Ahoj holky, protože téma Kosmetika ÜNT. Jste z ní taky tak mimo jako já? bylo před nějakou dobou uzamčeno a protože si myslím, že možná bylo trochu nepřehledné, ale určitě nebylo vyčerpané , zakládám nové téma pro diskusi o nejlepších UNTích výrobcích a jejich kombinacích -- ideálně vztaženo k typu pleti. Moje poslední recenze je z dubna tohoto roku, UNT používám od listopadu 2008.

Pojďme se dělit o zkušenosti, jaká kombinace přípravků komu na jakou pleť nejlépe vyhovuje a jaké zkušenosti jsme s UNTem nasbírali časem. Prosím zkusme se omezit na kosmetiku pečující, o dekorativce už je tu separátní téma.

Zahajuji další grafomanskou recenzí o tom, jaké výrobky mi nejlépe sedí na mou mastnou, lehce pihatou, třicetiletou pleť. Obecně jsem se svým UNTím režimem hodně spokojená, i podle reakcí okolí mi opravdu prospívá.

Současně používám – ráno i večer:
- Clear Purifier, Acne Control Toner, Pore Refiner, Reversiance, Age Erase, na krk Aqua Max Body Lotion
Ráno ještě doplňuji o:
- Asternity
Večer ještě doplňuji o:
- Perfect DemaQ10, Illuminee

Obličej:
- Pore Refiner: Pořád poměrně spokojenost, ale úplně bez lesku tedy určitě nejsem. Je to ale asi nejlepší, co jsem kdy měla, protože nevysušuje a opravdu se mi při pravidelném používání snížila tvorba "pupínků z mastnoty". Sem tam mám pořád ještě nějaký ucpaný pór, ale je fakt, že nejsou skoro vidět a ty klasické černé tečky už taky nemám. Už se těším, až vyzkouším tu jejich novou, vylepšenou verzi.
- Reversiance: Parádně hydratuje a vypíná, naprostá spokojenost – když si mám vzít po sportu jen jedno mazadlo do tašky, volím tohle.
- Pilates: Poměrně spokojenost, ale na mastnou pleť jsem to na léto začala shledávat moc zatěžující (ačkoliv je to jenom lehký fluidík) a vyměnila jsem za Asternity – vrátím se zase na zimu.
- Asternity: Používám teprve měsíc. Zatím velmi příjemná změna po Pilates, mastnou pleť v létě fakt nezatěžuje a příjemně osvěží. Nemá tak vysoký antioxidační index jako Pilates, ale zatím žádnou změnu k horšímu nepozoruji, spíš naopak, úleva od mastnoty.
- C-clarity: Spokojenost, ale taky na léto vyměněno za méně mastný výrobek podobných vlastností – Illuminee.
- Illuminee: Používám teprve měsíc místo C-clarity. Připadá mi, že má víc depigmentační účinky než C-clarity, ale asi méně pěstící (na pleti to vidět není, je to jen můj pocit, protože je to jen taková nemastná „vodička“. Pozoruji výraznější mizení pigmentace než s C-clarity po stejné době, a to v létě!

Oči:
- Age Erase: Opravdu spokojenost. Funguje mnohem líp, než Eye Therapy, který jsem používala předtím – už mám druhé balení a budu pokračovat. Zlepšili se mi linky pod očima i napětí kůže v této oblasti.

Odličování/čištění:
- Perfect DemaQ10: Velká spokojenost. Líbí se mi, že je použití bez tampónků. Něco víc vyhovujícího asi jen tak nenajdu.
- Clear Purifier: Velká spokojenost, v kombinaci s Perfect DemaQ10 je to bezkonkurenční vyčištění.
- Naturelle Hydrating Toner: Poměrně spokojenost, ale na léto jsem opět v rámci úlevy od mastnoty přešla na Acne Control Toner a k Naturelle se asi nevrátím.
- Acne Control Toner: Používám teprve měsíc a opravdu spokojenost. Je pro mě mnohem vhodnější, než Naturelle. Trochu jsem se bála vysoušení pleti a toho, že toner nebudu moct používat všude po obličeji (i kolem očí). Na UNT stránkách mě uklidnili, že se nemusím bát, a opravdu, i po použití na celý obličej je pleť jen příjemně osvěžená a vypnutá. Naturelle byl o dost víc vazký a tím asi i pro mastnou pleť víc zatěžující, ACT je jen taková vodička.
- Brightening Exfoliator: Velká spokojenost. Pokud se správně používá na suchou pleť, je po použití kůže nádherně hladká a čistá. Ačkoliv jsem to považovala za téměř nemožné, v podstatě z mého arzenálu vytlačil úžasnou čistící Mask of Magnaminty od Lush – a na rozdíl od ní, použití BE trvá jenom 1 minutu .

Tělo:
- Aqua Max Body Lotion: Velká spokojenost, používám na hydrataci krku a dekoltu (a to i na přecitlivělou pleť).

Ple't smíšená, věk 24 let.
Acne Med - výborný, moc mi pomohl
Ex White 2 - spokojenost
Aqua Fortis - spokojenost

Mám menší dotaz, po měsíci používání jsem opravdu spokojená, jen se mi začal loupat nos a čelo, stalo se to někomu? Domazáváte jiným krémem? Pokud ano, používáte nejprve fluidy od UNT a pak až následně krém? Bojím se abych plet moc nezatížila popřípúadě jestli je možné, že přípravky od UNT nebudou mít 100% učinnost. Díky za odpovědi.

arrow
profile_image
Walerie
od 7. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Připojuji se:
Věk po 30, pleť citlivá, smíšená, někdy místy mastnější, mění se to, občasné vyrážky.
Používám – ráno :
MOUSSE NETTOYANTE, Acne Control Toner, Pore Refiner plus, Aqua fortis

Používám – večer :
Clear Purifier, Acne Control Toner, Pore Refiner plus, Ex white 2 - občas, Aqua fortis

Obličej:
Pore Refiner plus: konzistence mi přijde tekutější než u toho starého, co mi moc nevyhovuje jsou ty nové lahvičky, kde neni vidět kolik je v nich množství, ale budou zřejmě levnější a v těch objemech se to firmě určitě vyplatí, jsem spokojená

Aqua fortis: moc chválím, určitě výborně hydratuje pleť, krásně se vsákne a v kombinaci s Pore Refiner plus je u mě stálicí, používám asi 6 měsíců

ExWhite 2: na hodnocení je zatím brzy, používám kvůli sluníčku opravdu minimálně a jen na noc

Oči:
Age Erase: jsem spokojená

Odličování/čištění:
MOUSSE NETTOYANTE - jsem spokojená, příjemně se používá, vyhovuje mi nanášení na suchou ple'ť

Clear Purifier - tak ten je bezva, myslím, že těžko hledat konkurenci a to i ve vyšších cen. kategoriích

Acne Control Toner - trochu zpočátku rozpačitost, ale časem se to srovnalo a nevadí mi

Brightening Exfoliator - tak ten chválím, používám tak jednou za 14 dní až 3 týdny

Vyzkoušela jsem toho i víc, chválím opalovací krém SPF 50, po UV Shields se příšerně lesknu, samostatně pro mě naprosto nepoužitelný

Mám i dekorativní kosmetiku (tekutý make-up, pudry - gejšovský i normální, ale té jsem dosud nepřišla na chuť.

arrow
profile_image
supplicium
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám suchou,stárnoucí,doporučili mi pilates.Hm.Nic moc.Žádný pozitivní efekt nepozoruji.Lepší byl Loreal.

arrow
profile_image
levicek
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak se také připojím po delší době..
Věk pokročilý, raději nespecifikuji, v těchle letech už se tím nechlubíme Pleť mastná a to tak, že velmi, což mne opravdu udivuje, v sedmnácti mi tvrdili, že to za pár let přejde..
UNT používám od března, ale z počátku jsem dost střídala, teď se to ustálilo.
Por Refiner - používám asi 2 měsíce, ráno a večer na t-zónu, pleť se sice stále mastí jako čert, ale viditelně se zlepšila.
Age Erase - velká spokojenost, před tím jsem zkoušela Éclat, ale ten mne nenadchl, možná jsem jen neměla dost trpělivosti.
Lift Fermeté - používám na noc, má hustší konzistenci než ostatní gely, takže rychleji mizí, ale účinky jsou rozhodně znát, ten tedy na rozdíl od ostatních používám od března, kdy jsem s UNT začala.
Asternity - tak to je bomba! Musím říct, že jsem si na ní vypěstovala závislost Používám na den a jsem móc ráda, že jsem ještě stihla tu šikovnou akci 2+1, protože si nedovedu představit, jak to budu objednávat, když do těch nových lahviček není vidět
Aqua fortis - mně nevyhovovala, příliš hyaluronu na mou pleť, špatně to snáší.
Line Refiner - stejný příběh, teď používám na krk a dekolt, už neobjednám.
Lip Craze - mám dva, spokojenost
Ideal Glow - koupila jsem nedávno, zatím jsem použila asi 2x, moc make up ani pudr nepoužívám, navíc jsem si asi vzala tmavší, no, uvidíme, zatím nemohu moc posuzovat.
UV Shield - tak ten je pro mne prakticky nepoužitelný, asi je super, ale já s mojí pletí se po něm lesknu jako špekáček a i když ho překryji pudrem, vydrží to pár hodin a jsem tam, kde jsem byla
Perle de rosee - používám večer k vyčištění pleti, nevím, jestli má nějaké účinky, ale není to nic proti ničemu.
Nettoyant - tak ten je super, ale já ho moc nevyužiji, jak jsem psala, moc se nelíčím, ale rozhodně je po něm krásně heboučká pleť.
Aqua Absolute - nic moc, dostala jsem jako prémii, ale nenadchla mne, asi je tam na mne taky moc hyaluronu, či čeho.
Pilates - totéž, mám maličké balení, které jsem dostala, původně jsem ho zamýšlela vozit sebou na dovči, ale nevyhovuje mi, tak ho šetřím, až třeba někdy..
UV Shield SPF 50+ - také dárek, zatím jsem moc nevyužila, namazala jsem se s ním jednou a nespálila se, ovšem ač blond a v zimě bledule, opaluji se dobře a do hněda, tak nevím, jestli to bylo tím.
Z téhle kosmetiky jsem pořád ještě nadšená a to hlavně z toho důvodu, že nejen, že se pomaloučku polehoučku dostavuje účinek, ale navíc se po ní, jako zatím po jediné a že už jsem jich vystřídala, neosypávám (až na zmíněnou aqua fortis), což je pro mne a podle mne neskutečný úspěch. Určitě budu pokračovat dál a zkoušet další věci

arrow
profile_image
amalia
od 3. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

připojuji se k UNT příznivcům, je mi 30 let, pleť lehce nečistá, t-zóna mastnější, viditelnější póry, začínající vrásky. Co od UNT očekávám? čistější pleť, staženější póry, zmírnění vrásek (zatím se mi objevují jen na čele) ... UNT používám něco málo přes měsíc (zhruba 6 týdnů), takže zatím nemám toliko zkušeností, ale budu dále objednávat a zkoušet, UNT mi totiž velmi velmi vyhovuje a už vidím i výsledky, takže moje zkušenosti ...

Nettoyant - výborné čistidlo, ze začátku mě překvapilo, že je to taková tuhá pasta, ale je moc příjemný a opravdu čistí
Aqua Fortis - spokojenost, prozatím u něj zůstávám, na pleti příjemný, dobře se vsakuje, do budoucnosti mám políčeno ještě na Reversiance, který by jej možná mohl nahradit
Eye Therapy - zde zřejmě přešlap, vkládala jsem do něj naděje, trpím po ránu otoky a navíc mám pod očima i kruhy, takže nejdříve jsem chtěla řešit ty ranní pytle a potom kruhy, ale nic moc se prozatím neděje, uvidíme, jinak vyměním v příští objednávce za Age Erase
Instant Wrinkle Lift - opět jsem měla asi přehnané očekávání a sice, že mi pomůže s vráskou mezi obočím, inu, kdo moc chce, bývá zklamán ... nicméně příležitostně jej aplikuju na čelo a kolem očí na mimické vrásky, výsledek nepozoruju, příště už neobjednám.

Když to tak shrnu, mám doma prozatím čtyři přípravky, z toho dva jsou vcelku na nic a dva naprosto výborné, takže úpěšnost 50 %, tudíž UNTu dávám ještě šanci do budoucna a v příští zásilce očekávám Q10 Vitalizer, Bright. exfoliant, další balení AF, jako dárek UV Shield, taky jeden lak na nehty (abych dosáhla na dárek, jinak bych ho neobjednávala...). Po 6ti týdenní UNT aplikaci mám hladší a jemnější pleť, póry méně viditelné, ale ještě to není ideal. Pleť je už taky trochu čistější, aby ne, první dva týdny všechno vylézalo na povrch, pleť byla mastnější a vypadala jsem jak puberťačka. Trpělivost se mi ale vyplatila.

Mám-li závěrem porovnat UNT a JG, o kterém se tady už taky hodně psalo a do kterého jsem vkládala naděje před UNTem, tak UNT mi jednoznačně vyhovuje mnohem více, u JG jsem jaksi nezpozorovala pozitivní dopad ani po 27 denní kůře patlání hylauronových ampulí dohromady s tonikem a krémem.

poradí někdo? děkuji

arrow
profile_image
amalia
od 3. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lenicka85

A není to tím přípravkem AcneMed? Aqua Fortis by tě snad vysušovat až do olupujícího se stavu neměl. Já podobnou zkušenost nemám, ale asi bych zkusila napsat do poradny na ofic. stránkách UNT (nejlépe v AJ, pak prý odpovídají vcelku rychle), popsala bych typ své pleti, které přípravky používám a co mám za problém. Měli by se ti vyjádřit, jestli to může způsobovat některý jejich přípravek a doporučit, čím péči doplnit. Nemyslím si, že by nějak vadilo, kdyby si použila na sérum ještě nějaký krém. Každopádně bych dala nejprve sérum, po vstřebání krém. Sérum přes krém by zřejmě neprošlo.

arrow
profile_image
Walerie
od 7. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenička 85

Acne med musíš používat jenom místně, jinak tě hodně vysuší, prostě jenom tam, kde máš akné, jinde používej pore refiner a zakonči to aqua fortis.

arrow
profile_image
Hanele
od 3. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenicka85
Používám asi měsíc Acne med, na celý obličej, pak Aqua fortis a problém s loupáním nemám. Ale napiš jim, klidně i česky. Předpokládám, že ti doporučí lokálně Aqua absolute.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

77

Já myslim že Acne Med se může používat normálně na celý obličej; taky jsem ho tak používala a rozhodně mi nepřišlo, že by mě vysušoval. Spíš jen málo hydratuje, takže je třeba to něčím domazat, oni doporučují dát jako 2. vrstu Aqua Fortis (pokud je to pro tebe málo hydratační doporučuji Avene Hydrance Legere); ale že by přímo vysušoval jsem teda nepozorovala.

arrow
profile_image
xaranka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

21

Děvčata, máte někdo zkušenost s touto novinkou? JUVENÂGE je v nabídce pod anti-aging, já používám tento přípravek Line Refiner (nyní jej na ünt stránkách nevidím) ani Asternity.., že by v rámci vývoje měnili produkty. U mne velká spokojenost s C*CLARITY. Nový AF se mi moc nezamlouvá, zdá se, že méně hydratuje.

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Holky, vím, že jste zkušené ,,harcovnice" v tématu kosmetiky UNT a proto bych velmi ocenila vaše zkušenosti s touto kosmetikou. Chystám se udělat první objednávku, ale ráda bych si nechala poradit s výběrem výrobků, které jsou opravdu dobré. Je mi 26 let, mám smíšenou pleť s T-zónou, která se ale nemastí nějak extra, spíš po použití nějakého nevhodného krému. Kolem očí začínají první vrásky, takže je na čase začít s prevencí dalších a se zjemněním těchto. Můj problém je hlavně v barevné nejednotnosti pleti, mám pihy, do toho občas červené flíčky.... to bych brala jako prvotní cíl - rozzářit pokožku a alespoň trochu sjednotit barvu. Potřebovala bych čištění, nějaký exfoliant, krém denní, noční, oční. A také dobrý pudr, který by mě opravdu rozzářil. Tak...baby raďte

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, sice jste mi nikdo neporadil, ale už mám objednáno. Zatím jsem fakt nadšená jejich způsobem péče o zákazníka ( doufám, že nepřechválím ) . Od objednávání ze zahraničí mě vždycky zrazovala představa, že mi balík půjde měsíce... Tady ale obavy nejsou na místě. Vyexpedovali hned druhý den! Tak teď už se jen budu těšit na balíček

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené