arrow
profile_image
Barbra007
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
chci se zeptat,jestli někdo nemáte zkušenost s nějakým dobrým terapeutem,který se zaměřuje především na problémy s alkoholem.Bohužel má velmi blízká osoba má zřejmě problém s pitím vína..Potýká se s tím už asi 4 roky,zkoušela přestat sama,ale neúspěšně..Zároveň bych jí ale nechtěla posílat přímo do léčebny.Sama se mi přiznala a chce ten problém řešit.
Kdybyste někdo měl kontakt na někoho nejlépe v Pardubickém kraji,byla bych moc vděčná!

Ahoj, přímo v Pardubicích je skupina Anonymních alkoholiků, ale chtít musí především dotyčná osoba sama. Připadně může zajít k jakémukoliv psychologovi/psychiatrovi (není to ostuda!), a on ji nasměruje...

Anononymní alkoholici Pardubice

arrow
profile_image
Barbra007
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc děkuju.Ty máš s touto organizací nějaké zkušenosti?Já mám jen trošku starch,aby jí neodradil ten název.Dotyčná se pochopitelně za svůj problém stydí,sice je ochotná se léčit,ale takových těch pocitů trapnosti jí nezbavím.Je to inteligentní člověk,ale bohužel má problém..Nechci aby to vyznělo blbě,ale zas bych jí nerada posílala někam,kde se léčí takové ty sociální případy..Spíš bych pro ní viděla nějakou vnímavou,citlivou terapeutku,která by jí dokázala vyslechnout a pomoci (aspoň psychicky).

To Ti bohužel nikde nezaručí - určitá pravděpodobnost, že na AA přijde někdo, kdo vypadá jak "z ulice", tady vždycky je. V tom případě bych asi vygooglila nejbližší AT ambulanci a domluvila se tam. Držím palce . Já osobně zkušenosti s AA nemám (jako členka), ale pracovala jsem dva roky mimojiné se závislými osobami. V Praze si klientky hodně pochvalovaly Moniku Plocovou, v pardubickém kraji bohužel kontakty nemám, ale můžu se poptat v bývalé práci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené