arrow
profile_image
ell-li
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dirtyangel: Strašně moc děkuju za rady Podívám se po těch nálepkách a dekoracích.. Pochybuji, že by nám dal majitel peníze na vymalování, podlahu a různé podobné investice.. Takže by to šlo všechno z naší kapsy... Ikea prodává závěsy na metry? U nás je totiž ještě ten hodně vysoký strop, jak to bývá ve starých domech.. Proto si s tím závěsem nevím rady,ani jak by to vypadalo, mít závěs od stropu dolů

Reaguji na Dirtyangel:

Hlavně v klidu nemyslela jsem to zle ale tak jako ty i já dala příklad za kolik to lino může koupit.

arrow
Neprodává v Bazaru

http://www.nyx.cz/index.php?l=topic;id=18891
projdi si toto téma

arrow
profile_image
ell-li
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Peg: Teda, zajímavé líbí se mi nápady z palet to by mě nenapadlo z čeho všeho jde udělat nábytek

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ell-li: taky se mi to líbí..Mám právě v plánu, předělat si svůj starý nábytek(přemalovat,přetapetovat atd..) až se budeme s přítelem jednou stehovat do sveho bydlení. Nábytek je totiž hodně zachovalý,kvalitní je mi líto ho vyhodit a chci ušetřit a líbí se mi věci,které maji takový ten jakoby starodávný vzhled, takže hledám inspiraci a těším se na léto až si už vyzkouším něco natřít a změnit alespon pro představu. líbí se mi tam ten zelený stolek do obýváku z té palety..

Taky bydlím v pronájmu, kde byl starý nábytek (po babičce tak z 50. let), koberec volně ložený na parketách, ale asi tak přes polovinu místnosti jenom, žádné závěsy, nic. Majitelka mi řekla, že můžu z pokoje vyhodit co chci, že je to stejně starý harampádí. Za to, že jsem vyvezla téměř všechno do sběrného dvora (2 staré skříně, hnusná komoda, rozlámaný konferenční stolek), tak mi proplatila nové světlo co jsem koupila (ale po odstěhování si ho taky odvezu).

Začala jsem větší investicí, a to kobercem (koupila jsem levný, ale pěkný, 2000,- za 20m2) a výmalbou, která ale nepřišla na strašné peníze, do 500,-. Přetřela jsem skříň, stolek z bazaru, ze starého peřináče nový jako toaletní "stolek". (najdeš tady ). Další věci předělávám tak postupně, mám nový pracovní stůl, pověšené závěsy a záclony, teď aktuálně vyrábím obrázky na zeď nad postel, chystám se na přetření a předělávku židlí. To už nejsou nijak finančně náročné věci, nejvíc utratíš za barvu a případné textilie, ale pokud jsi šikovná (a i přítel samozřejmě), tak se dají udělat pěkné věci za málo peněz.

arrow
profile_image
ell-li
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tineski: To jsem ráda, že jsi sem přispěla, protože už jsem koukala na téma, které jsi zakládala a teda klobouk dolů, je to krásný.. jsi vážně šikovná.. Neměla bys ještě nějaké fotečky,prosím? Já mám skřín ze světlého dřeva, ale vypadá opravdu hrozně, je celá oškrábaná, tak snad ji ta barva změní do novoty Akorát nevím, jestli bych šla do bílé barvy, i když vypadá to nádherně..možná bych ale radši barvu světlého dřeva..

arrow
profile_image
ell-li
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Peg: Přesně, ten zelený stolek z palety mě taky upoutal ale dostal mě i ten gauč vážně originální..

Reaguji na ell-li: Díky, zítra se chystám dotřít ten peřináč a rám zrcadla. Procházela jsem celý týden různé blogy a strašně mě svrbí ruce. Už jsem včera i malovala obrázky, co dám potom do rámečků.

Nějaké fotky můžu poslat zítra.

arrow
profile_image
ell-li
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tineski: Tak už se moc těším a nemůžu se dočkat.. A na jaké blogy se koukáš? Máš nějaké oblíbené?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji ell-li: A na jaké blogy se koukáš? Máš nějaké oblíbené?

taky mám zájem o inspiraci

Miluju každý kousek na tomto blogu, pak taky hodně koukám na Ikea Hackers , kde při nějakých opravdu pěkných kouscích je pak většinou i odkaz na blog toho tvůrce a na tom pak odkaz na další blogy, a na další a další, až mám otevřených asi tisíc záložek a nevím na co dřív koukat (jako právě teď). Pak koukám taky dost na Pinterest a zažádala jsem si už o pozvánku, abych si tam mohla ukládat svoje oblíbené obrázky a zajímavosti na internetu - je to o moc praktičtější, než ukládání do záložek (do kterých už pak znova moc nekoukám).

arrow
profile_image
ell-li
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tineski: Nádhera! Nemůžu se od těch blogů odrthnout Zaujalo mě hodně to světlo hned na tom prvním blogu,který si uvedla..něco takového bych mohla udělat z našeho starého lustru, ale nevím jak to vymyslet s tou koulí..

Cituji ell-li: něco takového bych mohla udělat z našeho starého lustru

Jsou to na klasické ikea kulaté papírové světlo lepený kávový filtry, někde je tam i postup jak to vyráběli, ale pak jim to spadlo (asi je to hodně těžký), ale přidám ti tady jinej návrh, co se mi hrozně líbí. Akorát já nemám lustr, tak to nemůžu zrealizovat. Děsně se mi to líbí a přemýšlela jsem to udělat i stínovaně (od bílé dole přes třeba růžovou až do rudé nahoře, ale spíš až hodně nahoře, aby to zbytečně netlumilo moc to světlo).

http://mixedthreads.com.au/?p=288

Tak jsem se donutila uklidit a přidávám nějaký fotky. Bydlím prakticky v jednom pokoji a k dispozici koupelna a kuchyň, ve starém panelákovém bytě, který nebyl rekonstruovaný snad od doby kdy panelák postavili. Takže všechny funkce musím mít v jednom pokoji, který má asi 20m2.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené