Cituji curlicue: jen od pár kamarádek které mě do toho vlastne dohnaly

Dohnaly? je vidět, že jsi byla opravdu mladá a naivní. Jistěže jsi se pak setkala s odsouzením, lidé rádi vidí, když ten druhý je jako by "horší než oni". Dává jim to pocit převahy. A to je přesně to, co Tě stále zraňuje, i když říkáš, že to máš zvládnuté.

Cituji Silvie OK: Jojo, já být starším chlapem, taky si milenku nevybírám ve věkové kategorii 30 - 40 let A není to o troufalosti

Takže, ten starší chlap by měl mít nějakou odpovědnost vůči dospívající holce... pokud chtěl mladé maso, mohl jít na privát nebo do bordelu, a ne blbnout středoškolačku. Copak si to tady žádná z Vás neuvědomuje? No asi ne. Pořád vedete řeči o chytré mladé kočce, která ví, jak na to, když prodá svoje tělo za prachy, ale vůbec neuvažujete v kontextu tohoto příběhu.
No a jinak, starší chlap je většinou pragmatik, vždy si spočítá, jaké má šance a kolik do toho může vrazit a jak si celkově stojí. Takže by dal určitě přednost sexu zdarma s příjemnou třicítkou, ale když za to musí platit, tak se musí řídit tím, co se buď nabízí, a nebo je snadno zmanipulovatelné.

Cituji Morrigan: Takže, ten starší chlap by měl mít nějakou odpovědnost vůči dospívající holce... pokud chtěl mladé maso, mohl jít na privát nebo do bordelu, a ne blbnout středoškolačku. Copak si to tady žádná z Vás neuvědomuje? No asi ne. Pořád vedete řeči o chytré mladé kočce, která ví, jak na to, když prodá svoje tělo za prachy, ale vůbec neuvažujete v kontextu tohoto příběhu.

No já jsem až z jiného tématu vyčetla, že se jedná o středoškolačku, nějak jsem to zde nezaregistrovala. Pokud bylo slečně pod 18 let, což tedy zřejmě bylo, pak máš samozřejmě pravdu - dotyčný si měl najít vhodnější objekt svého zájmu, než zrovna ji.
Pak se ovšem divím, že rodiče na to, jak a především s kým dcera tráví volný čas, nepřišli. Já tedy byla do svých 18ti (a i dlouho po) pod drobnohledem a rodiče věděli takřka o každém kroku.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, já nevím holky, některé z Vás tady přímo povzbuzují mladé holky, aby si užívaly peněz movitých milenců, pod heslem : užij si, co můžeš, vyždímej, co se dá. Já budu rozhodně radit svojí dceři : Vystuduj, vybuduj si vlastní existenci a pak si vyber chlapa z lásky a podle jeho povahových vlastností. Já nevím, proč to tady pořád někdo žene do extrému. Je spousta NORMÁLNÍCH a normálně vydělávajících mužů, svět se nedělí jenom na boháče a na losery..A když bude ženská slušně vydělávat, STEJNĚ jako její manžel, tak se budou mít dobře a pokud se budou mít rádi a budou spolu z lásky, prostě parťáci v dobrém i ve zlém, pak je to asi ta nejlepší varianta.
Já bych se cítila fakt dost divně, kdybych byla zcela existenčně závislá na někom jiném. Některým ženám to nevadí, je to pohodlné a nejsnažší. Jenže, co když ten bohatý sponzor/manžel přestane fungovat ? Hledat zase někoho jiného, kdo se postará ?
Mladá holka by měla vědět, že vztah NEMŮŽE být založený jenom na sexu a penězích. Jsou to důležité komponenty vztahu, ale každý člověk (i ten, co o sobě tvrdí, že je těžký materialista ), potřebuje k životu především lásku a respekt toho druhého. Aby tě partner podporoval v tom, co děláš, pomáhal Ti, povzbuzoval Tě, když se něco nedaří, chválil Tě, když se Ti něco podaří.. Která z nás chce být v životě jenom dobře placená hračka do postele ?
Takže pro curlicue : zachovej si vlastní hrdost a pracuj na sobě, brzy přijde někdo skvělý, kdo s Tebou bude chtít dělat úplně všechno, ne jenom spát za peníze..

Reaguji na amelie1111:
Podepisuju v plném znění.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na amelie1111: Reaguji na BlackCoffee:
neříkám, že nemáte svým způsobem pravdu, ale po všech svých zkušenostech - kdy jsem věřila xy lidem, že jim na mě záleží, že mne milují a pak to byli ti první, kteří mne podřezaliu větev už nic nevylučuju, v případě že bych byla single a namanul se nějaký šikovný milenec, který by mi občas něco pěkného koupil, něco na co ze svých finančních prostředků nemám - absolutně bych se nebránila ... vystudováno mám, dokážu se uživit sama jsem na sebe svým způsobem pyšná a tohle bych brala jak bonus... klíďos píďos a vůbec to neodsuzuju...
vycházím ze svých životních zkušeností a jelikož byli povětšinou spíše špatné už si nic neidealizuji...

Naprosto souhlasím. Čert vem sex z lásky (nebudu se tvářit, že bez ní se tak nedá užít. I když pro mě už to prostě ení ono, ale to má každý jinak).

Ale ta závislost V životě bych ženský neradila, ať se snaží být závislá na chlapovi, vlastně na komkoliv. To, co je pro mě v životě hodně důležitý, je vědomí, že na nikom závislá nejsem, že můj život bude stejný, i kdybych se rozvedla nebo milenec odešel. A to se samozřejmě může velice rychle stát, však tak polovina párů se dnes rozvádí. A co pak, dokud nenajdu sponzora, který mi bude platit za to, že mu podržím, tak budu s dětma pod mostem?

Navíc nerozumím, jak to, že to některým ženám nepřijde ponižující. Degradují ženskou jen na souložnici, která je na mužích závislá, na jejich libovůli. A je blbá, když se snaží vzdělávat, pracovat a mít nakonec víc, než tyhle milenky..

Nevím ovšem, jak bych se dívala na vrcholovou manažerku, která by si přivydělávala tímto způsobem Ani tehdy by mi to nepřišlo úžasné, ale asi o moc lepší, než když to je pro nějakou její jediný pořádný příjem. Pro mě je to ale pořád trošku degradace vztahů/sexu a nepředpokládám, že žena s tak vysokým postavením (obvykle i inteligencí) by do toho šla, protože by ji to prostě připodobnilo té holce z E55, která na nic jiného nemá.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Malacek:
Víš co, život je složitej..
Jasně, že názory na život se formují podle vlastních zkušeností. Chlapi jsou prevíti, to nezapírám a já bych za žádného ruku do ohně nedala, ale v životě se mi osvědčilo jedno : vždycky jsem si zachovala svojí hrdost. Nikdo o mě nemůže říct, že mě živil a měl mě jenom do postele. Za to mi žádný mercedes nestojí. Já neříkám, že je ženská špatná, když si to postaví takhle. Ale já prostě NE.
Ale máš pravdu v tom, že pokud by šlo oboustranně příjemné chvilky, pokud jsi nezadaná a udělal by Ti semtam nějaký dárek radost..Já nikoho neodsuzuju, z toho už jsem vyrostla. Každý si musí najít tu hranici, co je pro něj přijatelné a co už ho svým způsobem ponižuje.. Já jí mám prostě v tomhle ohledu dost vysoko..

A když se na to ještě podívám z pozice chlapa - připadá mi zoufalé a ubohé, když si někdo nemůže najít ženskou a tak jim za to platí Tak takovýho zoufalce bych nebrala ani z principu. Ani toho, který vztahy a ženy považuje za zboží.

BTW můj nastávající je opravdu velmi movitý, má skvělou práci...ale ženská, která by měla podobné tendence ho vycucávat nebo by toužila nechat se vydržovat, tak tu by honem rychle pustil k vodě. Takže upřímně nevím, zda ty tendence a řeči zde na fóru vám nějakého toho milionáře zajistí. Já mám zkušenost prostě takovou, že nezajistí.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa:
No, tady bych Ti možná trochu oponovala. Já znám pár bohatých chlapů, kteří si úmyslně pořídili závislé panenky na hraní a dělá jim moc dobře, že jsou intelektuálně i existenčně nad nimi. Ve stylu : miláčku, Ty jsi jdi koupit něco pěkného na sebe a nemluv mi do věcí, kterým nerozumíš a o kterých nerozhoduješ.. Já se obávám, že je naopak míň chlapů, kteří by vydrželi se mnou, protože já mám blbý zvyk dělat si na všechno nějaký názor a nedejbože ho ještě ventilovat . takže bohatej chlap ano, ale BEZ KOMPLEXŮ

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na amelie1111:
heleď já tady jen polemizuji bo já na milence narazím težko a na movitého už vůbec - to se mi tedy opravdu stát nemůže - je to společností ve které se pohybuji ( ale zas jsou vedle mě lidé, kterých si vážím za něco úplně jiného než za peníze)... kdybych čirou náhodou na nějakého milence narazila tak to bude buď ,,chudák" nebo lakomec, takže z mé strany je to čistá hypotetika...
ale kdyby přesto, tak jen říkám, že bych se nebránila - i když zas by mne ten dotyčný musel alespoň trochu přitahovat - to je taky pravda a bez toho bych do toho nešla ani , kdyby mi barák sliboval...

jinak si myslím, že ti dejme tomu dobře zajištění chlapi už taky nejsou nějací pitomci a dávaj si majzla, aby je kdejaká nána hned nevobrala...
můj táta jel tudle po Praze a povídá , ty jak na to tak koukám to jsou fára ( jel po starým a novým městě) , samý bavoráky, meďoury, volva, volkswageny a samý ženský je řídej - tak jsem si říkal, že ji asi musej mít zlatou...

Reaguji na amelie1111: tj, ale takovýho by žádná normální ženská nechtěla ne

Já mám hodnýho i movitýho muže a troufám si tvrdit, že ho mám i PROTO, že nemám podobný názory o vycucávání chlapů a neproducíruju se po chodníku s LV. Prostě normální holka. Takový to LV koupí radši a pokecá s ní radši než s umělýma panenkama, kterým nevadí být za couru. No jemu by to vadilo rozhodně

Reaguji na Malacek:

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vzdělání a sex za peníze se naprosto nevylučuje, takže moc nechápu, co se to tady vlastně řeší.
Já neodsuzuji ani prostituci, ta holka si to vydělá. Je to její práce, kterou bychom třeba dělat nechtěly, ale je to práce. Proto si ji vážím víc než nějaké, která to vyžebrá nebo ukradne. I když většina společnosti staví šlapky a zlodějky na stejnou úroveň.

Nepřála bych nikomu, aby se někdy ocitl v situaci, kdy by takový vztah by to musel nedobrovolně podstupovat.

A o tom vážení si vzdělání. Já si víc vážím lidí pro jejich povahu, než pro to, co mají na diplomu. Pokud si mám vybrat mezi nějakým úlisným a agresivním ekonomem a hodnou holkou-"šlapkou", se kterou si mám o čem povídat, tak si radši vyberu ji. Vzdělání z nikoho morálního a "psychického" kinga neudělá.

Reaguji na marbee: Samozřejmě, hodné a milé šlapky si člověk bude vážit víc, ale asi jsem teda žádnou ještě nespatřila

Většinou jsou to buď vypočítavý ženský (v případě tech vydržovaných holek), které si neberou servítky, a nebo jsou to neschopné hloupé trosky (ty z bordelů)

Jinak nechápu, proč to podáváš tak, že milá šlapka je lepší jak agresor. Tady hodnotíme samotný sex za peníze, ne celkovou osobnost člověka. Sex za prachy je pro mě osobně prostě MINUS pro daného člověka, ať je jaký chce. A už je jedno, jestli ve výsledku nasčítá víc kladů než záporů, nebo ne.

Reaguji na marbee: a teda zcela přirozeně si nějaké práce (třeba doktor) prostě vážím více, než prostituce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené