Cituji Zuziik: Cituji Canndy: A že se jí prý v životě stalo něco hroznýho

Potkala tvého manžela...

arrow
profile_image
Amazing
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111:
Pod každé tvoje slovo, cos napsala o svém soukromí, se podepisuju. Už jsem to jednou psala, ale měla jsem to hodně podobné. Ve finále měl tu drzost mi zavolat, že ho jedna milenka podvádí a teď ho vyhazuje, tak si o tom se mnou chtěl povídat.

Chlapi jsou majetnický, potřebujou svůj komfort a hlavně, aby se o ně někdo staral (myslím tyhle z.m.e.t.k.y). A jsou proto ochotní se i doprošovat, ale jakmile neustoupíš, okamžitě ti začnou sprostě nadávat.

A není ta dotyčná z fotbalu, kam tak často chodil? Sestra nějakého fotbalisty? A nebo někdo od jeho bráchy?
Na druhou stranu, chceš to vědět? Já jsem se to dozvěděla až po čtyřech letech, kdy se mi svěřil jeden člověk, který je celou dobu kryl a pak, když ho můj ex podrazil, tak mi to utíkal říct. Dotyčnou jsem neznala a navíc mi to bylo úplně jedno.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amazing: Ve finále měl tu drzost mi zavolat, že ho jedna milenka podvádí a teď ho vyhazuje, tak si o tom se mnou chtěl povídat.

Jééé, něco podobného jsem taky zažila Mě zase volal pár týdnů po rozvodu, že je z toho všeho tak na nervy a ta jeho koroptvička ho tak rozčílila, že jí jednu vrazil A co prý teď má dělat ?! Já jsem si to táák strašně užívala Říkala jsem mu do telefonu : "..Ježišimarja, chudáčku, ty musíš být s nervama úplně v háji. Kup jí kytku a zlatý hodinky a ono se to spraví.." A v duchu jsem se řehtala jako kůň
No, já vím, ono to moc k smíchu není. Na vysvětlenou musím dodat, že mě nikdy facku nedal, na to neměl koule..Věděl, že já bych si to NIKDY líbit nenechala..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Candy, taky bych už na něj nereagovala a napsala bych mu jen to, ať ti sdělí, kdy si přijede pro zbytek věcí, abys tam v tu chvíli nebyla a ať ti dá adresu, kam poslat rozvodové papíry. A hlavně jednej rychle. Okamžitě

Držím pěsti

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Canndy:
Já teda nestačím zírat, jaký to je sobec! Pořád obhajuje sebe a milenku, jak to oba mají teď těžký, ..a ty asi ne jo?
Navíc tu situaci si udělal sám, tak proč se jako lituje? A kdyby tě tolik miloval jak tvrdí, jednak by to ani neudělal a jednak by se víc než o sebe zajímal o to, jak je tobě!
Prosímtě nevěř mu už ani nos mezi očima, rozveď se s ním, pošli mu věci a nazdar!
Hlavně pevné nervy

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lady.I: Já taky čumím. Mám obrovskou trpělivost, ale kdyby mi chlap řekl, že se zamiloval do jiné..... Navíc když plánoval svatbu.... No nechala bych ho proplatit celou svatbu!

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Canndy:
To je až neuvěřetelé, co se stalo.. Taky jsem se nedávno vdala a nedovedu si představit, že by měl manžel už před svatbou vztah. Na jednu stranu chápu, že si ze začátku bojovala, člověk je zvyklý na ten svůj život a nechce ho měnit, navíc si i dovedu představit, že Ti bylo blbé říkat rodině a kamarádům, že se po tak krátké době chcete rozvézt, to všechno chápu, ale po tom, co Ti ten křivák udělal, jak Ti lhal, dělal z Tebe blbce, obhajoval milenku, její city a pocity a o Tvoje se nezajímal, tak bych to tak kopla do pr.ele, že by se z toho chlapec nevzpamatoval.. Tobě radím, zachovej si zbytky hrdosti a i přes to, že chápu, jak se cítíš, s ním vůbec už nekomunikuj, v tomhle děláš zásadní chybu.. Pořád mu poskytuješ tzv. zadní vrátka, tak já to cítím.
Proboha, proč ho vůbec necháš mluvit o tom, jaký je chudáček, proč posloucháš o tom, jak to ta jeho milenka má těžký.. Vůbec se s ním nebav, řekni mi, ať si sbalí věci a vypadne.. A když začně něco vykládat, řekni mu, že je Ti to jedno, že to tak chtěl, tak ať neotravuje..
Jen bych mu dala rozvodové papíry a řekla mu, že spolu budeme komunikovat jen přes právníky..
To co Ti udělal je podraz, obrovský podraz, úplně se ve mě vaří krev.. a přijde mi, že kdyby došel, tak ho snad vezmeš zpět.. takového žebráka, fuj, hnus...

No, když si tak vzpomínám, tak když se s mnou rozešel borec kvůli jiné, tak já ji taky informovala .... ale teď vím, že už bych to v životě neudělala, protože jediné, čeho jsem docílila bylo to, že mě začal nesnášet ten oný ... Já bych tohle začala řešit s manželem, a podle toho bych pak viděla.

Držím pěsti!

Trochu se pozapomnělo na Canndy. Jak bojuješ?

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, docela dobře, trochu jsem si zaflirtovala, zvedlo mi to sebevědomí, on se zase začíná chovat, jako když se nic neděje, píše mi miluju tě no chápete to ? Vrátil se domů, protože ho matka vyhodila, mě řekl, že je to i jeho byt, tak nevidí důvod proč by tam nemohl být, když má zaplacenej nájem... Mně už je to jedno, vidíme se tak dvě minuty denně, protože máme jiný směny, takže je to vlastně jako by tam nebyl. Občas si večer popláču, ale už je mi to nějak jedno, vím že už ho zpátky nechci, v půlce měsíce půjde pryč, ikdyž on si myslí že ne

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Canndy: píše mi miluju tě no chápete to

Ten má teda žaludek, miluje tak maximálně sám sebe a s tebou si pohrává.

Cituji Canndy: Vrátil se domů, protože ho matka vyhodila, mě řekl, že je to i jeho byt, tak nevidí důvod proč by tam nemohl být, když má zaplacenej nájem...

To je jen zase další část jeho hry.

Hlavně si nenech něco namluvit,zmanipulovat se, oni to umí velmi dobře...bohužel.

Zvládneš to a věř , že jsou i slušný chlapi a néé takovy typu michčif a raper... Chlapci s takovým názorem jsou jen boží hovádka bez sebevědomí..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Canndy: píše mi miluju tě no chápete to ?

Ten má teda žaludek.

Cituji Canndy: Vrátil se domů, protože ho matka vyhodila

Nu tak ať jde bydlet k tý svý nádheře, ne?

Cituji Canndy: mě řekl, že je to i jeho byt, tak nevidí důvod proč by tam nemohl být, když má zaplacenej nájem...

Čí je to byt, na koho je psaný?

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Čí je to byt, na koho je psaný?

Na jeho kamaráda...

Cituji tlapka6: Hlavně si nenech něco namluvit,zmanipulovat se, oni to umí velmi dobře...bohužel.

Zlato, pracuj na tom rozvodu. Popros třeba kamarádku nebo ti pomůžeme i my tady, ale určitě jednej, jinak si to vyloží zase tak, že o nic nejde a bude se k tobě chovat jako by vůbec nic špatného neudělal (což on si zřejmě myslí).

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Red_fire: Na jeho kamaráda

To je šmodrchanice..

Cituji Red_fire: jinak si to vyloží zase tak, že o nic nejde a bude se k tobě chovat jako by vůbec nic špatného neudělal (což on si zřejmě myslí).

Kdyby myslí, to by se ještě dalo- vyvést ho z omylu, nejhorší je, že oni tomu věří...Hledají chyby jinde, jen ne v sobě...

Reaguji na Canndy:

Ať tě ani nenapadne prát mu, nebo vařit...On nestojí absolutně za nic.

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Nu tak ať jde bydlet k tý svý nádheře, ne?

To mě taky napadlo, asi to nebude tak žhavý....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené