Ahoj děvčata, tak vašich 38 cm vám tu závidím...já mám 42cm a to je problém :-/ Moc ráda bych, aby se mi lýtka zmenšila, jenže plastických operací se docela bojím, hlavně tedy léčby pooperační...Kdyby byly nějaké jistoty, tak bych do budoucna možná na nějakou tu operaci šla. Jinak sehnat vysoké kozačky, to je opravdu problém!! Jedny jsem nakonec sehnala, že mi bylo i jedno, že stály 3tis. Normálně bych si takhle drahé boty nekoupila, když vím, že se hned oddělají, no a taky že jo, po zimě mám prorvaný podpatky od kostek a zmrzlého sněhu, který byl letos i ve městech.
Docela by mě zajímalo, jak dopadla ta slečna, co šla na konzultaci v Pardubicích?

arrow
profile_image
Iinka
od 18. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, když jsem přemýšlela o liposukci lýtek, náhodou jsem narazila na tuto stránku. Nyní jsem 2 měsíce po zákroku a chtěla bych se s vámi podělit o mé zážítky.
Podstoupila jsem tumescentn liposukci lýtek kompletně od kotníků až po kolena v celém obvodu (možná někdo neuvěří, že tuk může být i na holeni). Obvod mých lýtek před operací byl v nejširším místě 43 cm. Během 5-ti hodinové operace, která byla velice náročná jak pro mě, tak i pro paní doktorku, mi bylo odsáto dohromady 1,4 litru tuku! Tedy taková "petka" plná tuku , tedy 700 ml z každé nohy. Osamotné operaci by se dal napsat hodně dlouhý článek, ale řekla bych jen tolik, že je to velice náročný zákrok, který nedoporučuji citlivým jedincům. Vážným zájemcům o tento druh zákroku poskytnu ráda informací víc. Závěrem bych dodala, že všechny komentáře typu že na lýtkách se nedá moc zhubnout, jsou opravdu lživé. Je to dva dny co jsem se konečně odhodlala změřit svůj obvod po zákroku a věřte nebo ne, čekalo mě milé překvapení v podobě 35-ti centimetrů!! Jak krásně se mi zapínají kolečkové brusle a staré kozačky můžu s radostí vyházet!

Linka
Tak to je absolutí paráda, já mám přes lýtka 41 cm v nejširším místě (asi 1cm jsem sundala díky Vacushape), ale obávám se, že by výsledek nebyl takový jako v tvém případě, jelikož veliká lýtka jsou v naší rodině dědičná. Chtěla bych se tě zeptat, jak dlouho jsi se po zákroku "zotavovala" a u koho si byla? Tak by mě zajímalo, jestli se platí něco za to, když jdeš jenom na konzultaci. Já se toho docela bojím a nevím, jestli se mi chce dávat takové peníze, když je výsledek nejistý, ale tvůj případ mě velice nabudil... Mockrát děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Iinka
od 18. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

_zabunka_
Milá Zabunko,
velikost lýtek mám taky dědičnou, taťka má lýtka jako kulturista a mamka má nohy taky hodně silné. Já sama mám úplně normální postavu 172 cm a 58 kg a jediný tuk na mém těle se mi usazuje bohužel jen v nohou. Takže jsem se rozhodla té genetice pomoct. Jsem z Jihlavy a máme tu velice šikovnou paní doktorku. Jmenuje se Procházková a shodou okolností je to maminka mého spolužáka. Je velice zkušená a jako jedna z mála doktorů má těch lýtek za sebou docela dost (i když po mém zákroku říkala, že je už dlouho nechce ani vidět). Konzultace je bezplatná, prohlédne si tě a řekne ti co a jak. Pokud by se jí zákrok zdál neefektivní, tak by ho neudělala, řekne ti narovinu, co od toho máš očekávat. A další výhoda je, že nejsme v Praze nebo v Brně, tudíž i cena není tak vysoká. Akorát tě nepotěším tím, že zotavování opravdu trvá, je to takovej běh na dlouhou trať a bolestivost je opravdu dost velká, takže bych tenhle zákrok doporučila opravdu tomu, kdo si je jistej, že do toho chce jít. Punčochy jsem nosila neustále 7 týdnů a pod dlouhé kalhoty a na spaní je nosím stále, ale to je na každém, jak se cítí. Pokud máš další dotazy, klidně se ptej..

Iinka
Mockrát děkuji za odpověď, tak to ta zotavovačka je pěkně dlouhá, to nevím, jestli bych to vydržela...já teda nejsem hubená, ale ani ne tlustá, udržuji se dosti cvičením a při představě, že bych 7 týdnů necvičila...no...
Jinak mi totiž přijde, že to lýtko tvoří hlavně sval a tuk skoro žádný, proto jsem se ptala ohledně té konzultace. Nebyl by pro mě problém do Jihlavy dojet. A můžu se ještě zeptat, na kolik to teda v Jihlavě vyjde? A s liposukcí je tedy lepší asi počkat po létě, s návlekama bych se nikde ukazovat nechtěla A jak je to s normální chůzí po zákroku?

arrow
profile_image
4zelka4
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, ja sa chcem s Vami tiež podeliť so svojou skúsenosťou. Neviem, ako je to možné, ale mne sa podarilo schudnúť na lýtkach 2cm za necelé 3 týždne. Za túto dobu som robila každý deň výpony a cvičila som Pilates, takže neviem, ktorá z týchto 2 činností zabrala. Predtým som mala lýtka také "mľandravé", dosť tuku na nich bolo, ale teraz, keď si ich chytím, cítim rapídny úbytok tuku. Na liposukciu by som v živote nešla, keďže takáto prkotina, akou sú širšie lýtka, mi nestála za to riskovať. Ale teraz som spokojná a viem, že to ide aj bez operácie -cvičením - v prípade, keď tú šírku lýtok ma na svedomí tuk a nie lýtkové svaly.

Je tady někdo čerstvě po liposukci lýtek? Můžete napsat, jak jste spokojené s výsledkem?

arrow
profile_image
ValerinkaValerinka
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem 3 týdny po lipo lýtek, ale závěry si ještě nechám tak za 14 dní, ať je to objektivní. Zatím celkem dobré ale uvidíme ve finále

arrow
profile_image
Terezska1992
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já chci taky liposukci lýtek,ale bojím se bolesti

arrow
profile_image
Lady Lili
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Beruška3: Je tady někdo čerstvě po liposukci lýtek? Můžete napsat, jak jste spokojené s výsledkem?

Ahoj Tak já mám za sebou lipku lýtek a pak ještě jednu dodělávku (korekci) a chystám se ještě na jednu - opravdu běh na dlouhou trať Spokojená úplně nikdy nebudu, nožky prostě nemám hezký a na to je i liposukce krátká...Zatím jsem o 1cm dole v nejširším místě, takže ze 40 na 39cm. Bohužel trpím na otoky takže často mám zase těch 40cm. Nejvíc je to asi úbytek znát nad kotníky. Uvidíme jak dopadne poslední dodělávka...pak už mi asi nezbude něž se smířit s tím že lepší už to nebude a pracovat na mém celoživotním komplexu spíše v hlavě

Reaguji na majdicka123: Reaguji na glamorousss: Mně to přijde úžasný oproti tomu,jak to vypadalo ty lýtka předtím...taky s tím mám problém a určutě nebudu váhat vyhodit nějakých 21litrů za liposukci...stopro do toho du!

arrow
profile_image
gamii
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Maket DeLonge: Radši zkuste cvičit kalanetiku než liposukci, po 3. cvičení mám na lýtkách 1 cm pryč mám na nich jen svaly!

arrow
profile_image
Skardicka
od 24. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj tak se taky k Vám přidávám.
Mám obvod v nejširším místě 40cm... 169/65kg
Ikdyž jsem zhubla na váhu 58kg tak lýtka byly neustále stejná.
S tím to problémem se už trápím od dětství. Jak já bych ráda nosila sukně, ale ty maximálně vytáhnu v letě když už je neúprostné vedro.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené