arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

Nějakých 10 let jsem blondýna a poslední půl rok zápasím s tím, že bych se chtěla vrátit ke své barvě. Případně k něčemu přirozenějšímu a zanechat pár světlých melírů.
Líbí se mi ombre a nebo celá jedna barva, ALE problém je ten, že já a kadeřník, to je větší adrenalin, než zubař
Vlasy nemám zničené. Měla jsem i 5 let nastavené vlasy keratinem a díky tomu mi hodně narostly, ale chtělo by to změnu.

Můžete mi poradit nějakého šikovného kadeřníka/kadeřnici v Praze? Cena mi je celkem jedno a nemusí to být jen nějaké značkové kadeřnictví (mám horší zkušenosti). Hledám někoho, kdo má individuální přístup a je to opravdu profík, kterého ta práce baví a ne jen někdo, kdo vám na hlavu dá úplně všechno

Případně můžete posílat fotky Vašich proměn.

Díky za rady.

Za sebe mužu doporučit Štefana v salonu LaFayette na Florenci. Je to vlasový bůh,ale vážně. Vlasy si prohlìdne,udělá diagnostiku obličeje,tvar a tak,co by se k tobě nejlépe hodilo. Fakt doporučuji. A ještě se u něj budeš cítit jako bohyně :-). Skládá komponenty a moje návštěva pro mě byla balzamem na duši :-). Jen je ke Štefanovi cekacka cca měsíc.

Komplimenty*telefon mi taky opraví kde co...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

za mě má nejelpší proměny Michal Zapoměl, nebo ti co jsou od něj školeni na proměny´
http://www.michalzapomel.cz/promeny tady je ukazka prací.

Reaguji na Adluna: Já na Michala taky hrozně koukala, ale té chemie co na hlavu narve ... (a ještě mi bude říkat, že jsou silikony v pořádku když se ho ptám, jestli je u něj možné využít vlasovou kosmetiku bez silikonů - s argumentem, že v šamponu za tisícovku být přece nic špatného nemůže).

Reaguji na Petrolejkaa: Prosímtě na kolik u Štefana vyjde zhruba návštěva? Dejme tomu střih, nějaký přeliv na oživení barvy (ne barva) ... samozřejmě nevím jak dlouhé máš vlasy

arrow
profile_image
Sanynka00
od 17. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Já mám super zkušenost s Ami studiem na Lipanské. Michal Zapomněl to sice není, ale poradí, řeknou svůj názor a jsou šikovné, když řeknu střihnout jen konečky, tak vezmou opravdu jen konečky. O cenách nemluvě, na Prahu - jako za hubičku, já jsem spokojená

Reaguji na Ciiicaaa: já jsem tedy platila 880 za střínání.A vlasy mám do půl zad.
http://www.salon-lafayette.cz/cs/kadernictvi. Jinak tam mají i balíček za 5.500, ale to si myslím, že je šílenost .
Jinak Mytí, střih, barva a foukaná od 1470,- do 2280, Tak myslím, že by se člověk vešel i tady

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu ti doporučit kadeřnici z Berouna, jestli to pro tebe není moc daleko. Nedám na ní dopustit, protože jsem si s kadeřníky také užila svoje ... hlavně s paní Vavruškovou, to jsem probrečela tři týdny, jak mě dokázala zpizdit vlasy a ještě se mě pak jiná kadeřnice ptala, jestli jsem se barvila sama, že mám vlasy zelené.

Teď mi dává vlasy dohromady po těch všech hororech, co jsem zažila. Když jsem k ní přišla, tak jsem byla flekatá jako kanár a měla jsem na hlavě čtyři barvy. Ona mi tu barvu sjednotila na první návštěvě, vytváří si svůj podklad, protože barva co jsem měla byla nestabilní a měla jsem jít minulý týden na Balayage, ale musela jsem to kvůli nemoci zrušit. Tak se musím přeobjednat

Vždycky byla precizní, na práci si dává opravdu záležet, nikam nespěchá, vše ti vysvětlí, je vidět, že svojí práci rozumí a když si vymyslíš nějakou blbost, tak ti nezničí vlasy a prostě ti řekne, že ti to neudělá. Když jí řekneš, že ti má zastřihnout konečky, tak ti je zastřihne a neodcházíš s o půlku kratšíma vlasama, jako jinde ... Zdraví vlasů je u ní na prvním místě a vždycky bylo. Když mě odbarvovala před lety, tak jsem měla vlasy zdravé a odbarvení na nich nebylo znát.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Starry_girl: To zní dobře. Já právě byla párkrát v Oskarovi a myslela jsem, že je tam na místě zabiju, protože tam člověk řekne konečky a je to 10 cm a ty jejich barvy také nejsou žádný zázrak. 3h mi tam dělal vlasy jeden zpomalený kadeřník a pak mi vrazil na stříhání (tehdy jsem nosila nastavené vlasy a zrovna jsem měla nově cca 100 pramenů)prý odbornici na střih a ta mi to vzala skoro všechno. Hrozná hádka. Od té doby jsem tam už nikdy nešla a nikdy nepůjdu.

Na Michala Zapomněla jsem slyšela, že je šikovný, ale že používá blbou kosmetiku na vlasy a když jsem se podívala na ty proměny na stránkách, tak mě to moc nenadchlo. Takové pro mě divně namixované barvy.

Jednou jsem byla ještě v New You a to byla konečná. Místo blond mi tam dal šedohnědou a přehadoval se se mnou, že je to blond. To byla také hádka.

Mám prostě pocit, že je dnes kadeřník každý a výsledek nic moc. Moje šikovné kadeřnice se mi přestěhovaly do zahraničí a od té doby nemůžu nikoho najít

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Frederique: Na Michala Zapomněla jsem slyšela, že je šikovný, ale že používá blbou kosmetiku na vlasy

Tak on má Alternu, ta kosmetika mi tedy taky vůbec (doma) nesedla ale chce to s ní umět zacházet. Měla jsem po alterně od různých kadeřníků vlasy krásné i hnusné, stejný šampon, stejný kondiš, holt jiné ruce.... Tam se ovšem už platí i za značku jeho salonu, což může vyjít i o 1000 víc jen že to dělá on.

Cituji Frederique: Jednou jsem byla ještě v New You a to byla konečná. Místo blond mi tam dal šedohnědou a přehadoval se se mnou, že je to blond. To byla také hádka.

to je asi taky kapitola, když vidim jaké tam občas dělají hlavy tak si říkám, že kdyby slečny seděly doma, udělaly by lépe... Ale taky mají povedené proměny.
A to že ti dali šedo-hnedou a řekli že to je blond.. jako ona to mohla být blond z prof. hlediska je blond opravdu hodne druhů, jenže pokud se ti to vložene nelíbilo, mají to opravit, nebo jste se měli lépe domluvit na začátku.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adluna: Tak to je jasné, že když to dělá přímo on, tak je to dražší. Peníze moc neřeším. Já jsem právě chtěla jít k Martymu z toho New You a už nebere, tak mě dali k tomu nejhoršímu, co tam mají. (viz ty proměny na netu) a domlouvali jsme se na začátku. Ukázala jsem mu svojí fotku světlých blond vlasů a celé to podělal jako to podělá na hlavě všem šedá v kombinaci s hnědou nemá s blond nic společného. Prostě zklamání.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrolejkaa: Naprostý souhlas. Štefan dělal vlasy sestřenici ata je měla nádherný!

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koukám na proměny Zapomela a většina se mi vůbec nelíbí, jak tu kolegyně řekla, ty barvy jsou divné, ty rovné střihy také, vypadá to jako koberec a některé střihy jsou ještě jakoby osekané žiletkou, takže to vypadá zubatě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené