arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kellinka:
každá značka má své číslování to je samož .... ale i tak jsem byla překvapená že podle jeich tabulek v tom LILA PRÁDLE tak má košíček 6 což je F (protože od dr. mám zdělelno že mám 75C) . ....ale uklidnila mě že je to tím objemem ..podle toho se liší košík . Dřív jsem zašla do new yorrkru, vzala rovnou 75A žádne zkoušení nebylo..a šla jsem zapaltit , teď nevím jestli mi to není malé nebo velké ..a hlavně ta norma\l podprda co mám tak tlačila že se to nedalo.. .

Ahoj holky, přemýšlím nad druhou augmentací. První jsem podstoupila před dvěma lety u dr. Holuše, 305ml. Při mé výšce 176 cm a 58 kg mi ale přijdou dost malá. Jelikož na to docela spěchám, chtěla jsem se zetat, jaká je u dr. Menšíka čekací doba na konzultaci a na operaci? Četla jsem také, že pan doktor preferuje přirozený vzhled, já bych ale chtěla 600-700 ml, aby to mělo vůbec význam. Myslíte tedy, že je to dobrá volba? Koho jiného by jste mi případně v okolí Brna doporučili? Skrz pracovní povinnosti bych augm. chtěla podstoupit co nejdříve. Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na eeellliiisss: A co Medicom Vip Brno?Mužeš dát foto do galerky?Já si myslím že těch 600ml max,je to skoro jednou tolik.

Reaguji na eeellliiisss:

Ahojky, já se objednala koncem ledna na opku a konec února jsem šla. Myslím, že teď na léto by to mohlo být volnější. Jen nevím, jak moc se mu do těch věrších bude chtít. Ale to bylo první, co chtěl vědět, jak si to představuji já. Tak zkus

Večer nafotím a vložím. Musím říct, že mi je Holuša udělal perfektně, vidělo je vícero plastických doktorů- Justan, Zimovčáková, a byli ohromeni, ale já se v nich fakt necítím, jsou malá. Šla bych k Holušovi znovu, ale právě Justan mi říkal, že po té, co chtěl svou práci nedávno opustit se dost zhoršil, dokonce viděl paní, které ty prsa fakt dodrbal ... A navíc ta čekací doba - já na konzultaci čekala rok! Pak jsem měla štěstí, že na opku jsem šla za 3 měsíce. Ještě přemýšlím nad primářkou Franců, navíc je teď 25.6. je na Medicomu den augmentace tak by to vyšlo i finančně mnohem lépe než na Body klinice. Já platila přes 70.tis. Ale jak říkám, nastupuji od srpna do nové práce, takže potřebuji operaci podstoupit v červenci, a je tázka, jestli mě tak rychle někde vezmou...

Vložila jsem do galerie starší foto, co jsem našla..

Cituji eeellliiisss: 305ml. Při mé výšce 176 cm a 58 kg mi ale přijdou dost malá

fakt ti přijdou malá? Mě přijdou úplně super čoveče...

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na eeellliiisss:

ty si koooča!! neblbni s většíma prsama...máš je nádherné i velikostně vypadají super...s většíma prsama budeš působit širším a plnoštíhlejším dojmem!

arrow
Neprodává v Bazaru

Elis~spíš sis na ně zvykla.Ale pokud máš zbytečné finance tak běž.Nechceš to řešit až po dětech?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na eeellliiisss:
já teda nevím ale už i 500ml mě přijde dost ,že je akorát těch 400-450ml. Vždy si vybavím tu modelku Zugarovou a desný jako !
Ale sama uvidíš co ti řekne Menšík na konzultaci ,hlavně ti je tam zkusí dát a sama uvidíš jak se takové velké na tobě budou líbit .

Ahoj holky, tak jsem dnes byla nakonec na konzultaci u MUDr. Franců. Je příjemná, ale moc mi neporadila, spíš mi přišlo, že jsme ji s partnerem nadiktovali vše, od velikosti, šířky i výšky implantátu, který budu mít. Termín mám 15.7., a velikost si mám sama rozmyslet. Jediné co řeším je průměr implantátu. Nyní mám 305 ml Perhese sensitive, profil moderaste plus, což znamená šířka 12,1 cm a výšky 4,4 cm (menší trojky). Váhám mezi Erosilicone 600 ml (šířka 13,1 cm, výška 6,4) a 650 ml (šířka 13,6 cm a výška stejná). Chci aby mi to zaplnilo hrudník více, než teď, aby to nebyly dvě "bábovky" daleko od sebe. Tak váhám. Nevíte, jak dlouho jim trvá objednání implantátů? Kdybych se rozhodla nakonec pro ten větší..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na eeellliiisss: Čím dřív si vše promyslíš,tím líp.Určitě to není velikost která bude hned.Ale já v nich nijak velký rozdíl nevidím,pár milimetru do šířky.Tak zvol už rovnou tu větší a máš to.A kolik máš pod prsy že se ti vejde skoro 14cm na šířku?Doufám že se pak pochlubíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na eeellliiisss: Možná jsi ji zaskočila že jdeš znovu na zvětšení tak neměla slov a bylo ji jasné jakou máš představu.Ani tě neodrazovala že budou už moc velké?

Neodrazovala, jen říkala, že čím větší, tím více zavazí při cvičení, bolí záda apod. Pravda byla trochu překvapená tou velikostí, ale když viděla má prsa uznala, že jsou malá, potřebovala by více vyplnit. Obvod přesně změřím, ale říkala jsem si, že těch 0,5 cm na každé straně není moc.. Foto určitě dodám

Ahoj holky, jak je to teda s tím objednáváním implantátů? Já jdu sice až v říjnu, mám navrženo 255 ml a 295 ml, ale jak to tady tak čtu na omlázku, tak bych chtěla aspoň 300 ml do každého, jen nevím, jestli mu to můžu říct až před operací, aby do mě "narval" co se tam vejde, anebo se to musí nějak objednávat předem. Nevíte?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené