Ahojky, hledám a hledám na netu,ale nemůžu najít nějaký dobrý kurz účetnictví v Liberci. Buď je to mimo Liberec,kam bych se už nedostala, nebo to jsou lektoři, kteří přijdou k vám přímo domů a to taky nechci. Je tu někdo z Liberce? Byl někdo někde na kurzu účta v Liberci? Díky

Napadlo mě, že bys mohla kouknout na úřad práce v Liberci na rekvalifikační kurzy . Pro nezaměstnané bývají zdarma, ale většinou, co tak vím, je možné se do nich přihlásit i za poplatek jako "normální" zájemce.

Reaguji na AlmaSinger:

no já jsem zaměstnaná. mám vystudovanou Obchodní akademii a když jsem jednou byla na pracáku,tak mi řekli,že mi ho neposkytnou, protože jsem to měla ve škole. Pracuji jako prodavačka-zástupkyně vedoucí,ale chtěla bych dělat spíš něco v oboru, administrativa, účetnictví. je mi 22 a už 3,5 roku jsem ze školy pryč a účto jsem pozapomněla.Takže mě nikdě vzít nechtěj, nemám na nic praxi.

Cituji jaankaa: no já jsem zaměstnaná

Jojo, jasně Napadlo mě to, protože já jsem třeba chtěla nějaký kurz šití, kde bych se naučila stříhy, práci s různými materiály atd., a jediné, na co jsem vždycky narazila, byly tyhle rekvalifikační kurzy, ale většinou nabízeli i to, že se zájemce, který není na ÚP, může přihlásit taky, ale za poplatek. Tak mě to napadlo i k tomu účtu.

Reaguji na AlmaSinger:

no zkusím ještě hledat, nejsem trpělivej člověk,tak chci něco co nejrychleji.

arrow
profile_image
Jenulinka
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Liberci skutečně žádný takový kurz není. Kolegyňka z práce musela dojíždět mimo a dávalo jí to opravdu hooodně zabrat. Naštěstí to trvá asi jen 2 měsíce. Ale upozorňuji, že toto vzdělání si dodělávala za účelem lepší práce, ale nenašla nic. Pokud se totiž hlásila na pozici účetní, tak dvouměsíční kurz jim opravdu nestačí a samozřejmě dají přednost ženské, která má praxi. Tento kurz absolvovala před dvěma lety a upozorňuji, že je stále mojí kolegyní.

Reaguji na Jenulinka:

já vím,že to nic není,ale aspoň budu mít co nabídnout a říct,že to opravdu umím,takže nemám nic, když si nic nepamatuju. tak já bych chtěla dělat i administrativní pracovnici, asistenku, cokoliv v administrativě, v kanceláři, osmihodinové směny a volné víkendy. ale jinak než přes známý se práce sehnat už bohužel nedá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené