Na vrásky obecně jsem vyzkoušela hodně přípravků, uvažovala jsem i o injekcích, ale pak jsem se dověděla a alternativě k injekcím, která je také velmi účinná, ale je bez rizika, že injekce bude špatně aplikována a taky je bezbolestná. Na trhu se tu objevil krém BOTOXX No.1, jehož složkou je právě botulotoxin. Na nic podobného jsem u nás dosud nenarazila. Já sama jej používám už víc než dva měsíce a výsledky jsou skutečně velmi dobré. Když zabírá kolem očí a na čele, proč by nezabral i na vrásky kolem úst?

Cituji: ali
Na trhu se tu objevil krém BOTOXX No.1, jehož složkou je právě botulotoxin. Na nic podobného jsem u nás dosud nenarazila. Já sama jej používám už víc než dva měsíce a výsledky jsou skutečně velmi dobré.


Chtěla jsem podstoupit aplikaci botulotoxinu na čelo kvůli nadměrnému pocení, ale nakonec jsem do toho nešla. Chtěla bych se zeptat, jestli krém působí i proti pocení. A kolik stojí a kde se dá sehnat? Díky.

Cituji: mm
Chtěla jsem podstoupit aplikaci botulotoxinu na čelo kvůli nadměrnému pocení, ale nakonec jsem do toho nešla. Chtěla bych se zeptat, jestli krém působí i proti pocení. A kolik stojí a kde se dá sehnat? Díky.


Jestli krém působí také proti pocení, to skutečně nevím, já sama s pocením problém nemám a tudíž jsem ho k tomuhle účelu nezkoušela. Firmu najdeš na netu http://www.wtceu.com
Je to česká firma a myslím, že krém distribuuje prostřednictvím přímého prodeje. Zkus na stránkách najít cenu, já sama jsem zaplatila 2.600,-Kč. Je toho 50 ml, takže cena se mi zdála výhodná při přepoštu na jeden ml. Myslím, že by to stálo i za to, vyzkoušet jej proti pocení. Krém je velice příjemný, není mastný, nedrolí se a i příjemně voní.

Děvčata POZOR!!!!!!!!!!!!Chtěl jsem objednat, ale na firmě, kam jsem volala, mi na můj dotaz paní vysvětlila, že proč chci vědět ,zda krém má atest ministerstva zdrav., když je to "JEN" krém? Domnívám se, že za ty peníze tady něco není v poádku, nebo snad jsem podezíravá? Pokud ano, hluboce se omlouvám. Ale krém jsem raději neobjednala. Takže se ptejte,ptej, ptejte!!!!

arrow
profile_image
miranda
od 21. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také mám vrásky na čele a celkem hodně hluboké,pořád přemýšlím jestli má koupit krém který prý nahrazuje injekce.Prosím at mi napíše někdo komu zabral?

Nekupuj - vyhodíš peníze!!!!!!!!!!!!!!!!

Věř mi - mám zkušenost sama. Nechala jsem se nalákat ne na teno, který jsem prověřovala i tím způsobem, že nemá atest !!!
Ale nezabere ani Botoceutical, je sice po něm hladká pleť, ale je to JEN sérum. Takže ne - nic nevyhladí vrásky!!! Žádný krém myslím. Ahoj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Také jsem vyzkoušela....nekupovat.....nepomáhá.....

arrow
profile_image
Evulka
od 21. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to zvláští Ali ??!!
Ty říkáš paráda a ostatní tvrdí že stojí za ...
Pište holky já bych si moc přála, aby krém zabíral, ale vyhodit peníze jen tak se mi nechce.Chodím 3 x do roka na botox - dosti drahé ! Chci jít v dubnu na Aptos, tím to na pár let doufám vyřeším.Ahojky a pište !

Evulko - botox je lepší, ale vypočítej si, že potřebuješ ma měsíc jednu lahvičku. Možná na trochu déle.
Cena je cca 900.- Kč. Myslím Botoceutical [u][/u]- ten má atesty atd., šmejd je ten alternativní BOTOXX 1, co nabízí ta paní.
No a vynásob dejme tomu deseti - spotřeba za rok - to je 9000.- Kč.

No a botox máš za kolik? I když by bylo dražší o něco, JE TO VIDĚT!!!!!!!!! Tohle se vůbec nedá s Botoxem porovnat!!!!!

Kamarádka si dala Aptos - je spokojená, sice byla nějaký čas oteklá, a měla modřinky, ale vyplatí s to. Navíc si nedávno ještě nechala dát do lící vlastní tuk a je spokojená. Ota ale dost trpí n otoky - prý má citlivou pokožku. Já po Radiesse -nosolabiál.rýhy neměla skoro nic, a botox je super.
čau Iva

arrow
profile_image
miranda
od 21. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jste mě tedy moc nepotěšili!!!!!!!!!nechápu jak za to sérum mužou chtít pomalu tisíc korun a je to k ničemu.Injekce nemám ráda takže ted nevím.... Mám čelo jak šarpej hodně se mračím a myslela jsem že to sérum mi od toho neustálého mračení pomuže.Tak co mi poradíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

Přesně jak píše Iva, botox je po týdnu vidět, nedá se to srovnávat.....já také chtěla, aby ten "elixír" fungoval, ale zklamání bylo veliké.....a skončila jsem na botoxu a restylanu a jsem spokojená.....;-)

Vidíš Mirando, Bona má taky už zkušenost stejnou - neboj se, fakt to NEBOLÍ. Píchnou ti anestezi, pokud budeš chtít, nebo dají znecitlivující krém!!!!

Krémy jso dle mne pro velmi dlouhodobé a pravidelné používání, ale NIC nezastaví přirozený proces tvorby vrásek.
No a od toho jsou ty injekce atd.... Neboj, nevyhazuj zbytečně prachy a jdi na něco , co vydrží, budeš mít RADOST. Věř nám, je nás více spokojených.

Iva

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě píchali i restylan zatím vždy bez umrtvení...... Taky jsem se trochu bála, ale za ten výsledek ta chvilinka bolesti stojí...:-), dá se to v pohodě vydžet...;-).

arrow
profile_image
miranda
od 21. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ani nevím co to je ten restylan?Já se tedy pozeptam u kosmetičky na ty injekce ani nevím jestli tady v našem okolí něco takového dělají ale nejspíš ve větších městech.Jen mi napište co taková sranda stojí,jak často se to aplikuje a jak dlouho to vydrží.

Mirando, přečti si moje příspěvky výše.
Kosmetičky to skoro - tedy vůbec - neznají. Alespoň tady u nás.

Pročti si tuhle diskusi a uvidíš.

a taky si najdi ty stránky, které jsem zmiňovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené