arrow
profile_image
bibina
od 13. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Z posledního úrazu na kole mi zůstal asi 2cm dlouhý šlic v těchto partiích, jež mi nesrostl a okraj se ke všemu nepříjemně zajizvil. Chtěla jsem se zaptat, kdo jste tento zákrok podstoupil, jakou metodu řezu u Vás použili a jak jste s ní spokojené. Zjistila jsem, že se operuje buď odnětím klínového výřezu nebo se odstraní celý okraj labií. Přikládám obrázky z netu.

arrow
profile_image
Katka30
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tuhle operaci jsem nepodstoupila, ale podle toho co všude šlečny píšou se většinou používá klínový řez, operace zjevně dávájí pacientkám lepší výsledky, s odstraněním celého okraje se setkávám u méně chirurgů, doporučovala bych ti tento dotaz poslat na stránky plastické chirurgie i s obrázky , tam ti odpoví přímo lékaři, kteří tyto zákroky dělají skoro denně, můžeš si prostřednictvím těchto stránek najít i kliniky a zjistit jejich ceny.,

arrow
profile_image
kyle.richards
od 21. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj , nevím vzhledem k datumu, kdy byl dotaz zadán zda bude můj příspěvek ještěaktuální, ale třeba pomůže ještě někomu jinému. Já osobně mám za sebou klasickou labioplastiku , bohužel jsem pištoury měla vážně hodně veliké, takže to pro mě byla lepší volba a nutno říct, že jsem spokojená.Na klinice, kde jsem zákrok podstoupila mají právě i viz. příspěvek výše přístroj protege intima, který neni invazivni a není bolestivý a z dokumentace, kterou jsem viděla si myslím,že je to skvělá alternativa. Dávám odkaz pro více info.
http://formeclinic.cz/cs/revoluce-v-intimni-esteti ce-protege-intima/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené