Já mám přítele ( 19 let,4 ročník SŠ) jsme spolu 2 roky.Já již pracuji (je mi 21 let). Jezdí za mnou tak cca 4-5 za týden tak na 2-3hodky odpoledne. A jednou či dvakrát za měsíc jsme o víkendu jednu noc u něj. Dříve jsme spolu trávili mnohem více času.Vídali jsme se každý den po škole a trávili spolu každý celý víkend. Ted tak pů roku už to je mín.Spíše z jeho strany,rád začal chodit s kamarádama o víkendu pít nebo jen tak pokecat.Mě už to tak moc netáhne,stačí mě to jednou za měsíc si jít někam sednout.
Já bych ho klidně vídala víc,spíš my vadí ty víkendy.To je totiž jediná možnost kdy spolu můžeme být přes noc.
Po prázdninách sice plánuje že se odstěhujeme do jiného města.To bych chtěla společný bydlení..Jak to máte vy?

My jsme spolu skoro každý den, kromě jednoho, dvou dnů, kdy si zajde ven s klukama a spím u něj každý víkend. A ani po 4 letech jsme se nevzájem neomrzeli Jinak mě je 20 a jemu 21.

Já sice chodím s nynějším partnerem jen 2 měsíce, ale štve mně to, že se vidíme třeba jen jednou týdně, někdy ani to ne. On má hodně práce a já zas od rána do večera sedím ve škole. Je to těžké. Začínám uvažovat, že to nemá smysl. Zbytečně se kvůli tomu pak hádáme.

S přítelem jsme spolu rok a něco málo, ale známe se asi 6 let. Já přes týden studuju v Praze, takže jsem doma jen na víkendy a to ještě bydlím napůl u našich a napůl s ním - máme v sestěhování se trochu komplikace, nějak není čas, už abych dostudovala, leze mi to na nervy. Přítelovi je 21 a mně 24, takže je hodně načase, abych už "vypadla" z domu. Snad v létě se to podaří.

arrow
profile_image
Eveline
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem s přítelem skoro 4 roky, já skoro 21, on 24. Přes týden studuju v Praze, takže se vídáme o víkendu, kdy jsme spolu celý víkend - v pátek většinou někam jdeme, a sobota a neděle u přítele (koupil byt, ale protože přes týden pracuje po celé ČR, jezdíme tam jen na víkendy), no a když jsem doma (zkouškové a nebo prázdniny) tak skoro každý den, sneseme se

arrow
profile_image
isellka
od 25. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

ahoj..tak s bývalým přitelem to bylo komplikovanější..to jsme se vídali jen o víkendech...někdy od čtvrtku do neděle a v podstatě jsme byli pořád spolu..a když byly prázdniny nebo tak,tak každý den.pak se přestěhoval do Prahy za mnou a už jsme se vídali jen jednou,dvakrát do týdne.to byl taky důvod k rozchodu(a přechození).S momentálním jsme spolu dva měsíce..ale vídáme se tak min. 4x do týdne...zhruba tak 3x-4x u něj spím.Je to tím že je už starší a chodí domů až kolem osmé večer.Ale takhle mi to momentálně vyhovuje

arrow
profile_image
vilaamalka
od 18. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jednou dvakrát týdně vždycky jeden den přijedu, druhej odjedu, někdy i přes dvě noci zůstávám. Taky mám hodně školy, on má taky hodně práce, neštve mě to, nehádáme se kvůli tomu, když je s tím problém, dá se to rozumně vyřešit. Akorát teda jemu už "kolem 20" pár let není. Po společným bydlení neprahnu, mám ráda čas jen pro sebe a svůj klid. (jsme spolu 3 roky)
Chlapa nasádlenýho každý odpoledne u mě doma už bych teda nechtěla, tehdejší chlapec si chodil zahrát na PC, že prej se můžu klidně učit, a jinak se mu prej děsně stýskalo, haha

arrow
profile_image
wreven mojeid
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

My jsme spolu 6 měsíců a vídáme se většinou obden málokdy denně. Aspoň se mi stýská a víc se těším

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak my jsme spolu rok a půl a já k němu většinou jdu tak 2x-3x týdně a přespím u něj bydlí v malým bytečku sám,takže je to dobrý. Šlo to tak,když jsem měla školu, praxi i práci na částečný úvazek. Teď si hledám něco na HPP...to se budeme asi vidět pak míň... ale jednou za měsíc u něj spát by mi fakt nestačilo....bych se ustýskala

Mě je 18, přítelovi 19, jsme spolu rok a půl. Přítel má každej den tréninky, o víkdendu zápasy.. Já zas sportuju doma nebo se učim,nebo mam brigádu (někdy i o víknedu a to jsem tam dvě noci). I tak to zkloubíme že se vidíme tak 3-4 týdně. Hlavně teda o víkendu po jeho zápasech (nebo jedu s nim) nebo za mnou přijede na mojí birgádu a spíme tam,jindy u nás. Abych pravdu řekla, vyhovuje mi to tak.. Oba máme dostatek času na sebe a na svoje aktivity. Třeba moje kamarádka měla kluka a on u ní byl nakvartýrovanej každej den, nedělali skoro nic jinýho,takže asi pěknej stereotip. Nedivim se že se jim to po roce rozpadlo. V tejdnu se vidíme třeba i jen jednou,že zajdem na véču..o to víc se na něj těšim a sme si stále vzácní.

tak my se vídali tak jak měl volno v prác,pracuje krátký-dlouhý týden
někdy jezdil i v noci po práci a ráno zase do práce
já jsem na mateřské
a ted co jsme se vzali je to stejné,jen večer jezdí častěji
mě je 23,manža 25

arrow
profile_image
shaolinka
od 13. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak bydlíte od sebe daleko? My s přítelem asi 50 km vidíme se spíš jen o víkendech.. Někdy i v týdnu jednou, dvakrát ale třeba i vůbec. Mrzí mě, že někdy o víkendech třeba nemůže v sobotu, takže pak z toho víkendu už moc nezbyde. Ale tím pádem, že nebydlíme blízko, tak vzdycky u sebe spíme. Jinak prázdniny většinou pořád spolu. Oba ještě studujeme, on si teprve letos dodělává maturitu.. taky bych chtěla už bydlet společně, tak doufám, že jestli tu školu letos dodělá, tak se to trochu pohne. Jinak mě je 21 a jemu 22.

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem byla s přítelem (teď už ex) tak 3 - 4x do týdne + jsme si hodně psali přes icq, smsky atd.... což bych teda nedoporučila - pak už nějak vyprchala ta potřeba se vidět, méně jsme se na sebe těšili ...
OT

Cituji orientnikca: Já sice chodím s nynějším partnerem jen 2 měsíce

nějak nechápu - máš skutečnou i platonickou lásku ? URL

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsme spolu skoro 3 roky a jsme spolu tak 15 hodin denně,zbytek je na tréninku nebo já jsem rpyč,ale noc jsem bez něj nebyla už dva roky,nezvládla bych to.

Cituji shaolinka: A jak bydlíte od sebe daleko?

my asi 100metrů

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené