arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lulamae: Dnes je to furt samé "ja mám práva! a všetci sú hnusní a oklamali ma!" pričom si nikto neuvedomí, že okrem práv sú aj povinnosti, a nejaký základný chochmes tiež nie je na škodu.


Cituji Nevim11: nějaké své komplexy

Já mám dojem, že ty máš opravdu jaksi mdlého ducha : koupí dvacetileté auto nevalné pověsti za necelých dvacet tisíc, pro jistotu ve tmě, ve sněhu a ve spěchu, aby jo už nebylo poznat, co to je vlastně zač, nepozná podle zvuku motoru, že auto jede na tři válce, neveme sebou nikoho, kdo autu rozumí alespoň o malinko víc, než kozel náklaďáku a pak tady akorát kope tady kolem sebe. Dneska snad každý měsíc někde píšou, jak se i velké a známé autobazary snaží s lidmi vyběhnout, tak čekat, že zrovna "mne se to nestane" je hodně naivní.
Nikdo nikomu nenadával, to je bohužel pravda.
No co už teď. Pohádce o vrácení peněz nevěřím, takže : termostat stojí pár korun, do pět set. Tlumiče kolem tří tisíc. Těsnění pod hlavou se dá u některých aut vyměnit poměrně lehce. Motor jede na tři válce = svíčky vyměnit, cívky prohodit, .... Co tomu ještě je ? Už si nepamatuji. Každopádně místo šťourání na diskuzi do uživatelek doporučuji strejdu Gůgla, popřípadě videa na YouTube. Mechanika by mohl dohodit přítel, se Sebringem určitě musí mít nějakého vhodného po ruce, nevěřím, že by někdo platil majlant, co chtějí za značkový servis u Chrysleru

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem taky skeptická, že po vypnutem mobilu a záhadnem zmizení se vše vyřešilo. Taky mi to přijde jako zalepení pusy všem diskutujícím co poukazovali na nezaplacene pojistne a urychlene jedníní. Ale pokud se mylím, tak máš fakt z pekla štěstí.

Reaguji na dadabus: : Mám mdlého ducha? Asi ano, když to říká znalkyně auto jsem koupila v euforii, přítel nebyl v ČR, však mi k mé unáhlenosti také potom řekl své, jinak by to dopadlo jinak (podotýkám, že auto při koupi bylo ok, problém s tím, že jelo na tři válce, se projevil až druhý den - čtěte, prosím, pozorně, když chcete moralizovat.

Nakonec se vše (naštěstí) vyřešilo s otcem (majitelem), měla jsem to od začátku řešit s ním a ne naivně nahánět postpuberťačku, peníze mám zpět a kdo nevěří, tak ať nevěří, užijte si Vánoce a přestaňte být takové negativistky, nedělá to dobře pleti

A těm, které dokázaly radit bez emocí, ještě jednou děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak děkujeme za poučení, jak správně kupovat auta 😊

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené