Ahoj holky,stala se mi taková nepříjemná věc.
Před 3 týdny jsem se poznala s jedním strašně užasným klukem . Potkali sme se v partě lidí a tak jsme si tak nenápadně povídali atd.. Po nějaké chvilce sme měli už nějak napito a zašlo to na flirt atd.. Bylo to strašně fajn , vzhledem k tomu , že jsem 4 měsíce bez sexu , jsem byla strašně naružovělá , ale měla jsem menzes a nedalo se nic .
Zustali sme jen u obímání . Potom sme si psali na sociální síti FB , ještě ani jednou sem mu nenapsala první vždy se ozval on a nějak se nestyděl a rovnou mi napsal , jestli bych s ním nešla do nezávaznýho sexu , jak potřebuje rozptýlení, ale vztah nehledá , jak by mu to bylo nepohodlný a zkrátka vztah vubec nevyhledává , řekl mi , že to říká narovinu abych z toho nic neočekávala.Já vzhledem k tomu po 4 měsících bez sexu jsem nebyla proti . Sešli sme se další víkend a vyspali sme se spolu , ale bylo to něco překrásnýho . V sexu si neuvěřitelně rozumíme , nikdy jsem něco takového nezažila To co říkal pro něj to bylo taky zážitek .
Ted co řeším , asi bych s ním chtěla i něco víc jemu teda stále říkám jak mi jde taky jen o sex a nic víc .Včera sme spolu byli opět , ale potom jel právě pařit s kamarádama a bylo mi z toho nějak smutno , že nezustane smenou a jede se někam bavit i když s tím musím přece počítat . Myslíte , že by se mohl holky zamilovat ? Je tam nějaká šance ? Když mi říká jak nechce vztah ? Jak se mám chovat abych ho dostala ? Jak myslíte , že poznám jak mu o něco možná víc taky jde ?
Ted nevím jak to mám brát , sama ani nevím jeslti chci s ním jen opravdu ten sex nebo i něco víc . Zatím mi to takhle vyhovuje , ale žárlím a chci aby byl jen muj . Ale nevím jak toho docílit . Děkuju za rady

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aneee: Zatím mi to takhle vyhovuje , ale žárlím a chci aby byl jen muj . Ale nevím jak toho docílit . Děkuju za rady

Myslím, že už na začátku vymezil, jak to mezi vámi chce a tys na to přistoupila, takže tohle mi přijde docela nefér, když už jsi ze začátku věděla, že budeš chtít víc, neměla jsi na to přistupovat, ale chápu.

Neznám vás, ale nejspíš to dopadne tak, že tobě půjde o víc a jeho to bude štvát. Jestli je nějaká šance aby se do tebe zamiloval, to asi je, ale tady ti asi nikdo neřekne jak velká (spíš malá), to ví nejlíp on.

Takže buď se skřípěním zubů vezmeš situaci tak jak je a přejdeš to mlčením a dál se budete scházet za účelem sexu nebo mu to vyklopíš a s větší pravděpodobností začne dávat ruce pryč (pokud to o nezávazném sexu z jeho strany nebyly jen řeči).

Hups.. noo... tak ti nevím..Vypadá to, že seš zaláskovanáKdybych byla na Tvém místě,tak bych dala takovou pauzičku,vymyslela bych si , že nemám čas ,musím tam a tam..A byla bych zvědavá na jeho reakci,jestli by se mu stýskalo po mě nebo po tom sexu..To pak už poznáš..a myslím, že takhle se mu to může rozložit..když s tebou nebude teď dýl.A ty poznáš jestli z toho může být třeba něco víc Tak bych to udělala já

arrow
profile_image
Rosemary
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak zkus třeba taky po nějaké schůzce jít někam pařit a uvidíš, co na to bude říkat, jestli se třeba bude obávat, že tam budeš s někým jiným. Nebo se třeba domluv s nějakým kamarádem, aby ti zavolal, když budeš s ním a uvidíš, jak bude reagovat...
A jak často se vídáte? A jak probíhá vaše schůzka? Podle toho taky můžeš odhadnout, jestli mu jde jen o sex nebo i něco víc.
Jinak si myslím, že z nezávazného sexu by se láska vyklubat mohla

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chce jen sex a ty by ses podle toho měla zařídit a ne tajně doufat a užírat se žárlivostí. Pokud nejsi na nezávazný sex, nemá to cenu, budeš se jen trápit. Neříkám, že se to z jeho strany nemůže změnit, ale moc bych na to nesázela.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bohužel jsi souhlasila s nevztahem.. máš 2 možnosti - skončit to s tím, že jsi se zamilovala a uvidíš, jak bude reagovat - ale počítej s tím, že se může stát, že opravdu chce jen sex a skončí to. Nebo se oprosti a chovej se jako on.. je to těžký, ale musíš žít svůj vlastní život a nečekat, že se možná zamiluje i on. Jinak se budeš trápit a ve finále ti on, když začneš fňukat vpálí, že ti už na začátku říkal, že láska nebude..
Radím ti dělat to, na čem jste se dohodli, když je ten sex tak úžasný. Lepší tohle než nic. Nečekala bych, až se pán rozmyslí, jestli chce něco víc. Má svůj život, hlavně mu nebuď k dispozici vždycky, když napíše, že chce. Např hodinu před tím, než by chtěl. To totiž většinou znamená, že nemá nic jnýho lepšího na práci či zábavu a vzpomene si na tebe - sex..
Knížka - Proč muži milují potvory - přesně popisuje tvoji situaci.. S tím rozdílem, že už na začátku jsi souhlasila s podmínkou nevztahu.. H.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Láska se určitě z nezávazného sexu vyklubat může, ale v tvém případě se obávám, že se jen opět řítíš do vztahu- nevztahu, ve kterém ty budeš ta zamilovaná a hošík tě bude jen využívat a "zametat" tebou. Ráda bych se pletla, ale jeho přístup se myslím nezmění

arrow
profile_image
Rosemary
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji hradecanda: hlavně mu nebuď k dispozici vždycky, když napíše, že chce. Např hodinu před tím, než by chtěl. To totiž většinou znamená, že nemá nic jnýho lepšího na práci či zábavu a vzpomene si na tebe - sex..

S tím taky souhlasím. Když zavolá nebo napíše, tak mu řekni, že máš jiný program.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Aneee:

vztah se může vyklubat z čehokoliv a kdykoliv ač jsou původní úmysly dotyčných zcela jiné. Já bych tomu nechala volný průběh.On se často totiž chtíč zaměňuje z pojmem láska . Jinak k tvé otázce měla jsem kdysi plno vztahů. které začínaly nezávazným sexem a končily velkou láskou. Asi proto, že my ženské musíme do všeho motat city

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aneee:
A nenapadlo Tě, že třeba někoho má a Ty jsi pro něj jen milenkou?
Vím, zní to hrozně ale bohužel se s tím v okolí setkávám docela často.

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já sama jsem to nezažila, ale mám kamarádku, která to měla podobně. Ten kluk s ní pouze spal, nikam s ní nechodil, byla to jen kamarádka s výhodami. Jenže ona se do něho zamilovala až po uši a tajně doufala, že on jí také miluje a prostě čekala happyend. Jednou jí napsal, že s tím končí, že se zamiloval do jedné úžasné holky a že není důvod se dál scházet a ona z toho byla úplně na dně, nevím, jestli si to dovedete představit, bylo to opravdu hrozné, brečela, kudy chodila. Být tebou bych od toho dala ruce pryč, klidně bych mu řekla, že k němu něco cítíš a že by to vůči němu nebylo fér dál pokračovat, ale rozhodně bych tajně nedoufala, to je prostě to nejhorší a jestli se nakonec nestane zázrak, že by i on chtěl s tebou něco víc než sex, tak budeš úplně v hajzlu.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Bugsbunny:
Já zažila to samé, proto už jsem skeptická.
Ač jsme to oba brali jako nezávazné, já v tom byla až po uši a pak už se mi neozval a mě zbyly jen oči pro pláč
Být Tebou to ukončím dříve aby jsi nebyla zklamaná.

Já teda ještě nejsme uplně zaláskovaná , jen přece sme se vidělu jen 3 krát
Já ani nemám v plánu mu říkát jak to cítím nebo tak , hraju tu samou hru jako on . On mi právě ještě říkal , že ty holky vždycky souhlasej a pak mu píšou jak ho milujou a naháněj ho , tak chci právě na to jít jinak Já mu pořád říkám jak jen ten sex a jak vztah nechci atd..
První schuzka co jsme se poznali nic nezkoušel , to sme se na tom pak domluvili na FB.
Po druhé jak sme se už spolu vyspali to bylo strašně fajn , po sexu sme si ještě tak hodinu povídali .
Včera to nebylo nic moc , byl hotovej během asi 1 minuty a podruhé už mu to nějak znova nešlo tak sme se sebrali já jela domu a on teda za těma kamarádama .
Jinak sms si nepíšem nebo tak , domluvíme se pokaždý na tom FB. Ten první sex jsem navrhla já a tenhle druhej navrhl on .

Reaguji na Mirindík: Tím sem si naštěstí jistá , že nikoho nemá . Seznámila jsem se s ním přez kamarádku , která ho hodně zná . Ta by mi to jinak řekla .

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aneee:
Schází te se u něj doma nebo po hotelích?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené