáct dopoledne a musím říct ,že noc byla pekelná.
Nemohla jsem se nadechnout,přišlo mi že mám na hrudníku kameny.Natáhnout se pro pití byl nadlidský výkon.Dostali jsme Coca colu,ta nás trochu nakopla a dipidolor byl zázrak.
Přestava, že ráno musím vstanout a jít na záchod byla nepředstavitelná...
Ale vstala jsem a teď je mi o 80%líp než včera
Jinak k prsům Zatím jsou zafačované...ale příjdou mi veliké.
Před opkou jsem se ptala ještě na 200 ml,ale říkal,že by to bylo bez většího efektu,tím pádem zbytečné...
Jsem zvědavá a zároveň se bojím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucciána: Ahoj Luci, neboj, každý den ti bude líp a líp a jak vytáhnou drény, taky se ti uleví Jaký teda nakonec máš implantáty? ty 250 ml? určitě budou krásný a vůbec ne veliký

Reaguji na Adkaa:
Já bych šla asi do menších....
Vážit vážíme skoro stejně,já jsem od tebe o 10 cm vetší,pod prsy o něco utlejší...Uvidiš jak sundám obvazy
Ono je těžké radit,sama jsem zvědavá jak budu reagovat

Ale modlím se aby byly krásné a akorát a vydržely dalších 30 let

Reaguji na gambitka: Jsi zlato,moc díky za podporu

Mám těch 250 ml částečně pod sval.
Na pokoji jsem s paní co má 375 ml a nakonec ty moje mi přijdou stejně veliké...Ono fakt záleží na postavě a šířce hrudníku.Snad jsou oteklé a ještě splasknou.Protože mi přijdou do ruky moc veliké...
Jinak kdy se sundává obvaz?Dnes nebo až při odchodu jak se vytahují jí drény?
A co ty,už jsi úplně v pohodě?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucciána: Trošku určitě splasknou, ale jak píšeš, záleží na otoku. Já ho moc neměla, takže mám "bomby" stále Taky jsem se na ně bála podívat, ale doktor mi nedal šanci, když mi sundával obvaz, hned přede mě strčil zrcátko a řekl "tak se seznamte, holky" Teď ty obvazy hodně zkreslují, slečna, co se mnou byla na pokoji, měla 295 ml anatom a taky mi připadaly obrovské. Jina obvaz ti sdělají před odchodem domů, tzn. zítra.. Drény se taky vytahují před odchodem, pokud je vše v pořádku. lehneš si na záda, vydechneš a doktor ty hadičky vytáhne, je to trochu nepříjemné, ale žádná hrůza..

Já ještě úplně v pohodě nejsem, ale hodně se to už zlepšilo. Mívám ještě bolesti, ale ne moc. Snažím se být pořád opatrná, ale už se normálně obleču, umyju vlasy, uklidím.., samozřejmě v mezích.. Nejhorší je to spaní na zádech, takže si sem tam na noc lupnu ibalgin, abych se vyspala a stejně tyhle všechny omezení za ty prsa stojí, absolvovala bych to klidně znovu a musím říct, že je beru jako vlastní a nemám vůbec žádný pocit, jakože jsou umělý nebo že ke mně nepatří

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené