Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu někdo byl na liposukci lýtek. Jsem štíhlá ale lýtka mám svalnatá a dost mi to vadí. Mám tam převážně svaly ale myslím, že by i liposukce trošku pomohla, protože se mi i trošku třepou, takže úplně sval v nich asi nebude ale i trochu tuk. Všude čtu, že by na to pomohlo jedině drasticky zhubnout, pak by šly dolu i ty svaly ale to nechci, protože nejsem tlustá. Pokud má někdo nějaký tip jak shodit svaly na lýtkách, napište prosím

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A to se opravdu dělá liposukce lýtek nebo tě to jen napadlo?

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bych možná spíš tipla, že pomůže cvičení, co svaly protáhne - joga, pilates. Liposukce asi ne, pochybuju, že je tam co odsávat.

no pochybuju že ti vypumpuje někdo těch már mililitrů tučku na lýtku..já mám stejný problém že mám svalnaté i stehna a vypadají obrovsky a nejradši bych si nechala všechny svaly vyoperovat.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asiatky bývají štíhlé a mívají takové zbytnělé lýtkové svaly. Dávají si tam botox a sval na čas splaskne. Funkci lýtka to nijak nevadí. To jenom pro úplnost, protože nevím o tom, že by se to u nás dělalo. Navíc tam asi musí jít toho botoxu hodně, tak nevím, kolik by to mohlo stát. Liposukce podle mně není cesta, pokud jde o sval.

Když jsou lýtka zpevněná a vytvarovaná, není problém o nějaký cm více. Nošení podpatků také dělá zázraky. Sice nesleduji stránky plastických operací, ale myslím si, že v dnešní době se dá snad udělat všechno. Toť otázkou, jestli to je tak akutní.

Cituji sarra: Když jsou lýtka zpevněná a vytvarovaná, není problém o nějaký cm více. Nošení podpatků také dělá zázraky.

Bohužel nošení podpatků to ještě více zvýrazňuje a u svalnatých nohou, ne u zpevněných, to vypadá fakt ošklivě. Podpatky miluju, nosím je denně, ale kvůli svalnatým nohám už jsem na sobě přes 10 let neměla sukni.

Reaguji na Ciiicaaa:
Z galérky musím konstatovat, že ty nejsi tím případem, co by měl skrývat nohy v dlouhých nohavicích. Sebekritika není na místě. Ale k tématu......podpatky právě nohy prodlouží a opálení nohou také je hrajícím plusem. Nicméně jsou muži, kterým nožky jako tyčky imponují, ale i tací, kteří jsou zastánci opaku.
Skvělá sbírka bot.

Reaguji na sarra: Jo díky

Ono např. tady http://3.bp.blogspot.com/-uBtFkZmXuXg/Ueb61apx_GI/ AAAAAAAAGg4/tCe-p2pSQ_s/s1600/IMG_6852.JPG jsou ty nohy svalnaté, štíhlé. To vypadá hezky, snad i lépe než jen noha-tyčka. Ale představ si svalnatou - objemnou - nohu. Jasně, lepší než třepající se rosol, ale do sukně fakt nic moc.

občas se liposukce lýtek dělá, ale opravdu jen, pokud je tam dost tuku, ne jenom troška. Ale zcela určitě budeš mít problem najít chirurga, který by se toho chtěl ujmout, ono se to totiž hodně často nepovede. Zkus poslat fotky Janečkovi, nebo Kufovi, ten je docela odvážný. Ale radši si to rozmysli, abys pak neplakala po svých starých lýtkách

arrow
profile_image
mell
od 29. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janeček asi před 5 lety do toho jít nechtěl, ale samozřejmě záleží jak tvá lýtka vypadají ,dcera měla smůlu , je taky štíhlá ,vysoká ,ale ta lýtka má fakt silná ,sukně taktéž nenosí. Sportuje pod vedením a prostě se toho zbavit nedá , má to bohužel po tatínkovi

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedělej si ze svalnatých lýtek hlavu. Nejspíš si dost sebekritická. Pokud ti i ostatní říkají, že máš svalnatá lýtka, tak buď ráda. Představ si, že by ti všichni říkali, že máš tučný lýtka. svaltaný lýtka jsou mnohem lepší než tučný lýtka! Vykašli se na to, každej sme ňákej a každýmu na sobě něco vadí a ne každýmu se líbí to stejný, věřím, že se najde spousta chlapů, co by tvoje lýtka dokázala ocenit, když bys vzala na sebe sukni.

arrow
profile_image
berus77
od 10. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Fakt je to tak strašné? Kamarádka má taky silná lýtka taky, ale mě se to líbí víc než takové ty kozí nohy bez lýtek. Nejlepší by bylo si z nich udělat přednost.

Holky holky..to že má ženská vysportované a svalnaté nohy, přece nebude nosit sukni ne? Já je mám taky velké lýtka a stehna , ale nic se mi netřepe a sukně nosím a co jako

Tak zas takový extrèm to není ale mám z toho docela komplex, vždycky jsem chtěla hubeňoučký lýtka :D uvidím. Já ráda běhám ale po tom jsou ještě větší :D

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené