arrow
profile_image
nussii
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s narkozou u zubaře? Můj přítel se bojí zubaře a nemůžu ho tam dostat. Takže potřebuji kontakt na nějakou kliniku, kde mu ty zuby opraví, aniž by ho to bolelo. A nebo jsem slyšela o technice, kdy vytrhají všechny zuby a do dásně ihned nastřelí zuby úmělý. Má fobii a i když trpí jako pes, tak ho tam nemůžu dostat

A máte hodně peněz? Ona tahle metoda při uspání je totiž strašně drahá. Navíc ty umělé zuby, o tom jsem sice neslyšela, ale to bude taky dost.

Cituji nussii: A nebo jsem slyšela o technice, kdy vytrhají všechny zuby a do dásně ihned nastřelí zuby úmělý

Pokud má volných cca 200 tisíc,tak i toto je řešení
Jinak samozřejmě pod narkozou zuby spravit jdou,chce to se zeptat vašeho zubaře.

arrow
profile_image
nussii
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky peníze nejsou problém... jen chceme, aby mu opravili zuby, aniž by ho to bolelo a nejlépe na stálo

Cituji nussii: aby mu opravili zuby, aniž by ho to bolelo

V Praze má většina plastických klinik i zubní ordinace a tam zuby určitě opraví

arrow
profile_image
nussii
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Náš zubař to nedělá, tak shánim kontakt na kliniku, kde se tato metoda opravy zubů dělá. Láduje se tu práškama a já se na to už nemůžu koukat. Jeden den jsem ho už k zubaři málem dotáhla, ale nechala jsem ho v čekárně, abych si šla vyřídit tel. a on zdrhnul

Osobní zkušenost nemám. Ale zkus si najít soukromou zubní kliniku (nepíšeš odkud jsi) a poptej se. Ale pochybuju, že by ti opravdu udělali na jeden zátah celou pusu, vždyť se to přece musí trochu zahojit..

POdívej se třeba tady, zadej do googlu http://www.lekari-online.cz/stomatologie/diskuze/z ubni-implantaty-usmev/dotaz-i58362

arrow
profile_image
nussii
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

už koukám na net.. ale zatim jsem moc úspěšná nebyla. O té technice vytrhávání jsem četla ohledně Karla Gota, ten by je měl mít.
Jeho bolí celá pusa, už ani neví na jakou stranu kousat

Jo tak přesně tohle sem prožívala taky, raději sem se tu největší bolest snažila zaspat a nebo sem to řešila práškama. Na netu jsem taky hledala různé celkové narkozy při zásahu do zubu. Nakonec jsem ale zašla k zubařce, ta mě objednala asi na 8 termínu, dnes jsem byla na pátéma a musím říct, že dva dny před každou návštěvou sem z toho tak na nervy, že si říkám jestli mi to za to vůbec stojí.. Naštěstí mám moc hodnou zubařku, že ji budu věrná Ale abych jen zbytečně nekecala a trochu poradila, tak snad jen tohle http://www.asklepion.cz/

No mě by se kvůli srabáctví třeba půl mega do huby dávat nechtělo. Já občas nechápu, že se chlap může tak moc bát.. Ale zkus ty kliniky, myslím, že tam bude muset stejně víckrát.

Reaguji na nussii:
Jinak na potlačení různých strachů jsou dobrá homeopatika

http://www.kezdravi.cz/oddeleni/196-fobie-stres-a- pocity-strachu

arrow
profile_image
nussii
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kočky děkuji ty kliniky vypadaj moc dobře zítra je obvolám a uvidíme

arrow
profile_image
eleneben
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejlepší by bylo pořídit si papír od psychiatra, že trpí nepřekonatelnou fobii ze zubaře, pak by měla ta celková anestezie jít na pojišťovnu, i když si nejsem jistá přesnými podmínkami. Samozřejmě ne na soukromé klinice, ale někde ve fakultní nemocnici snad jo.

Nutno si ale uvědomit, že v celková narkóze se postupuje dost radikálně, tzn. výplně (vesměs amalgamové, kompozit nejspíš ne) na menší kazy, větší kazy a horší věci se všechno vytrhají, nevím, jestli by někde dělali např. plnění kanálků apod. Taky protézy v anestezii jsou problém. Nehledě na to, že celk. anestezie je dost velký zásah do organizmu, tudíž jsou možné komplikace jako u jakéhokoliv jiného zákroku. Je to velmi kompromisní řešení, přijde mi, že se využívá spíš pro neošetřitelné děti než dospělé.

Pro bázlivé pacienty je pak mnohem lepší řešení analgosedace nebo neuroleptoanalgezie - šetrnější, levnější, doktorovi se líp pracuje, tudíž možné širší spektrum zákroků atd. Je přítomen anesteziolog. Kdyžtak zkus vygooglit

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nussii:
ak vyberieš kliniku, najprv bude konzultácia, na ktorej lekár zistí stav chrupu a spraví panoramatický RTG oboch čeľustí a následne vysvetlí sposob riešenia.Ak priateľ trpí parodontitídou,momentálne má zápaly, lebo ho to bolí,može mu zuby extrahovať,a následne osadiť implantáty,ale ak mu bude chýbať kosť musí mu ju zvačšiť/augmentácia kosti/ alebo previesť tzv. sinus lift.Je možné, že zuby sú v relatívnom poriadku, vtedy stačí obrúsiť a nasadiť porcelánové korunky,ale v jednom sedení vytvoriť nový chrup je nereálne, to jednoducho nejde.Implantáty sa hoja 6 mesiacov,kosti takisto,a osadenie implantátov typu BOI nemusí byť preňho vhodné.
Inak čo sa týka ošetrenia,ak mu pichne do ďasien anestetikum, už nič necíti a na potlačenie strachu môže mať počas zákroku okuliare,takže nič neuvidí.
1 impl. stojí asi 12000 kč,+4000kč porcelán,+vlastná operácia,napr. sin.lift cca12000 na jednu stranu,ale je to rôzne od ambulancie.Augmentácia pod 1 zub cca 3000kč, no naskladá sa toho aj za 250000.....

arrow
profile_image
eleneben
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mate: vtedy stačí obrúsiť a nasadiť porcelánové korunky,

myslím, že v celkové anestezii se to nedělá, broušení celkem trvá a hlavně nemůžeš zachytit správně mezičelistní vztahy, a krom toho jestli se ten člověk se bojí i otevřít pusu, tak nevím, jak zvládne tolik návštěv (na fixní protetiku min. 3-4, na implantáty ještě víc..). Ale tak možná to závisí od konkrétního doktora, co uzná za vhodné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené