arrow
profile_image
Natalie230298
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na hanka29: ahoj Hanko, chtěla jsem se zeptat, kolik jsi platila za operaci? děkuj Natalie

arrow
profile_image
hanka29
od 24. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Natalie, cena operace, hospitalizace a implantáty 61800,- a ještě podprsenka a pás 1300,- Jdeš taky k doktoru Urbanovi?

arrow
profile_image
Natalie230298
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Hanko /Hanka29/
Jses spokojena s výsledkem? Chtěla jsem se taký zeptat, jak dlouho jsi měla bolesti?
Natalie

arrow
profile_image
Andriani
od 19. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Natálie, platila jsem celkem 62000kč a to se myslím nemění, s tím počítej. Jinak vše super, super sestřičky, bezva pokoje, luxusní doktor Urban, moc šikovný a příjemný, prostě super.Tak držím palce, ale neboj, vše dopadne dobře, budeš v nejlepších rukou.

ahojky, tak mě to čeka za tři tejdny,jdu k MUDr. Kmentovi. Chtěla jsem se zeptat peníze jste posílaly převodem jak dlouho dopředu? nebo jste doplácely v hotovosti?
Ještě jak je to v Esthé s návštěvama?

Také přispěju s trochou vlastních zkušeností.

Cituji poletucha: jak je to v Esthé s návštěvama

sice odpovídám pozdě,už to není aktuální,ale třeba pro ostaní, co se týká návštěv,není problém,pustí je za vámi na pokoj.Táta mi tam nesl pití a čokoládu,ale protože je trochu srabík,nechal mi to dole na recepci.ale pustili by ho i za mnou na pokoj.

Co mne překvapilo,že tam neměli postele s elektrickým ovládáním roštu.Když jsem to chtěla pod hlavou zvednout,musela přijtí sestra a zvednout to ručně.Jinak pokoje čisté, TV, povlečení nějaké modré s kytkama.Sestřičky ochotné.O prášky na bolest nebo na spaní je třeba si říct.Vytahování drenů očistec,měla jsem pocit,že mi to jde ven včetně těch impl. Záleží na jakou sestru narazíte.Jedna je vytahuje tak,že je nejdříve ustřihne a pak vytáhne (méně bolestivé) druhá má zase teorii,že při tim vytahování se vysaje ještě přebytečná krev.Ten syčivý zvuk při vytažení ven asi uslyším do konce života.

tak já taky napíšu postřehy, byla jsem v Esthé moc spokojená,všichni příjemní,jediný co by mě zajímalo jaký typ narkozy používají,protože mi bylo fakt blbě od žaludku ještě skoro tejden po opce a nejsem jediná,tak nevim jestli na tom nějak šetři ...jak píše sartre tak s návštěama neni problem. Ale teda koukam žes neměla tu polohovací postel! Tak to asi maj různě vybavený pokoje,protože u nás byly obě polohovací,jinak si to ani neumim představit volat sestru na každy zvednutí....a to že mě bolely záda jako prase tak jsem furt jezdila nahoru a dolu No a dreny jsou fakt zážitek! Ale zase ihned po jejich vyndání je to neuvěřitelná úleva a od tý doby to fakt už skoro nebolí

arrow
profile_image
stelli
od 16. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na poletucha: s reakcí na narkózu je to hrozně individuální, byla jsem taky v Esthé a po probuzení jsem byla v naprosté pohodě, a naopak mi bývá šoufl při lokální anestezii

Cituji poletucha: jaký typ narkozy používají

používají Propofol, ptala jsem se anesteziologa,
mně bezprostředně po probuzení nic nebylo, ale po hodině jsem se poprvé posadila a to se mi udělalo trochu šoufl a příšerná zimnice, napodruhé jsem už vstala normálně, ale žaludek jsem měla tzv. na vodě ještě asi další 4 nebo 5 dní.

Cituji poletucha: volat sestru na každy zvednutí

sestra mi ten rošt zvedla hned na začátku, musela za to vzít rukama a silou,jinak bych se také nezvedla.Njn, asi že jsem přišla ten den na řadu poslední,tak na mě zbyla postel bez elektrického ovládání.

arrow
profile_image
jannnina
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli tady není některá, která má též jako já plánovanou augmentaci prsou na začátek září na klinice Esthé v Praze nebo která má po opce na této klinice. Já jdu 8.9.2017 k MUDr. Kmentovi a už začínám mít trošku strach, tak bych chtěla najít nějakou spojenkyni

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené