arrow
profile_image
muminka1
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jančosaurus: Ahoj já jdu na konzultaci k Menšíkovi už v březnu a do léta bych prsa chtěla, at už mám na léto co vystavovat. Po 3 dětech toho ted bohužel moc není....(...tak uvidím co mi řekne a pak taky písnu...

Reaguji na muminka1: bezva, tak pak prosím písni, jakej máš z něho dojem a na čem jste se dohodli Máš nějakou představu, jaký by jsi chtěla?

arrow
profile_image
muminka1
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jančosaurus: No před dětma jsem měla plné pěkné 3 a po každým prckovi to bylo horší a horší...v prosinci jsem přestala kojit toho posledního a je to čím dál horší-takový vygajdaný 1-2,,hrůza. Manžel byl zvyklej na takový luxus co měl a ted hnus....Chci prostě přirozené ke svojí postavě tak uvidím co mi řekne...manžel by chtěl veliké, ale já nechci aby pak lidi říkaly jé ona měla malý a ted....a aby se mě ptaly jestli to mám umělý proo chci jít už ted před létem ....ale zas nevím má se čekat půl roku po kojení no tak uviím co mi řekne a určitě písnu. A ty máš představu?

Reaguji na muminka1: budu moc ráda, když písneš. No já mám prťavý jedničky, chtěla bych větší dvojky, ale taky záleží na něm, co mi řekne, aby to sedělo k mé postavě. Měřím 167 cm a vážím 48 kg, takže zase nemůžu mít nějaký mega melouny hlavně aby byly co nejpřirozenější.

Ahojky,já jsem právě 4den od operace od Mudr. Menšíka. Je to bezva chlap a doktor. Původně jsme se domluvili na 325ml plus profile, ale po prohlížení diskuzía fotek jsem zvolila vyšší profil a tím musel i víc ml. Tak nakonec 350 hight profil. Prsa mám od přírody dál od sebe a upozorňoval mě, že je nikdy nedám k sobě, ale nabízel mi přišití k sobě, ale já nechtěla. Ještě jsem oteklá a bolavá, ale každej pohled do zrcadla stojí za to. Už se těším, až opadnou otoky a zkusím něco lepšího na sebe. Tak se holky nebojte a jděte do toho

Reaguji na Marulinek: vypadají moc pěkně, přeji brzké uzdravení

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Moc pěkné,máš je napuchlé jak já po opce,snad nebudeš mít velkou mezeru mezi prsy,mě někdy pěkně štve.

No já tu mezuru asi budu mít pořad. Když jse. Byla v obvazevh, tak za mnou byl doktor a říjal, že v podprdě pořád budu mít mezeru tak 1cm, ale mě to nevadí. Asi se mi to tak i víc líbí ale ta kůže pořád svrbí jinak na fotce vypadají křivě, ale to jen já neumím stát rovně)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Taky ji mám i v podprdě,vypadá to hezky ale v plavkách mě to zamrzí,ale lepší než to bylo před opkou.

Jj, jak říkáš. I teď ta oteklá a citlivá jsou lepší než to předtím. Já na to byla takhle zvyklá u kojení, takže pro mě to nebylo překvápko. Jinak děkuji za rady co jsi mi dala

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Ještě tak týden a přejde to,pak jen sem tam nějaké píchnutí a do léta budeš zahojená.Vypadají k tobě akorát.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co bolelo to?

arrow
Neprodává v Bazaru

Me už to čeká za 10 dní:)

arrow
profile_image
muminka1
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marulinek: Paráda fakt pěkné prsa, přirozené...doufám, že budu mít taky takové..bolí moc? a můžu se zeptat kolik to stálo u Menšíka?

Děkuji moc, i já jsem spokojená. Co se bolesti týče, tak na klinice super, tam tě dopují práškama. Doma bylo hůř, ale spíš záda. Prsa bolí asi jako první dny kojení, když jsem je měla nateklý mlíkem. Spíš nepříjemný pocit ale procházka kolem zrcadla mě vždy povzbudí
Jinak kulaté Mentory komplet 68800kč, ale na jejich stránkách mají akci 3000kč slevu. No jo, platíš za jméno kliniky a i tak mají dost plno, ale na tom bych nešetřila. Jestli ušetříš 5-10tis. tak to nic moc!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené