arrow
profile_image
Deena
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, mám skromný dotaz, v Praze se objevila kosmetika Korres, která pochází z Řecka a tváří se jako přírodní dokonce i ceny jsou přijatelné, máte s ní někdo zkušenosti třeba ze zahraničí?

arrow
profile_image
janamarie78
od 1. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

13

Jo, objednávala jsem ji z UK, ale přírodní není (pokud za přírodní bereme BDIH) : šampon na vlasy jalovec/oliva a sprcháč bazalka/citron. Byla jsem spokojená, záleží kolik to bude stát tady. Složení každého výrobku najdeš na jejich oficiálních stránkách.

Ahoj, tak se přidám. Zatím jsem si koupila jen masku Korres Cinnamon and Clay mask - hluboko čistící jílová maska se skořicí . Včera večer jsem jí poprvé vyzkoušela a příjemný. I ráno jsem se probudila s takovým pocitem hezkým. Na druhou stranu, použila jsem to zatím jen jednou a těžko soudit, o kolik je jiná nebo lepší než podobné výrobky.

arrow
profile_image
allase
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Afro
a za kolik jsi ji koupila jestli se můžu zeptat?

já jsem šla kouknout a vypadá to super. Prý to používá i Jennifer Aniston, tak to asi bude dobrá kosmetika. Nicméně zrovna teď nic nepotřebuju, takže jsem ani nic nekupovala

Já jí koupila na Profimed za 675.00.
Taky jsem právě slyšela, jak to používaj i celebrity. Nicméně nevím co a jak a jestli je to pravda. Masku jsem zkoušela jednou a těžko říct. Ale jelikož mi dochází čistící gel atd., možná to zkusím u nich.

arrow
profile_image
Niki123
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nakoupila jsem si tam hlavně krémy na obličej a zatím si nemůžu stěžovat. Původně jsem tam šla pro jednu řadu s obsahem mastichy, ale prý ji přestali dovážet. Ale jogurtový krém na moji suchou pleť je super!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

87

Už po tý kosmetice koukám přímo v Aténách, odkud pochází, ale zatím jsem na ni nenarazila. Dočetla jsem se však v časáku, že by měla být zcela přírodní + dokonce srozumitelný seznam, co bylo při výrobě použito za ingredience.
Já teď začala používat jinou Athénskou přírodní kosmetiku, a to Fresh line, je moc sympatická, vše v recyklovatelných obalech, mám olivovou řadu (šampon, masku na vlasy a pleťový krém) a dekorativku a zatím se mi jeví skvěle, používám však krátce. Úžasně voní, mají také čokoládovou řadu, řadu z mrtvého moře atd..
Ceny jsou bych řekla podobné, jako u jiné značky, krém třeba stojí 1000 korun na naše.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

87

Cituji janamarie78: (pokud za přírodní bereme BDIH)

Můžeš mně to nějak osvětlit prosím? Není přírodní myslíš jako stoprocentně přírodní asi viď?
Poněvadž tady koukám na seznam toho, co používaj a co ne, a nepřijde mi tam nic chemického. Konzervant přírodní alkohol, no mineral oils, silicon, parabens, propylene glycol, sodium lauryl sulfate, triethanolamine, animal tested ingrediens.
Teda to je na té Athina kosmetice Fresh line, tak bych ráda věděla, jestli je 100% natural.
Děkuji

Cituji Tygřice: tak bych ráda věděla, jestli je 100% natural

Nebyl to sice dotaz pro mě, ale snad to nevadí. Problém je určit, co je přírodní kosmetika. Každá země má totiž jiné standardy pro to, co je a co není přírodní, a i kosmetika, která je schválená jako přírodní namusí mít 100% přírod. ingrediencí. Korres 100% přírodní není, ale nepoužívá ty nejkřiklavější chem. složky - silikon, parafín, apod., ale většina přípravků je parfemovaná a některé obsahují parabeny a jiné chem., ale pokud člověk není chemik, tak se v těch ingrediencích stejně moc nevyzná. Na stránkách Korres.com jsem ale viděla novou řadu Materia herba, která už přírodní bude a bude taky Bio - to je totiž další kriterium. Bio kosmetika musí obsahovat mnohem větší množství přírod. ingrediencí než kosmetika "jenom" přírodní a musí být certifikovaná spol. Ecocert, takže u výrobků s touto certifikací se dá říct, že jsou opravdu přírodní - např. Sanoflore, Madara, některé přípravky L'Occitane.
Tím ale nechci odrazovat od Korres, sama mám od nich pár věcí a nejsou špatné.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

87

Stelli
Ooh, děkuji moc za vysvětlenou*
To bio mě mátlo též. Snad najdu tu řadu Materia, ráda bych něco okusila
Takže když u značky Fresh line není certifikace, tzn. že není bio, chápu správně?
A parfemace - rozumí se tím vůně všeobecně - že chemicky neparfémované produkty nemohou pronikavě vonět? Anebo mohou?
Ta má olivová řada právě nevoní téměř vůbec, ale v obchodě mají i velmi aromatické řady - květinové, ovocné.. a také přírodní mýdla a ta voní úplně šíleně

Tygřice
Jde o umělou parfemaci, tzn. že ve výčtu ingrediencí je napsáno buď parfum, perfume nebo fragrance. To je uměle přidaná vůně, kterou pleť k ničemu nepotřebuje a navíc může pleť dráždit. Kosmetika, která není parfemovaná uměle může a většinou taky voní, tu vůni ale způsobují třeba rostlinné výtažky nebo olejíčky a ta vůně je mnohem hezčí než ta umělá.

arrow
profile_image
beattta
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moje poznatky s krémy Korres:
Mám smíšenou pleť. Krém z divokých růží je příjemný, krásně voní, jsem s ním spokojená.
Oční krém Evening Primrose je pro mě celkem hutný, těžko se mi roztíral, hned jsem ho dala mamce. Odličovací mycí gel z bílého čaje mě docela vysušoval, takže jsem ho také darovala. Ale nejlepší ze všeho je Sérum z divokých růží. Je to jen takový gelík a krásně se nanáší, pleť je projasněná a vyhlazená. Na něj buď už nic nebo trochu krému z divokých růží. Sérum se dává na obličej i oči. U toho určitě zůstanu

Ahoj, tak já tuhle značku používám už chvíli a pro mě není nic lepšího, jak šampony, tak tělové krémy.

arrow
profile_image
eritom
od 8. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Aysel myslíš Korres nebo Fresh Line?A jaké krémy používáš?Mám suchou citlivou plet a už nevím čím se namazat!Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené