arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nemáte někdo prosím zkušenosti s kosmetikou Artemis of Switzerland? Hlavně by mě zajímal jejich hydratační krémy a výrobky na čištění pleti.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
já mám zkušenost s očním krémem Artemis. Byl přibalený k časopisu InStyle. Když jsem ho zkusila, tak jsem koukala, jak je parádní. Koupila jsem si ještě 3 časopisy kvůli němu, abych ho opravdu vyzkoušela. Bohužel v některých prodejnách byl vykradený. Takhle jsem ho docela sháněla.
Takže oční Artemis je výborný, asi tak jako Kanebo oční. Obojí mají v parfumerii Douglas Na Poříčí Praha.
Ale Artemis je cenově zajímavější a dostupný.
E

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj děkuju za informace. Prosím tě a na kolik u nás ten oční krém vyjde a který konkrétně jsi měla? Prahu mám sice hodně daleko, ale s touto kosmetikou jsem se setkala ve Vídni a ceny byly přijatelné, ale ráda bych je srovnala. Jinak jsem zatím vyzkoušela jenom hydratační, kterého jsem dostala vzoreček a taky se mi docela zalíbil. Tak čekám až doberu kosmetiku, co mám doma a pak půjdu nejspíš do Artemis...

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
mám od Artemis, jak jsem psala, oční krém. Název je Skin Supremes, eye & lip Contour Care.
Na den se nehodí, je příliš výživný. Ale je tak dobrý, že i po prvním použití je vidět zlepření očního okolí. Já ho dávám i okolo úst.
Co se týká ceny očního, tak jsem jí nenašla. U některých produktů Artemis ano. Tak od 500kč do 1500 kč.
Kdybych ho chtěla, tak musím do Prahy. Jsem z K. Varů. Zatím dodělávám značku, kterou ještě mám a postupě přejdu na Artemis.
E

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám od Artemis vzorek denního krému Skin Architects Age Prevent Day Care pro normální a smíšenou pleť z parfumérie Douglas v Ostravě a taky se nestačím divit - málokdy vidím výsledky hned po prvním použití. Tady ano. Vzorek vystačil cca na 3 použití.
Cena bude kolem tisícovky, což za kvalitní a hlavně účinný krém není nijak moc - myslím, že si jej pořídím hned, jak se zase dostanu domů.

mám jen zkušenost s krémem na ruce a je výborný - velmi hydratační, ale přitom nezanechává mastný film. Takže plánuju i další výrobky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené