arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, snažím se zhubnout.. Cvičím s Cassey 5x týdně - pop cardio 15 minut, pop pilates 45-60 minut a švihadlo max 5 minut (víc nedzvládám) + protahování 30 miniut (před a po), snažím se jíst zdravěji, méně a hlavně zeleninu (nejsem ale moc na diety), piju dost vody s citronem, zelený ječmen (zlepšuje mi zažívání) a piju Lymfodern (odvodňuje atd.). Co ovšem ale nedělám je běh. V tomhle počasí opravdu běhat nemohu, nejsem na to zvyklá, nemám výdrž a jsem náchylná k nemocem a zachlazení se. Takže běhání jsem prostě vyloučila. A na posilku, kde jsou běhací pásy nemám peníze. Moje hlavní otázka: Mám šanci zhubnout i bez běhání? Zbavím se i tak špeků na břiše? Děkuji za odpovědi..

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Běh není jediná možnost jak zhubnout. Lidi hubnou i bez běhání

Cituji Lucineni: Běh není jediná možnost jak zhubnout. Lidi hubnou i bez běhání

Souhlas a jen dodám, že nejvíce se hubne úpravou jídelníčku. Sport obecně postavu spíš posiluje.

Určitě se dá zhubnout i bez běhu, ale jak psaly holky: hodně důležitá je úprava jídelníčku. A hodně pít. Zkus zintenzivnit kardio a uvidíš, jestli se něco změní...
Já jsem běhání vždycky nesnášela, ještě předloni bych nezvládla ani oběhnout barák, ale štvalo mě to a na běžecký trenažér v posilovně jsem taky neměla peníze (a nestála jsem o to omdlít tam přede všema po dvou minutách běhu), tak jsem začala běhat doma na místě při koukání na seriály . Teď už jsem konečně schopná běhat i venku, aniž bych dostala infarkt.

Rozhodně se dá hubnout i bez běhání. Hlavní je soustředit se na tu stravu. Vydatné snídaně, přiměřené obědy a večer nejlépe už jen zelenina a bílkoviny. Cvičit 5x týdně je dost a mělo by to stačit, pokud cvičíš správně. Zkus si najít jiný sport než běhání, určitě by to tvou snahu podpořilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky holky.. Úprava jídelníčku je pro mě docela problém, žiju s prarodiči a ti jsou navyklý na nezdravý jídelníček. Vařím sice často já, nakupuju s nima atd. tak, abychom žili zdravěji, ale je to těžké. Jak se říká novým kouskům starého psa nenaučíš. A navíc jsem kdysi měla problém s tím, že jsem nemohla jíst a mám docela nízkou hranici. Jídlo u mě bude problém upravit, i když se snažím jíst zdravěji.. Pokusím se tedy aspoň zintenzivnit to kardio. Nějak drasticky ale hubnout nechci, jen ten špek na břiše a silný boky.. Vím, že tam ty svaly jsou, ale nejdou vidět, pač jsou na nich ty špeky )
Děkuji za rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené