arrow
profile_image
JitkaC2
od 6. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, po několika letech s akné jsem si zase zašla na testy. HA nyní neberu a hormony nemám vyvážené, estriol jakž takž mužský hormon má prý o něco vyšší hodnotu a to může být právě důvodem akné. Já se však k HA vracet nechci. Doktorka řekla, že zkusíme na pleť antibiotika. Má to však vůbec smysl? Moc tomu nerozumím a ani mi to nebyla nějak schopna vysvělit. Nechápala jsem jak antibiotika působí na hormony. Pomohly někomu ATB na pleť přestože se jednalo o hormonální nerovnováhu?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To se samo vylučuje ne? Nevím, nejsem odborník, ale to je skoro tentýž princip, jako když lékař předepíše antibiotika na mononukleózu (virovou nemoc) Takže si myslím, že to bude k ničemu, navíc antibiotika nejsou pro tělo nic moc. A HA ti pomáhala?

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus to , myslím, že Ti to pomůže, ATB s hormony nic neudělají,to je pravda, ale díky nerovnováze hormonů máš mastnou pleť, na které se dobře daří bakteriím, které akné způsobují a ATB jim nedovolí , aby se jim na ní dobře žilo, snad jsem to vysvětlila pochopitelně. Akné nemá jednu jedinou příčinu nikdy,vždy se na něm podílí několik faktorů najednou- bakterie by na kůži bez substrátu nepřežily, maz nikdy není sterilní, genetická zátěž sama o sobě taky neznamená, že člověk bude mít akné....

arrow
profile_image
JitkaC2
od 6. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

HA pomáhlala jen tak o 20%, ale nic extra. Antibiotika jsme ještě snad nikdy nezkoušela, možná v pubertě a to už si nepamatuji.

Myslím si, že jakmile ATB vysadíš, bude vše při starém. Ale těžko říct, to je jen můj odhad.

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ATB řešení není, HA řešení není ... asi jsme nadosmrti odkázané chodit se špatnou pletí ... já už fakt taky nevím. Mám podobný problém, do HA se mi nechtělo, ale co má člověk dělat ...

souhlas s benjaminek
pohoršit si nemůžeš, šla bych do toho.
Sama jsem vnitřní atb na akné neměla, ale na hnisavou rýmu z očí jsem dostala 3 tablety Sumamedu a vyčistilo mi to i pleť (načas)
Pak už leda Roaccutane, ten ti možná nabídne poté, co by atb nezabraly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené