1. . .345678
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helinda:
Asi po dovu měsících jsem ji použila znova, a odrosty opět krásně bílé, ale asi 2cm za odrosty opět zrzavá čára, takže si od téhle barvy dám asi pauzu.. Protože ta zrzavá se nechce pořádně vymýt..Dala jsem si přes to přeliv tak už je to o dost lepší,ale furt je to vidět, což mě dost mrzí..

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Viktorka723:
ano, to se mi přesně stalo taky a už mi to tady někdo radil, na ty vlasy již odbarvené na světlo by se Extreme Platinum už nemělo dávat, páč mě se stalo to samé (a to jsem to měla v těch délkách max 10 minut). Tmavé odrosty krásně bílé a zbylé již odbarvené vlasy mi zoranžověly. Já si bohužel ničím vždycky vlasy ve dvou krocích, takže poté dávám na hlavu Garnier Olia 9.00 a celé se to sjednotí do krásně plavé. Ale je to bohužel další chemie ten samý den. Ale žádný jiný způsob jsem nevymyslela. Casting 1021 mi nepomůže. Jen na Olia. A dávala jsem fakt jen tu devítku, a i tak to bylo velmi světlé! Desítky už bych se bála. Ale opravdu to krásně funguje. Vítám jakékoliv nápady, jak dobarvovat tmavé vlasy (odrosty) na blond v jednom kroku

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helinda:
Já jsem si hlídala abych to na těch již odbarvených neměla, ale občas to prostě kousíček asi přesahovalo...

Absolutně nevim čím budu odbarvovat odrosty teď, asi taky budu muset dělat 2 kroky :/

arrow
profile_image
Marendy
od 13. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Helinda: Jo, děkuji. U nás v Kaufu jsem už totiž myslím vzala poslední kus takže snad ho zase objednají. Pokud ne, budu objednávat z netu a děkuji za tip. Jinak tuto barvičku jsem zatím tedy zkoušela na silnějším prameni a opravdu vypadá, že mě konečně snad chytne tak, jak si přeji.. Do té doby jsem chodila ke kadeřnici a ta její blond mi nějak neusále chytá do světle medova -- což by byl koneckonců hezký odstín, jenže vždy po cca třech umytí mi barva nějakým záhadným způsobem o něco málo ztmavne a už to nemá ten správný nádech jaký byl při odchodu od kadeřnice. Takže nevíme, čím to je. No a náhodou mě nedávno upoutala v Kaufu tato krabička a tak jsem zkusila.... a ono stále na prameni drží krásnou světlou barvu! . Takže v pátek to jdem dát na hlavu a já jsem zvědavá, jaké to bude po celé palici.

arrow
profile_image
Marendy
od 13. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Helinda:
Ach jo, tak to mám nějaké nažloutlé (barveno včera). Takže taky přemýšlím o tom, že zajdu až se setmí do DM pro Oliu a že bych to zítra hodila na hlavu.. Zkoušela jsem to dnes umýt silver šamponem a nic, u mě se silver nějak neosvědčil. Sice jsem ho tam měla jen asi 3 minuty, ale i tak.. zase jsem se bála, abych nezfialověla.
Já jen teda doufám, že mě to nezničí vlasy, až ji použiju. Nemáš nějakou špatnou zkušenost s tím?

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marendy:
Tak to je mi moc líto, ale zkušenost mám naprosto stejnou. Nevím tedy jaký jsi měla podklad v délkách, ale já už odbarvený, takže tmavé vlasy u hlavy byly platinové, ale ty světlé délky, i když jsem to tam měla max. pár minut zežloutly - a to dost odporně... Já jsem tedy nečekala na nic a obratem jsem rozmíchala Garnier Olia 9.0 a šup s ní na hlavu. Vše krásně sjednotila na plavou blond. Vlasy to nezničilo a za 30 minut bylo všechno napravené. Jinak na mě Silver také nefunguje. Tak hodně zdaru. Myslím, že ta Olia je opravdu hodně šetrná.

arrow
profile_image
Marendy
od 13. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Helinda:
Jo jo, no tak jsem se na to nakonec vyprdla a řekla si po dvou dnech, že to vlastně není tak hrozné. Možná že jde jen o "nezvyk", že jsem najednou blondýna . No ale i tak ta nažloutlá tam je, ale už to nevidím tak hrozně jak první dva dny. Stejně si to myji silver šamponem (aby se neřeklo a třeba se to trošku vylepší).
Ano, odrosty jsem taky měla jako ty již barvené na blond (spíše to ale byla taková medová a proto jsem se rozhodla pro tu extreme platinu).

holky zkoušely jste tento zesvětlovač na barvené tmavé vlasy? Já nyní mám zrz po stažení černé. Chytne mi?

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na anibas55:
Tak to jsem měla taky - po stažení tmavě červené. Otázka je, jak světlý ten "zrz" teďka máš. Jestli by už nestačilo něco jemnějšího - jestli to už nemáš dost světlé. I když Extreme Platinum vlasy fakt neničí. Ale já o něm tenkrát ještě nevěděla a plácala jsem na hlavu jeden nesmyl za druhým. Zkus to nejdřív na jednom prameni. Podle mě by to mohlo vyjít. Mě to úplně tmavé vlasy odbarvilo fakt na bílo - na platinu. Otázka je, jak moc blond chceš být. No každopádně, nevím, jakou máš kvalitu vlasů, ale vlasy ti to nezničí. Buď se to povede, nebo budeš stále trochu do zrz. Ale spíš se to povede, odvahu Držím palce a fakt zkus nejdřív jen pramen, jak tu radí děvčata. Já všechno patlám hned na celou hlavu, jsem moc hrrr. Ale mám krátké vlasy, takže se to dá. Jestli vyzkoušíš, tak dej vědět, jak se to povedlo!

Když své vlasy vezmu z minulosti už jedno odbarvení z černé na blond zvládly a to tak že jsem je během 4 dní obarvila asi 5 krát nějakým zesvětlovačem, ale už ani nevím od čeho byl a byl také jen o 5 odstínů. Z černé barvy jsem rázem byla blond viz foto. Takže tenkrát mé vlasy zvládly pořádný záhul. Ale, tod otázka zda vydrží i teď vlasy mám jemné trochu poničené konečky jako třepení a kolínka.

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na anibas55:
Můj postup byl stejný - blondýnou to pěti dnů. A po stažení tmavé barvy jsem vypadala naprosto stejně...zrzka.. Pak nastoupili odbarvovače a zesvětlovače.
Ale ta blond ti obrovsky sluší! Extreme Platinum zesvětlí až o 8 odstínů, takže by to mělo klapnout. Ale zkus opravdu nejdřív jen proužek. Držím palce, ať se to povede stejně krásně jako na původním snímku!!

Ahoj zkusila jsem nejprve syoss zesvětlovač neb už jsem ho měla koupený. Ten 12-0 po té následovala barva od Schwarzkopf Color Mas je to barva ve formě vlasové masky, úžasné voní a je opravdu šetrná vlasy mi neponičila víc než byly po syossu. Barva vypadá takto, jsem spokojená, zesvětlilo to, ale díky stahovači barvy Removerem, kterým jsem stahovala černou syoss ani barva nechtyla tak jak má, hlo se to opravdu o pár odstínů, ale vlásky se prosvětlily s menšším poškozením, nic hrozného na zničené vlasy jsem zvyklá Tak tedy zkusím Téma

Loreal Preference les Blondissimes - Extreme Platinum abych docílila platinky a snad to bude velké FINITO a velká oslava
Pokud vlasy nevypadají toho se bojím nejvíce
Nechám je víkend odpočinout udělám vejcovo-olivový olej a pak vesele nanesu
Co myslíte? Půjde to už konečně ?

Nevím proč, ale na fotkách to hází zrzavo oranžový odstín, doopravdy je to mnohem světlejší a skoro nezrzavé

arrow
profile_image
hanna.r
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Včera jsem barvila barvou Extreme Platinum od Loreal a víckrát už si jí nekoupím. Čekala jsem od této barvy víc, dobarvovala jsem jen odrosty (přirozenou barvu mám něco mezi špinavě blond a světle hnědou). Chytlo to žlutě..spíše bych barvu pojmenovala extreme yellow než extreme platinum. Každopádně hodnotím kladně to, že barva nesmrdí, barvicí směs i celkem příjemně voní. Nedráždí tolik pokožku, i když chvilkami mě barva také trochu svědila, ale tak zase je pravda, že mám hodně citlivou pokožku. Dle mého názoru jsou téměř všechny barvy z obchodu hrozné, příště už si raději připlatím u kadeřnice.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děvčata,nezkoušela jste některá z Vás barvu Loreal Prodigy 10.01,nebo zesvětlovač Schwarzkopf Blonde Ultime LXX ??

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené