V lednu se budu objednávat na CT. Nevím, zda moje alternativa mě vyléčí, ale určitě tu nemoc brzdí, to mohu říct s jistotou. Jinak denně beru 2 gramy vit C, kyselinu listovou, spirulinu, B complex, hlívu ústřičnou, Omegu, B17, dále nejím maso (obsahuje RNA a DNA - stavební prvky rakoviny), ikdyž jednou za měsíc si dám kousek kuřecího. Snažím se kupovat potraviny bez konzervantů a barviv, omezuji sladké (snižují imunitu a rakovin.buňky je milují).Dále piji bylinné čaje z Vilcacory a Tahuari...no akorát teď s těmi čaji nějak polevuji, ono vařit to každý den je celkem otrava. Teď nově začínám brát přípravek Gesavit (Biocol), náhodou jsem ho objevila, zda bude mít kýžené účinky zatím nevím.

Reaguji na Meredits:
Z celé duše ti držím palce.
Jako doplněk bys mohla i Ovosan,nevím jestli to opravdu funguje,ale mojí mamině dodával energii.Ono zkusit by se mělo vše.

Cituji Janissinka: určitě se o to začnu více zajímat

Ono to zcela jistě fungovalo,je záhadou,proč se k tomu nikdo nevrátil a velká škoda.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moje babička pila toto http://www.lekarna.cz/nutridrink-balicek-5-1-6x200 ml-roztok-1/ ....dávali jí to jak v nemocnici, tak jsme jí to kupovali i my aby toho měla dostatek...jsou v tom všechny látky, které tělo potřebuje aby mělo sílu takhle bych si osobně představovala léčbu..prostě posilovat imunitu aby sežrala rakovinu
držím palce tobě i druhé slečně co také bojuje..

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: Ono to zcela jistě fungovalo,je záhadou,proč se k tomu nikdo nevrátil a velká škoda.

možná to spousta lídí vzdala kvůli tomu jak zareagovala odborná veřejnost...mě by taky odradilo, kdyby byli všichni kolegové proti mě...žel bohu snad bude někdy génius pana fortýna uznán

Co se týče Ovosanu, bavila jsem se s jednou lékařkou o tomto přípravku a řekla mi, že jeho složení na ní působí stejným dojmem jako složení vajíček s majonézou. Je dobrý, to ano, ale jde o předražený produkt.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Meredits: a nezvažovala si najet na tvrdou makrobiotiku?

Reaguji na Lucrezia: Popravdě jsem se ještě makrobiotikou nezabývala, podívám se na to

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, co se týče té zeleniny, ta je zmíněna z toho důvodu, že rak. buňky se množí v kyselém prostředí ( z chem. hlediska ) a v zásaditém umírají. A jediné, co je stoprocentně zásadité z potravin, je zelenina. Proto se doporučuje spousta zeleniny, brambor, ale i rýže, dále omezit maso na minimum, kuřata nejíst vůbec, to samé uzeniny. V kuřatech jsou hormony, v uzeninách éčka. Dále omezit bílou mouku, cukr a výrobky z nich a nahradit zdravou alternativou.
A vitamíny jsou kapitola sama o sobě. U zdravého člověka podporují imunitní systém, ale u nemocného s rak. se dosud neví přesně, zda-li "nepřiživují" rak. buňky. Existují studie takové i makové. Takže se syntetickýma vitaminama opatrně.
Film jsem viděla, jiné taky a nezaznamenala jsem slůvko lži. Veškeré informace v nich uvedené lze ověřit a na zdroje se tam otevřeně ukazuje. A je známý fakt, že hodně onkologů nebo lékařů, když se jich to týká nebo jejich rodinných příslušníků, chemo a radio léčbu odmítá. Ve světě jsou o hodně dál , co se týče alternativních metod, dokonce jsou i propláceny pojišťovnou. To jen u nás má slovo alternativní medicína pejorativní nádech.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aangie:
ano o těch lékařích jsem tu mluvila...moc by mne zajímalo jak léčí svoje rodiny nebo i sebe...
díky za info

arrow
profile_image
papapam
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímalo by mě, kolik z vás ví, jak chemoterapie vlastně funguje. Leckdo si pořádně neuvědomuje ani to, co že to vlastně je ta rakovina...
Osobně bych chemoterapii úplně neodsuzovala, často je to poslední možnost, jak nemocnému pomoct. Samozřejmě musí být dobře zvolená a i tak na ni bude každý organismus reagovat jinak...

Cituji Meredits: nejím maso (obsahuje RNA a DNA - stavební prvky rakoviny)

Moc ti přeju, že je ti fajn a doufám, že ti to dlouho vydrží. Na tohle ale musím reagovat.

Genetická informace je stavební prvek rakoviny? Promiň, ale to je absurdní... Přijímání cizí genetické informace by bylo škodlivé, protože by mohlo změnit vlastní genetický kód, ale organismus na to má své metody. Genetická informace potravy je ničena.
A hlavně, rostlinná potrava má také svou DNA !

Reaguji na papapam: Vzhledem k tomu, že mi to řekla lékařka nepředpokládám, že by to bylo absurdní

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Meredits:
Moc ti držím palce aby jsi se uzdravila

Cituji Meredits: Lékaři se pouze řídí zaběhnutým standardem

toto je naprostá pravda lékaři se řídí něco jako směrnicí a z ní vybočit hlavně nechtějí a to z toho důvodu, že kdyby poradili něco co tam není napsáno a člověk by na to umřel a chtěli ho zažalovat, tak pak má smůlu, protože to není doporučený přástup. Týká se to hlavně léků. Doktoři nedoporuří žádný lék navíc ani preparáty které se dají koupit. Tohle vím od kamarádky co dělala v nemocnici a dokonce i z vlastní zkušenosti.

Mám jednu dobrou kamarádku která dostala rakovinu před 19 lety a doposud žije ona skloubila léčbu alternativní s medicínskou a vyplatilo se ji to. Hlavně 1/2 roku nejedla nic jiného než rýži natural a pila jen bylinkové čaje. Dále si nechala udělat kapičky z krve, moče a stolice. Před těmi 19 lety to bylo neskutečně drahé a taky o tom skoro nikdo nevěděl, dnes už to není nic nezvyklého. Mimo jiné jedla homeopatila, atd..... Chemoterapii se ale také nevyhla, sama si o ni řekla. Prostě pro to chtěla udělat vše co šlo a vyplatilo se jí to.

Před 6 lety dostala rakovinu moje kolegyně. Od této mojí kamarádky jsem ji předávala informace a kolegyně je naživu a zdravá

Jo a ze strátů vlasů si nic nedělej, většinou vlasy narostou ještě krásnější a hustší nežli byly. Ona chemoterapie je jakési hnojivo pro ně.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Slunečnice1: toto je naprostá pravda lékaři se řídí něco jako směrnicí a z ní vybočit hlavně nechtějí a to z toho důvodu, že kdyby poradili něco co tam není napsáno a člověk by na to umřel a chtěli ho zažalovat, tak pak má smůlu, protože to není doporučený přástup. Týká se to hlavně léků. Doktoři nedoporuří žádný lék navíc ani preparáty které se dají koupit. Tohle vím od kamarádky co dělala v nemocnici a dokonce i z vlastní zkušenosti.

přesně tak....dnes je lékař jednou nohou v kriminále

arrow
profile_image
Harakiri
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Meredits:
Tedy, já jsem stejně stará (mladá!) a musím říct, že mě taky přejel mráz po zádech. Nevím co bych dělala já. Neumím si to představit, snad ani nechci.
Obdivuji odvahu a protože vím, nebo si to myslím, že lítost nikomu nepomůže, držím ti všechny palce a obdivuji rozhodnutí. Člověk, když je mladý bere zdraví jako naprostou samozřejmost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené