Dnes mě v drogerii zaujaly čokoládové odstíny,jelikož jsem nenašla diskuzi o těchto odstínech,zajímalo by mně,která z nich chytá světlejí a dokaže překrýt červený odstín.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

S čokoládou jsem barvila sestru, na přírodních popelavě myších vlasech chytla čokoláda od Castingu do hnědo-zrzavo-medova.Rozhodně ne jako na obrázku a pochybuju že by překryla červenou

arrow
profile_image
Saňule
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem čokoládu od Wellatonu, chytla podobně jako na krabičce, ale na venku na denním světle byla do zrzava.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem měla čokoládu od Castingu a při vymývání šla do zrzava, takže červený odstín podle mě nepřekryje.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě Casting překryla takový zrzavý nádech, ale fakt viditelný, ale při vymývání šla taky do zrzava.. Bohužel mám ale s Wellaton barvami taky špatnou zkušenost - měla jsem světle hnědou a na to, že je permanentní, tak se taky vymývala a zůstaly mi nazrzlé vlasy, které jsem předtím ještě neměla, pak jsem na to dávala ten Casting..

arrow
profile_image
jacketo
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blogerka

Měla jsem wellaton a osobně ho nedoporučuju. Špatně se to nanášelo, barva byla skoro všude a vymývala se mi z vlasů snad ještě týden, takže jsem vždycky zašpinila polštář, pokud jsem si na chvíli lehla po sprše :-/
Ani se mi nelíbilo, jak barva chytla.
A vlasy byly po umytí strašně vysušené, horší než sláma. Zachránilo to to jejich sérum nebo co to je v té krabičce, pak byly docela v pohodě.
Jediné plus vidím ve výdrží. Drží hodně dlouho a i když jsem se od té doby už jednou barvila, tak mi zůstal jeden pruh staré barvy, kde jsem dobře nenanesla barvu novou. Takže výdrž solidní. Ale ten zbytek, znova bych si ji teda nekoupila a rozhodně bych ji nikomu nedoporučila. To si radši barvím vlasy klasicky postaru.
Mám ráda Garnier Color&shine, ta byla k vlasům šetrná, ale barva byla dobrá. A pak ještě Palette Color&gloss, ta byla taky velice dobrá. Obě mají přírodní složky, takže vlasy zároveň i vyživí.
A hezky mi chytla i Palette color shampoo. Z8leží, jestli chceš opravdu barvu nebo třeba jen přeliv
Já sama mám radši čokoládové odstíny, protože jsem od přírody brunetka, tak vlastně chci jen svou barvu zvýraznit a podtrhnout.
Teď jsem si koupila novinku od Garnier Color Sensation, chci ji dnes vyzkoušet, tak jsem zvědavá na výsledek

Mám ted vlasy vymyté s pěti centimetrovým odrostem,nejsou zase červené jako víno,jsou spíše hnědočervené..červený odlesk je znát na slunci a při světle..Chtěla bych změnu,ale nelíbí se mi tmavá barva..Ted jde o to zda to má cenu..abych si ještě nepohoršila..Od Castingu jsem měla červenofialovou a byla jsem téměř černá a držela snad pul roku..Mám vlasy jemné a chytá mi na ně vše spíše do černa..

Doma mám barvu Perfect Mouse odstín oříšek a hodně červeno-fialových barev a přelivu..Včéra mně usedly v hlavě ty dvě čokoládové..

arrow
profile_image
Rina24
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Casting Čokoláda je nádherný odstín

Reaguji na Rina24: Zkoušela jsem Wellaton a bohužel se hnědá na mně nikomu nelíbila..tak zpět hnědo-fialová

arrow
profile_image
Rina24
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem měla vlasy barvené na tmavší hnědou a chtěla je trochu oživit. Nabarvila jsem tím Castingem Čokoláda a super, vlasy mají krásné odlesky, každý mi ji zatím chválí. A do zrzava se nevymývá, tak zkus ještě tuto

Reaguji na Rina24: Zkusím to je to jen přeliv tak tím nic nezkazím maximalně vlasy ožívím a když budou nějaké odlesky třeba do červena aspon si toho někdo všimne.

arrow
profile_image
Rina24
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Janina1010: Taky jsem si myslela, že mi to nechytne, protože mám tmavší vlasy, ale výsledek překvapil Dokonce se mi to líbí víc než studené odstíny, kterými jsem se barvila... A jak říkáš - je to jen přeliv, tím nic nezkazíš. Tak ať se dílo zadaří a pak dej vědět, jak jsi dopadla

Reaguji na Rina24: A nemáš nejakú foto svojich vláskov s tým Loreálom? Ta čokoláda sa aj mne veľmi páči, len sa bojím že bude dosť tmavá. Ak sa ti dá, hoď sem foto ďakujem

Reaguji na Rina24: Jen co se mi vymyje višnový přeliv dám čokoládu.Už jí mám koupenou když byla akce v Tescu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené