arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Canndy: Hele Canndy, ty jsi asi už vážně ztracený případ, protože tohle není možný. Každá normální ženská by už dávno požádala o rozvod a zdrhla/nebo ho vykopla. A co jsi udělala ty? Nic. Akorát sis nasekala další dluhy. Pochybuju, že ti na ně manžel přispěje, jsi fakt naivní.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rafaelka: Tvůj příběh jsem zde v době, kdy jsi to všechno prožívala, četla a moc ráda se dozvídám, že jsi v pořádku a pěkně to zvládáš!

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Red_fire: Ale to by měla - napadlo tě Canndy, že se taky on může naštvat, vyhodit tě a začít tam vyšu.ávat s milenkou?

No přesně..
Udělala jsi chybu, když jsi ho pustila opět dovnitř. On zřejmě nechápe, že ho už nechceš, nedalas mu to důrazně najevo jinak by přece nepsal :

Cituji Canndy: sms že nevařím,

Nebo by tě ten ubožák nenařkl z toho, že tam byly jiný žvára či že mu zmizely pantofle..Upřímně myslím, že z bytu ho už jen tak nedostaneš. Věci byly venku a taky tam měly zůstat. Po tom, co ti udělal, se chováš jako jeptiška..

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: ty jsi asi už vážně ztracený případ

to si nemyslím, spíš jsem se přistihla přitom, že je mi to už jedno, výplatu mám ssamozřejmě, jenže než jsem zjistila, že mám manžel jinou, tak jsem samozřejmě všechno platila, on bral 9000,- půjčila jsem si tedy od kamarádky. Nesnáším dluhy a nerada si půjčuji, takže jí to prostě teď musím dát. nechci z toho bytu odejít, protože za stejnou cenu seženu o polovinu menší byt, už jsem se koukala a ty byty jsou opravdu hnusný a víc než sedm za byt dát nemůžu. Já spíš doufám, že odejde on, už jednou jsem ho vykopala ale vrátil se s nadávkami, že tam bydlí i on a já nemám právo ho vyhazovat. On se nechce hnout a já prostě taky ne, protože si myslím, že když jsem tam nakoupila všechny věci, platím elektřinu, tak tam mám právo zůstat já

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za kartárku som dala ja 500 kč a víc ne. Na jej slová nespoliehaj, mne taky pred x rokmi jedná známa kartárka vyložila, že budeme mať s ex dieťa a vše bude fungovať, ale to bol výklad na dva roky a fakt ten život bol 4 roky krásny a pak koniec.

Nefajči, ničíš si zdravie a krásu a ani na to nemáš finance. Porozmýšlaj nad bydlením s nejakou mladou ženou, plať dlhy a nepoužívaj kredytku. Ja na dlh nič nekupujem. Šetri si peníze a venuj sa sama sebe. Čítaj dobre knihy, sportuj, kůp si niečo hezké na seba, nlíč sa, uprav si vlasy...teď, keď nevaríš, máš kopec času na seba.
Ja som brečela, pak prestala a začala žiť, ostatne ako matka som mala dve voľby: buď budem pevne stáť na nohách, alebo sa nechám zlomiť a dieť pride o mamu. A ver mi moja zlatá, moj ex chce speť. No jo, to by sa mu páčilo, teď keď mám tie krásne nové prsia

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Red_fire:
Dekuju
Dobrá pameť kočko

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Canndy: Já spíš doufám, že odejde on, už jednou jsem ho vykopala ale vrátil se s nadávkami, že tam bydlí i on a já nemám právo ho vyhazovat.

Fakt UBOŽÁK. Ten už se od tam nehne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Už si ho málem měla pryč z bytu, ale zase si ho tam pustila... Co víc ti radit? Je mi to líto...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Canndy: nechci z toho bytu odejít, protože za stejnou cenu seženu o polovinu menší byt

A na co potřebuješ velký byt?

Cituji Canndy: On se nechce hnout a já prostě taky ne, protože si myslím, že když jsem tam nakoupila všechny věci, platím elektřinu, tak tam mám právo zůstat já

Byt není psaný na tebe, ale na JEHO kamaráda. Vzala bych si všechny věci, které jsem koupila a odstěhovala se. Protože on to jen tak nevzdá.

arrow
Neprodává v Bazaru

však když si tam nakoupila věci do bytu, tak si je taky můžeš odnést....ne? tak budeš bydlet v menším bytě no a? Nehledej důvody, hledej způsoby....

arrow
Neprodává v Bazaru

A už dávno si to měla říct rodičům....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Canndy: jsem se přistihla přitom, že je mi to už jedno

A já si myslím, že si to jen nalháváš

Mimochodem...co má za práci, že bere jen 9tisíc a přitom má dluhy?

Canndy,
četla jsem celou diskuzi. Byla jsem v podobné situaci, půl roku od svatby jsem se prostě rozhodla, že už to dál nedám, bylo mi 20, vdala jsem se po 4 letech známosti, byl to policajt, všichni kamarádi se ho báli, dělal mi psychický peklo + podváděl apod... to tu nebudu rozebírat. Jednoho dne už jsem to nevydržela, prostě to ve mě bouchlo, v noci, když měl noční, jsem sebrala psa, nejdůležitější doklady, pár zákl. oblečení, kosmetiku a odjela k našim (ve 3 ráno) . Mamce jsem vše řekla, bylo mi trapně, strašně trapně, že po půl roce od svatby přijdu s pláčem, že chci rozvod... mamka to pochopila, je to přece moje mamka a asi měsíc jsem tam bydlela a po tom, co jsem měla od kámošů info, že se ex odstěhoval, jsem se nastěhovala zpět a vyměnila zámky (byl to můj byt), ale bála jsem se tam vrátit... Takže Canndy, je to sice blbý, ale tu chybu jsi neudělala ty a rodiče to musí pochopit a pro tebe bude nejlepší, když ted nemáš peníze a máš dluhy, jít k nim, aspon na měsíc, to nikoho nezabije... Hlavně ti to absolutně neprospívá, být s ním pořád v jednom bytě, i když se vidíte minutu denně... uteč!

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji kozenka88: Fakt UBOŽÁK. Ten už se od tam nehne.

Je to ubožák, ale hlavně není blbej. Proč by odcházel? Nevidí důvod pro odchod.
Candy, divím se, že jsi dávno neodešla. A myslím, že není v dnešní době problém si najít spolubydlící

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aby sa nestalo, že vše odsťahuje. Jak ten moj, policia odmietla pomocť a to som mala platene veci zo svojhu účtu.
To, že si to kůpila nikoho zaujímať nebude, predpokladám, že nemáte predmanželsku zmluvu a právnici ti stejne v budůcnu nepomožu, akurát im budete len platiť...
Čili moja rada znie, tvár sa milo, v tichosti si vyrieš bydlení a keď bude preč odsťahuj veci.
Ja osobne by som rodičom jasne a stručne povedala, že je koniec a potrebuješ na chvílu bydlet u nich. Pokiaľ budu chcieť s tebou hodiny rozoberať situáciu, buď striktná ale slušná a povedz, že tvoje rozhodnutie je rozumné, konečne a buď to rešpektujů a pomožu ti , alebo nie.
Ten kto to s tebou mysli dobre, ti podá pomocnů ruku i bez ponižujůceho výsluchu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené