Ahoj!
Chtěla mám otázku..Mám delší celkem husté přírodní blond vlasy a nechci si je barvit. Proto sem uvažovala, že si koupím hnědé pramínky Clip in do spod- jen na prodloužení a zvýraznění...
Nevíte někdo, kolik je jich tak zapotřebí a jestli si musím svoje vlasy nechat sestříhat , aby to nevypadalo trapně???Děkuju moc za odpovědi..

arrow
profile_image
kosi
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

BlackPrincess
Vlásky sa predávajú v sade, tá ti bude určite stačiť. Pokiaľ ich chceš dlhšie ako vlastné, určite bude treba trochu prispôsobiť strih, nápadné by to inak bolo, už len kvôli inej farbe.

kosi
no já myslela, že je právě dam jen dospod, jako že je mam podbarvený, ale chtěla jsem je delší jen o kousek - tak 5-10 cm - postupně. Měp rávě příjde zbytečný kupovat celou sadu, když je na celou hlavu...:-/ tak já nevim...

arrow
profile_image
kosi
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

BlackPrincess
Neviem, či zoženieš menej, zatiaľ som videla len celé sady. Sú aj pramene, ale tie by ti nepomohli. Ak nemáš svoje vlasy presne podľa pravítka, tak by sa to možno stratilo, to už by si videla, tie vlasy sa dajú pripnúť rôzne.

kosi
no zkusim se někde poradit v kadeřnictví, tam by to měli vědět..po měnších se to dá sehnat, už mi někdo nabízel, ale asi se vyplatí rovnou celá ta sada..ale budu mít na hlavě až nepřirozeně moc vlasů, kdybych to tam nacpala všechno..

arrow
profile_image
nicolhair
od 7. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musela bys koupit celou sadu, ale vyděla jsem je za asi 75kč dnes s nějakém dobrém e-shopu i 1 pás.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené