arrow
profile_image
...
od 12. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: no to si děláš srandu. Ale do lehátka např. V Egyptě se fakt blbě dělají dulky ?To abych si přibalila nějaký pořádný nářadí .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:

arrow
Neprodává v Bazaru

holky takže to bude trošku horší s prsama co? ale i tak me to asi neodradí. a na běh už tu podprdu s pevnou zátěží vždy? je to lepší, proč? a nebo jen ze začátku?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ...: Na tom sítovaném lehátku na dovolených mě ty prsa netlačí,to se většinou ta sítka trochu přizpůsobí.Nejradši mám ale písek,to dokážu na slunku i usnout a nic netlačí.

arrow
Neprodává v Bazaru

zítra první konzultace dr. Trupar, děsná nervozita a zvědavost

arrow
Neprodává v Bazaru

takže první konzultace a velké zklamání výška 164cm 53kg , obvod 69,5cm, plánovaná šířka prsu 12cm, vložení implantát asi anatom nagor 215 šíře implantátu 105,-11cm . to mi nevadilo i když dumám, zda to není málo /nevypadalo to zle, ale stojí to vůbec za to do toho jít /

ale celkové jednání, nevím byla jsem rozčarovaná konzul dr. Trupar

arrow
profile_image
klaroušek
od 22. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adkaa:
Zkus ještě Justana v Surgal, známé jsou s ním hodně spokojené.

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky, prosím o radu, za necelý měsíc jdu také na augmentaci k Menšíkovi, už jsem se konečně rozhodla, že chci anatomy, v lékařské zprávě od něj jsem se dočetla že by to byly anatomy CPG 321 315 a 280cc. A zrovna před chvílí jsem tu někde četla že je to nějaký nízký profil? což nevím, co to přesně znamená a někdo tu psal, že to dělá malý placky Tak teda nějak nechápu, že se mnou ten profil vůbec neprobral Myslíte, že to jde ještě v den operace změnit? Placky teda fakt nechci, to bych šla radši do těch kulatých...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adkaa: proč nezkusíš Menšíka? je super!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na blacksky: ano, 321 je opravdu nízký profil. Před operací se určitě domluvit jde, ale raději bych mu ještě teď napsala mail, že chceš 322 jestli to není problém nebo zavolala na recepci, že chceš další konzultaci.
Najeď si na této stránce tak do 3/4 stránky.
http://www.cohesiveimplants.com/types/cpg/#
Je tam modrá tabulka s implantáty. Jak vidíš, tak 321 je nízký profil, což znamená, že jsou nízké jakoby směrem dopředu, když si je představíš na sobě. Řekni, že by jsi chtěla raději cpg 322 330ml a do druhého 295ml, pokud máš asimetrii, jak jsem pochopila.
Při té 321 by jsi měla prso dopředu jen 4,4cm, což je dost málo. Já mám takové větší dvojky a mám projekci 4,9cm.

méně než
10 příspěvků

Moooc dík za info, konzultaci už do termínu nestihnu, tak mu zkusím napsat a uvidíme Stejně by mě zajímalo podle čeho ty profily navrhuje, že to asi muselo mít nějaký důvod, že mi navrhl tu 321...mě napadlo, jestli to není tím, že jsem řekla, že chci dvojky, protože když bych si zvolila tu 322 těch 330 tak už to jsou vlastně trojky ne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na blacksky: no, záleží, jakej máš teď základ. Pokud máš nulky, tak 330 ti udělá takové menší trojky. On se musí řídit šířkou tvého prsa. A v 322, tj. střední profil by ti musel dát tu 330ml, aby seděla šířka implantátu na tvůj hrudník.
Prostě potřebuješ nějakou šířku a pokud chceš jen dvojky, tak musí ubírat zepředu, né z boku. Nevím, jak lépe to napsat. To si pak musíš rozmyslet, co chceš.
Můžu se zeptat, kolik máš cm pod prsy? Jako obvod?

méně než
10 příspěvků

ahááá, zajímavé údaje mám v profilu, mám širší hrudník, pod prsy mám 79...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: docela hezky to tu popisuješ, ale pořád v tom tápu. Dr menšíka chci zkusit určitě. Jen nevím zda se objednat už ted nebo až na pozdim když chci jít tak v srpnu září na opu
když si přečeš to co mi chtěl dr dát, jaké prsa by mi to udělalo, umíš to odhadnout, ve zprávě je přímo totonagor XM2-215

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na blacksky: tak to bude ono...potřebuješ širší implantát a pokud chceš jen dvojky, musí ti dát nízký profil. To jinak nejde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené