další

poslední

Snažím se aktuálně zbavit veškerého IKEA harampádí (kromě některých doplňků a pracovního stolu), nebo ho minimálně aspoň nějak upravit. Hrozně mě štve, jak je na první pohled poznat, že je to právě odtamtud, takže dneska jsem přehodnotila plán a přemalovávám a dekoruju krabice.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Tineski: Snažím se aktuálně zbavit veškerého IKEA harampádí

Až něco budeš mít, tak to sem dej Já jsem pořizovala spoustu věcí v ikea, skříně pax, postel, komodu, jídelní stůl a velkou knihovnu, všechno hodně jednoduché, aby se s tím pak dalo ještě pracovat.. Přiznávám, že mě ten ikea styl trochu štve, ale zase jsem ráda, že ty věci nejsou staré a budou nějakou dobu sloužit. Jen pořád nevím, jak se zbavit toho otisku designu ikea

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji darig: jak se zbavit toho otisku designu ikea

Tady máš stránky pro inspiraci . Lidi tam vkládají fotky svého upraveného ikeáckého nábytku. Něco je spíše k pousmání, ale někdy jsou tam fakt dobré nápady a opravdu se ta "pachuť Ikei" změní.
http://www.ikeahackers.net/

Reaguji na Tineski: Moc hezké a útulné . Ani není vidět, že je to starý panelák.

Reaguji na ell-li: tak to je jasné já tímto spíš myslela lidi, kteří už pracují né studenty..Jak chceš změnit pokoj to je na tobě. Kup si nějaký časopis nebo se podívej na fotky na internetu a inspiruj se. V každém obchodě chytneš nějakou inspiraci hlavně to chce barvy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené