1. . .891011
arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Meredits:
ahoj Meredits! Tvůj příběh jsem zhltla jedním dechem. Rakovina se kolem mě vyskytuje dosti hojně, a musím říct, že zpravidla platilo, že alternativní léčba vítězila nad medicínskou klasikou. Maminka se léčila klasicky, už není , ale teta, které objevili nádor prsu již asi před 13 lety je stále mezi námi a zdravá. Včas si našla vhodného léčitele, který jí doporučil právě podobné věci, jaké užíváš a bereš a ejhle, na kontrolním CT, těsně před operací byl nádor opouzdřený a na ústupu. Takže se operace nekonala. Dále, moje kamarádka, letos jí přišli na nějaké nesrovnalosti na děložním čípku. Rozhodla se najet právě alternativu, vynechala maso - alespoň to průmyslové, začala se řídit principy taoismu (velmi velmi velmi doporučuju!), no a když šla na kontrolu, byla naprosto zdravá. Pevně věřím, že Tvoje víra v lepší a nekončící zítřky Ti dodá elán a tuhle potvoru pokoříš.

Reaguji na Raketa: Ahoj, moc mě tvá zpráva potěšila a opět posunula v mé víře dál děkuji za podporu

arrow
profile_image
papapam
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Meredits: Jednou doktoři vůbec neví co dělají a podruhé mají svatou pravdu, že? Ono je to jedno, pokud ti to pomáhá, Ať je to genetická informace, něco jiného v mase nebo jen efekt placeba. Jenom ale nechápu, proč mají rakovinu i celoživotní vegetariáni.

Reaguji na papapam: Umíš-li dobře číst a chápat, což předpokládám, že ano, tak jsi se jistě dočetla, že jsem nic o tom, že lékaři neví, co dělají, neřekla. Řekla jsem, cituji: "Lékaři se pouze řídí zaběhnutým standardem, což neznamená, že jeho indikace je v daný moment správně zvolená. Lidský organismus je každý jiný a nikdo nemůže vědět, jaká bude jeho odpověď. Nicméně lékař, jež indikuje takto razantní krok, by měl věnovat větší pozornost této odpovědi"
Tvá poslední věta svědčí pouze o tom, že jsi vůbec nepochopila o čem příspěvek je.

arrow
profile_image
Bobinka
od 31. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Meredits: Ahoj Meredits, celou diskusi jsem si přečetla. Tvůj příběh je mi kapku blízký. Také mám rakovinu, začalo to bulkou v prsu. Myslím, že chemoterapiie jsou v mém případě také spíše zlo než užitek. Onemocnění u mě začalo pře dvma lety, operace malého nádoru a pak chemoterapie "preventivní", na případné uvolněné nádorové buňky. Po roce rozsáhlá recidiva v uzlinách. Opět operace a opět nasazena preventivní chemo. Nádory se vyříznou a pak se léčí něco, co není vidět, takže se ani nemůže vědět jestli to zabírá. Po druhé chemo se mi zvětšily uzliny v nadklíčku a vypadá to na progresi při léčbě. Takže k čemu jsou celé ty jedové dýchánky?? O tom utrpení co po každé dávce prožívám ani nepíšu, je to cesta peklem! Další dávku jsem se rozhodla nepodstoupit a ráda bych zahájila bylinnou kůru. Metastatická rakovina prsu je z lékařského pohledu nevyléčitelná, tak proč se zbytek života ničit chemoterapií. Z hloubi duše lituji, že jsem se nechala uhoupat a opět na chemo šla. Kdybych to nepodsoupila, jsem pevně přesvědčená, že nemoc by se vyvíjela stejně, ne-li pomaleji. Větší strach mám z postoje lékařů, kterým řeknu, že jejich léčbu odmítám, než z nemoci samotné. Ty nevěřící pohledy lékařů a sester když jsem líčila své utrpení po chemo mi úplně stačily. Myslím, že každý má právo rozhodnout se podle vlastní úvahy o dalším životě. Když odmítnu chemo a do roka zemřu, bude se říkat: "jo kdyby neodmítala léčbu mohla tu ještě být", ale je otázkou bylo by tomu opravdu tak a pokud ano, stál by ten život se zdevastovanou schránkou i duší vůbec za to?!

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na papapam:
Já myslim,že to není jen o to být vegetarián..člověk by měl svojí potravě věnovat komplexní pozornost.
Každý věří něčemu jinému...já jsem spíš pragmatik...ale souhlasím co píše Bobinka
že nestojí si uměle prodlužovat život na úkor jeho kvality...
já osobně bych se neléčila konvečními metodami, pokud bych neměla velkou naději na život...

arrow
profile_image
Bobinka
od 31. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ellenuschka: při operaci mi chtěl odebrat z podpaží celou axilu a já si trvala na tom, že jen sentinelovou uzlinu

Ahoj. Mě odebrali jen sentinelouvou uzlinu, ta byla negativní na rakovinové buňky a do roka mi museli vzít všechny uzliny, protože se mi tam objevily metastázy, takže jak jsem tenkrát byla ráda, že mi udělali šetřící výkon, tak jsem později litovala, že to rovnou nevzali všechno, protože bych se tím vyhla další operaci a následné chemoterapii. Negativita sentinelové uzliny totiž bývá v určitém procentu falešná, což byl zřejmě zrovna můj případ. Prostě smůla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené