arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

AhojK Vánocům jsem dostala 6ti hodinový kurz líčení: Správný make up na den i večer od asociace českých vizážistů. Nebyl někdo na tomto nebo podobném kurzu? Doufám, že je to vhodné i pro amatérky Budu ráda za jakékoliv rady, co si nezapomenout s sebou a jak to probíhá. Třeba netuším, zda tam přijít nalíčená nebo ne

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aneet_: Já jsem byla sice na jiném kurzu, ale bylo to v asociaci českých vizážistů. Ten tvůj kurz jsem hledala, ale nenašla. Je to opravdu od AVS?

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Cituji Daisy1: Správný make up na den i večer

tady je: http://avs.cz/kurzy_verejnost.html

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Daisy1: JJ je můžeš mi klidně napsat to tom jiném kurzu, abych věděla, jak to probíhá. Díky.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aneet_: Je to vhodné určitě i pro amatéry. Moc mě to bavilo a spoustu jsem se toho naučila. To jsem ale ještě neznala tutorialy na youtube a Omlazení. Nevím, jak bych to hodnotila, kdybych obě věci znala. Pan Lukeš je super, vtipný, vše vysvětlí, jeho práce je fantastická. Má i svou kolekci štětců, kterou vám tam bude nabízet a prezentovat. Některým to tam vadilo, že půl dne zabrala prezentace štětců. Natálka - asistentka pana Lukeše je také skvělá vizážistka. Je moc milá, vždy vše vysvětlila, poradila a pomohla. S sebou si nic brát nemusíš. Já měla jen tužku a sešit, protože dopoledne byla výuka a odpoledne praxe. Radši si něco vezmi, kdyby sis chtěla zapsat nějaké produkty, techniky atd. Je tam napsaná tvá kosmetika, aby ti poradili čím jí doplnit a tak. Můžeš přijít namalovaná, jsou tam k dispozici odličovací tamponky a odličovače. Jestli máš citlivou pleť nebo něco, tak si vezmi svoje. Pár holkám tam z toho slzely oči a byly zarudlé.. Jinak k dispozici tam bude hromada kosmetiky, kterou si můžeš vyzkoušet a tak. Nevím, jestli budeš líčit samu sebe, nebo své kolegyně. Já líčila na kolegyních. Kdyby tě něco zajímalo, tak se určitě ptej.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Daisy1: Jéé děkuji za dlouhý komentář Celkem se tam těším, ale doufám, že budu líčit sama sebe, přeci jen na mě to půjde určitě lépe Jdu tam až začátkem března Právě se poslední dobou o líčení celkem zajímám, pořídila jsem si právě i sadu štětců atd, ale nalíčit se jako profesionálka teda opravdu neumímTak snad mi to něco dá.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si myslím, že v tomhle typu kurzu budeš líčit samu sebe. Určitě se ti tam bude líbit. Mně se tam líbilo moc. Chystám se tam také na nějaký kurz nebo workshop.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Daisy1: Doufám Snad se tam nebudu moc stydět něco předvádět Jedu tam až v březnu, tak pak dám vědět, jak se líbilo.

Ahoj, chtěla bych se zeptat: jaké to bylo? Jelikož mě moc ty tutorialy nepomáhají (zvláště když jsou jako tento http://www.youtube.com/watch?v=noyIZ6WWCwI&feature =youtu.be) a chtěla bych se naučit něco nového. Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na malen: Ahoj bylo to zajímavé a celkem poučné. Dozvěděla jsem se pár novinek a věcí, o kterých jsem neměla vůbec tušení. V poslední době se ráda líčím a dívám na různé tutorialy a celkem mi to jde, proto jsem měla radost, když mě při praktické zkoušce pochválili, že to mám pomalu jako profík Můžeš se jich na cokoliv zeptat, poradí, doporučí ti barvy, produkty, atd. Radím sleduj slevomat, určitě tam tento kurz nebo i jiný od nich bude za dobrou cenu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené