Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda je možné blond barvu míchat s 3% vyvíječem, nebo je nutné přinejmenším 6%. Někde jsem četla, že 3% je přeliv, ale já bych chtěla klasickou permanentní barvu jen né tak krycí. Chtěla bych své vlasy zesvětlit jen o trochu ne tolik jako 6%, ale zároveň, aby jako u přelivu nedocházelo k vymývání, ale odrůstání.

Já si o odstín zesvetluju taky 3%, musíš vyzkoušet, záleží jaký odstín chceš, me to tak jde trochu do zrz, což je presne, co chci. Nebo ted mám i 4%.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji WercaK: já bych chtěla klasickou permanentní barvu jen né tak krycí. Chtěla bych své vlasy zesvětlit jen o trochu ne tolik jako 6%, ale zároveň, aby jako u přelivu nedocházelo k vymývání, ale odrůstání.

Blond barva nekryje ta prostě odbarvuje,takže se nevymývá,ale odrůstá.Je důležité z jaké barvy chceš to zesvětlení.Prostě jak tmavé jsou tvé vlasy a jaký chceš výsledný odstín.Vše co je tmavé jde po zásahu zesvětlovače do zrz.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Vše co je tmavé jde po zásahu zesvětlovače do zrz.

S tím bych nesouhlasila....šla jsem z tmavě hnědé do blond, postupně asi přes 6 melírů, a ty melíry nikdy nešly do zrz...odbarvily se normálně do blond, plus jsme přes to dávali přeliv, ale to jen pro sjednocení barvy. Ale vše v kadeřnictví, sama bych si na to netroufla.
Co ovšem rozhodně nedoporučuju, to je odbarvovač Klír (možná Clear nebo Cleer, nevím, jak se to píše) - ten mi prdla kadeřnice na hlavu zrovna dneska a výsledek byl bohužel sytě oranžová. Takže mám tu melíry dosaženou blond v háji a musely jsme to přebarvit na výrazně tmavší, jinak bych byla oranžová.
Spousta peněz v háji, vlasy zničené, a můžu začít blonďatět od začátku. Nebo se na to možná vykašlu. Chtělo se mi brečet. Ale to sem nepatří.
Každopádně tedy ale neplatí, že tmavá jde při odbarvování vždy do zrz.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majerkat: Každopádně tedy ale neplatí, že tmavá jde při odbarvování vždy do zrz.

odbarvení na blond lze bez zrz,pokud ovšem bude zakladatelka chtít například z hnědé jen zesvětlit o pár odstínů,tak bude zrzavá a na řadu bude muset přijít nějaký přeliv opět tmavší než bude to zesvětlené.
Tady to píše

Cituji WercaK: Chtěla bych své vlasy zesvětlit jen o trochu

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tiakia:
já jsem z toho "zesvětlení jen trochu" pochopila, že má světle hnědou nebo tmavě blond, takže to nebude problém...ale jen jsem chtěla říct, že i kdyby měla tmavou, jde se zrz vyhnout - nicméně máš pravdu, že pak zase nemůžeme mluvit o zesvětlení "jen o pár odstínů"

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a teď koukám, že slečna před pár dny založila velmi podobné téma...to asi není úplně OK

Ahoj, všem moc děkuju za rady. Momentálně mám vlasy po nevydařené "přírodní" blond odbarvené, uvažuji, až mi vlasy budou odrůstat čím je budu barvit tak, abych je už tak nenamáhala. Moje přírodní barva je hodně světlá taková ta lehce myší blond, takže mi jde opravdu jen o drobné zesvětlení, ultra blond už po zkušenostech znovu nechci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené