arrow
profile_image
Lenynek mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pomalu začínám přemýšlet co se studiem v budoucnosti. Menší představu mám, ale potřebuji doladit nedostatky Vybrala jsem si pedagogickou dráhu (ke svým mezinárodním vztahům), a to ne proto, abych se vůbec někam dostala. ale proto, že chci "změnit svět", vychovat a pomoci nové elitě, která třeba jednou zachrání náš stát. ...to jsem se trochu rozjela...
No, projela jsem už hodně stránek různých ped.fakult a nikde jsem neobjevila kombinaci španělština+ dějepis (popř. ZSV). Proto píši sem, zda některá z vás nezvolila tuto alternativu a nepodala mi echo a ještě jeden menší dotaz: na střední mám angličtinu a francouzštinu, s kterou rozhodně nechci pokračovat. To znamená, že bych se španělštinou začala až na VS, je to možné? Kdyby to nešlo, nezbylo by mi nic než se zařadit do fronty na učitele angličtiny, kterou teď dělá každý.
Děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já myslím,že pokud chceš studovat nějaký jazyk, tak už ho musíš ovládat alespoň na maturitní úrovni...od nás šli 3 holky na pedák studovat a každá z jazyku dělala přímačky a i některé předměty měli v tom jazyce...

arrow
profile_image
Rumvil
od 19. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No na maturitní úrovni až tak ne, ale aspoň jazykovka třeba na prázdniny by byla dobrá. Pak už spíš záleží, z čeho jsou přijímačky a co požadují. Když budou přijímačky ze špániny, tak si budeš muset máknout. Pokud ne, stejně budeš muset makat na VŠ.

Já mám jeden z oborů němčinu na PdF a když jsem nastoupila, měla jsem už diplom C1, vystudovanou německou sekci s maturitou z němčiny... moje úroveň němčiny byla fakt dobrá a čekala jsem, že se zlepším. Jenže spíš naopak - zlenivěla jsem, protože se tam smíchaly učňáky s gymplama a každý jsme prostě měli jinou úroveň. Děcka se sice zlepšily, některý odešly. Každopádně úroveň profesorů se nezvedla, proto po bc. odcházím dostudovat magistra jinam.

Jinak je taky možnost dát si dějepis nebo zsv na pajdáku a španělštinu na fildě. Ale musela bys to projít, jestli to jde. V Olomouci to jde.

arrow
profile_image
coriee
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky, u nás v Liberci na TUL taky myslím tahle kombinace jde španělština zatím ale myslím je na bc. studiu..na navazujícím asi zatím není akreditace...a k tomu je tu buď děják nebo humanitka ale rozhodně si myslím, že nějakou znalost by si měla mít

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lenynek:

No já ti nevim, ale u nás na peďáku (UJEP) jsem dělala přijímačky z AJ na takový úrovni, že probíhaly v jazyce rozbory literárních děl, mluvnický rozbory, psala se esej, probíhal pohovor s rodilým mluvčím a to vše ještě na úrovni o dost vyšší než klasická maturitní, nedokážu si představit toto zvládnout v jazyce, kterej neovládám. Jedině že bys našla VŠ, která to má stavěný jinak.
Souhlasim s tebou, v AJ jede kde kdo lidi uměj v dnešní době velmi slušně, umístit se už neni sranda, chce to být opravdu dobrej.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené