arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na acvi:
Děkuji za fotodokumentaci. Vlásky po tom půl roce barvení máš řekla bych stejně světlé jako já, která to od začátku (přiznávám) barvila děsnými drasťáky. Takže jsi teď vlastně ve stejné výchozí pozici. Pozor, co se stalo mě - po použití Extreme platinum, jsem měla z velmi tmavých kořínků úplně bílé vlasy - ale v těch odbarvených blond délkách mi to zoranžovělo!
A pokud dobarvíš jen to tmavé u hlavy, tak to budeš mít bílé u hlavy, tj. daleko světlejší než máš nyní odbarvené délky na krásnou světlou blond.
Já jsem opravdu musela celé vše přebarvit Garnier Olia 9.0, abych docílila jednotlivé světlé barvy. Ale samozřejmě je mi jasné, že reakce vlasů jsou velmi, velmi individuální!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tady jsem našla video jako příklad pro ty který chtějí vidět výsledek v akci

a tady koupíte barvu online URL

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Helinda: já si myslim, že to co sis ted vyrobila vypadá tak na číslo 9 blond řady Loreal..možná bych ti doporučila tmavší řadu blond od Loreal ale tu profi, kterou si koupíš na netu..
a určitě ten 9% vyvíječ doporučila bych odstíny loreal majirel blond čísel 9:
9,03 - 9,31 - 9,11

URL

pokud chceš teda tmavší, ty světlejší pak když má někdo hodně tmavý odrost jsou většinou u kořínku trochu jakoby narezlý, ale ne oranžový.. to se pak ale ztratí když to nenecháš odrůst 10 cm...

varianta předtím odbarvit a pak dát přeliv samozřejmě je, přesně tak jak sis vytvořila - odbarvit a na mokrý dát přeliv tmavší blond.. záleží na tobě co je pro tebe pohodlnější

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helinda: Abych to upřesnila,že takové barvy jsem po pul roce docílila- s tím,že jsem si vlásky odbarvovala každej měsíc,jak už jsem měla centimetr černej odrost a přetahla i to co už bylo před tím tou B05 ...No z té oranžové mám právě strach,zřejmě zůstanu u té B05.Nerada bych si zničila vlasy dalším,zbytečným stahováním oranžového tonu ,ikdyž barvička té EXTREME PLATINUM je lákavá.No uvidíme,zda zase příjde má chvilka experimentovat

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na xoxo: Já se dnes na tu EXTREME PLATINUM ptala v DM a TESCU,koukali na mě jak z jara.Takže v Brně zřejmě ještě v obchodech zatím není.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na acvi: tak si jí kup na eshopu vyjde levnějc
už včera jsem dávala link kde koupit

TADY::::
URL

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xoxo:
díky moc To je teda trefa, přesně - ten můj "výrobek" na hlavě je řada 9, ale byla Garnier Olia. Odrosty rozhodně velký nenechávám, roste mi to roští strašně rychle, právě že barvím každý 4 týdny - jsem jsem nikdy nevydržela celý měsíc. Mám tedy zkusit ten Majirel raději než Majiblond? Myslím z těch profi řad Lorealu? a jsem fakt asi tupá - to URL mi nejde otevřít SOS

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xoxo:
Ano, také jsem viděla přesto zkusila. Protože na českém netu nebylo nic, prolézala jsem Extreme Platinum na cizích webech a též samozřejmě na YouTube.
A díky super odkaz - ta cena 149 je tam luxusní!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Helinda: Mám tedy zkusit ten Majirel raději než Majiblond?

záleží jakou barvu si představuješ, jestli ches světle blond tak si kup Majiblond 901S vypadá dobře ale je to ta nejvíc světlá blond bez odbarvovače - přirovnala bych to k těm superzesvětlujícím jak se prodávají od loreal preference, feria ty řady 01, 03 apod..

tady je nějakej blog tak se mrkni
http://babskaprzystan.blogspot.cz/2012/07/wosy-w-k olorze-kosci-soniowej-mijablond.html

pokud tmavší barvu tak Majirel tu řadu 9 URL
nevím který se ti tam bude líbit
každopádně peroxid vždy 9% !

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na xoxo: J.j už jsem na stránku koukala díky.

arrow
profile_image
caprisuse
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xoxo: Máš můj obdiv jak všemu krásně rozumíš a vyznáš se. Prosím, mohla by jsi mi třeba poradit nějaký dobrý zesvětlovač na blond vlasy, aby je tolik neničil? Já si vždy vlasy zesvětlím a pak použiju nějakou popelavě světlou blond na překrytí...Ráda bych konečně našla nějaký dobrý zesvětlovač, který by byl k mým vlasům šetrný. Nebo myslíš, že je možné docílit opravdu platinové blond díky této diskutované barvě, aniž bych předtím musela zesvětlovač použít? (moje přírodní barva je světle hnědá a většina barev mi chytá do takové té ošklivé žluté - to je důvod, proč musím i zesvětlovač vždy překrýt popelavým odstínem).

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[cituji=xoxo] takze jestli si obarvena nejakou popelavou a das si - Extreme Platinum muze tvoje barva pak vypadat jako ma Helinda....
Ano, musím naprosto souhlasit, pozor, pokud máš v délkách už opravdu světlou blond a protáhneš tam Extreme Platinum - zřejmě to nepadne dobře - to je totiž moje vlastní zkušenost, jak píše xoxo.....
A Silver šampon to nespraví, to jsem zkoušela. Já dám na radu xoxo a vyzkouším ten Majiblond 901S, už jsem tu o něm četla a celkem bych tomu věřila - přeci jen se jedná o profi barvu. Ono totiž ty moje experimenty - skoro za 200 Kč Extreme Platinum + to hned honem přebarvit třeba v mém případě Garnie Olia 9.0 - též cca 160 Kč. To vyjde levněji ten Majiblond + peroxid 9% a mělo by to být v jednom kroku (jestli jsem to dobře pochopila).
Ale ještě ve mě hlodá pokušení vyzkoušet jen tu Garnier Olia, a to buď 9.0 nebo 10.0, protože při tom posledním pokusu s Extreme Platinum mi sestra vynechala část odrostů nad uchem (jak to nazvat - na skráních, nebo u pánů se tomu říká kotlety? ) a jak jsem potom to "kuře", co jsem měla po Extreme Platinum na hlavě, přebarvovala tou Olia 9.0, tak mi to mé tmavé vlasy kolem těch uší fantasticky vybělilo - tedy zesvětlilo a měla jsem fakt po ní celou hlavu jednolitě světlý studený blond.

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xoxo:
Ou ou, děkuji za odkaz, to je hrozně moc světlé!! Je možné si to vysvětlit tím, že ta dáma barvila sama o sobě již blond vlasy? Aspoň mi to tak připadalo, žádné odrosty jsem neviděla. To bych asi zasrabila a zkusila spíš ten Majirel 9, jak jsi též poslala odkaz. To by mi asi sedlo víc. (Pokud mi odbarví to tmavé u hlavy...). Určitě potřebuji studený tón, ale ne až tak super světlou. Vyzkouším raději přímo ten Majirel 9.1 z tvého odkazu - ten vypadá krásně. A zeptám se blbě - je to profi, takže to beru tak, že je to pro "odborníky" - je tam u toho návod? Nebo ho nepotřebuji a míchám 1:1 s tou 9% peroxidem? Moc ještě jednou předem díky za radu!

arrow
profile_image
caprisuse
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helinda: Tak to radši asi Extreme platinum zkoušet nebudu, mám z toho docela strach....a ta garnier olia ti chytla dobře? Moje přírodní barva vlasů je taková světle hnědá (taková ta myší), ale barvím se tak, že prvně všechny vlasy zesvětlím a pak na to dám nějaký popelavější odstín, abych nevypadala právě jako to kuřátko Ráda bych ale nějakou barvu, která by mi vlasy zesvětlila, ale zároveň zůstala krásná blond a já vlasy nemusela ničit další barvou...je to pro ně fakt záhul

arrow
profile_image
Helinda
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na caprisuse:
Tak to jsi na tom o moc lépe, než já, já mám fakt hodně tmavě hnědé vlasy. A dělám právě taky ty dva kroky, jako ty. Což mě překvapuje, protože u světlé hnědé bych řekla, že to zvládneš naráz. Taky mě štve to dvojnásobné ničení vlasů. Ale k dotazu - po odbarvení Extreme (když pominu kuře výsledek) mi fakt ségra nechala kolem uší neodbarvené - no fakt hnědé kotlety. A jak jsem na to hned dala tu Garnier Olia 9.0 - tak mi to normálně udělalo popelavou blond (za 30 minut). Po celý hlavě! Jak v délkách, kde jsem to měla jak kuřátko (Extreme Platinum), tak i ty tmavé - neodbarvené - skráně!! Byla jsem šíleně překvapená! A bacha, i ta 9.0 je dost světlá. Mám doma i 10.0, ale to se bojím, že to bude zase platina. Ale možná bych příště (což bude tak za 14 dní) zkusila své tmavé vlasy odbarvit pouze tou Oliou. Když to neklapne, tak už příště půjdu do toho Majiblond či Majirel, jak mi radila xoxo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené